اخبار بازار

بهترین کشورها برای بازاریابان مهاجرت دیجیتال کدامند؟

مهاجرت
مهاجرت

اقتصاد ایران در ده سال گذشته به شدت کاهش یافته است ، بسیاری از مشاغل شکست خورده اند و در نتیجه بسیاری از مشکلات اقتصادی ، اجتماعی و حتی روانشناختی برای مردم به ویژه برای جوانان بوجود آمده است. افزایش قیمت ها ، کاهش ارزش پول ملی ، بیکاری و سایر عوامل اقتصادی دست به دست هم داده اند تا بسیاری از استعدادهای جوان و پویا فکر کنند مهاجرت در کشورهای توسعه یافته قرار می گیرند.

امروزه بسیاری از ایرانیان تصمیم به مهاجرت به زندگی راحت تر و حداقل شرایط کار را می گیرند ، اما آنچه قبل از هر اقدامی لازم است و ما باید این را در نظر بگیریم:

1. چه مهارت هایی داریم؟

2. ما باید در کدام کشورها این مهارت ها را بکار ببریم؟

3- کدام کشورها بیشترین تقاضا و درآمد را در زمینه ما دارند؟

صنعت بازاریابی دیجیتال روز به روز در حال گسترش است ، می توانیم با کسی به عنوان یک بازاریاب دیجیتالی تماس بگیریم که حداقل در 90٪ مناطق حوزه بازاریابی دیجیتال اطلاعات داشته باشد. بازاریابی دیجیتال این فقط مربوط به بازاریابی آنلاین نیست؛ این بازاریابی مانند یک رسانه بی سیم است ، به این معنی که یک بازاریاب دیجیتالی خوب با بقیه تیم بازاریابی یکپارچه کار می کند و تمام فعالیت های آنلاین را به صورت آفلاین انجام می دهد.

در بسیاری از کشورها نشانگرهای دیجیتال آنها غالباً دارای درجه بالاتری در بازاریابی یا ارتباطات هستند ، اگرچه ممکن است مهارت هایی در فناوری اطلاعات و به ویژه در توسعه و طراحی وب داشته باشند. در ایران مدارس برای بازاریابان علاقمند به تخصص در فضای دیجیتال وجود دارد. آنها پس از گذراندن دوره یا دوره ها ، گواهی دیجیتال مارکتینگ به شما ارائه می دهند. یکی از بهترین مدارس این رشته است آموزش در بازاریابی دیجیتال آکادمی از مبتدی تا پیشرفته به خوبی کار کرده است.

کار تیمی اعضای تیم بازاریابی دیجیتال
کار تیمی اعضای تیم بازاریابی دیجیتال

زیرا چشم انداز دیجیتال بازاریابان دیجیتال به سرعت در حال پیشرفت هستند ، انتظار می رود که با تمام روندها و فن آوری های دیجیتال جدید به روز بمانند و همیشه به دنبال این هستند که ببینند چه چیزی می توانند در تجارت ایجاد کنند.

بنابراین برای شما مهاجرت شما باید مهارت های خود را به خوبی شناسایی کرده و بدانید تا در مرحله بعد تصمیم بگیرید که در کدام کشورها درخواست ویزا دهید.

امروزه در سراسر جهان روش هایی برای دسترسی به اطلاعات ، برقراری ارتباط با یکدیگر و انجام کارهای روزانه وجود دارد برخط انجام شده. بیش از نیمی از جمعیت جهان از یک شبکه مشخص است که تقاضا برای بازاریاب ماهر دیجیتال رو به افزایش است. اکنون می توانید مشتریانی را پیدا کنید که بصورت آنلاین در دسترس بوده اند ، بنابراین با افزایش خرید آنلاین ، بسیاری از مشاغل که می خواهند بیشتر بفروشند ، به دنبال ارائه خدمات و فروش محصولات خود به صورت آنلاین هستند.

با این حال ، استفاده از اینترنت در سراسر جهان یکسان است نه. به عنوان مثال ، طبق آمارهای جهانی ، 95٪ آمریکای شمالی روزانه از اینترنت برای کار استفاده می کنند ، در حالی که فقط 35٪ از آفریقایی ها از اینترنت استفاده می کنند. برای بازاریابان دیجیتال و دانشجویان بازاریابی دیجیتال ، این تفاوت در میزان استفاده از اینترنت است. و خدمات آنلاین بر مهاجرت آنها تأثیر می گذارد.

افزایش استفاده از اینترنت و به دنبال آن افزایش مشاغل بازاریابی دیجیتال
افزایش استفاده از اینترنت و به دنبال آن افزایش مشاغل بازاریابی دیجیتال

تقاضا برای بازاریاب های دیجیتال در سراسر جهان رو به افزایش است و بازاریابانی که می توانند تخصص دیجیتالی ارائه دهند ، در حال جذب هستند ، بنابراین خبر خوب برای شما این است که می توانید به راحتی تقاضا را آزمایش کرده و بپردازید. تعدادی از کشورهای توسعه یافته کشوری را که می خواهید به آن مهاجرت کنید پیدا کرده اند.

حال سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چگونه می توانیم بدانیم کدام یک است مهارت های بازاریابی دیجیتال م اهمیت آیا بیشتر وجود دارد؟ و در کدام کشورها تقاضا کرد و حق الزحمه آیا آنها بیشتر دارند؟

در زیر ، لیستی از بیشترین مهارتهای تقاضا در کشورهای توسعه یافته را که با دستمزد متوسط ​​خود به بازاریاب دیجیتال اهمیت می دهند ، برای شما گردآوری کرده ایم.

در تمام جهان تقاضای بالا بازاریابی ماهر مورد نیاز است در حالی که در کل مشاغل قابل توجهی وجود ندارد ، بیش از نیمی از کل پست های شغلی برای متخصصان بازاریابی دیجیتال خواهد بود که در خط مقدم دیجیتال و تولید تبلیغات قرار دارند. .

تقریباً نشانگر دیجیتال علاوه بر درک اصول خاص یک بازاریاب تحلیلی ، شما باید مهارت های متنوعی از جمله درک پیشرفته کانال ها و شبکه های رسانه ای آنلاین و همچنین توانایی پیش بینی روندهای آینده را داشته باشید.

یک ذهن خلاق و انعطاف پذیر برای موفقیت بازاریابی دیجیتال نیز ضروری است.

بازاریابی دیجیتال
بازاریابی دیجیتال

آن را مهارت می دهد پرطرفدار در این زمینه بازاریابی دیجیتال این موارد شامل موارد زیر است:

1. محتوا و استراتژی بازاریابی

با داشتن اطلاعات بسیار زیاد ، ایجاد مارک های متفاوت و خاص در بین جمعیت برای مارک های دشوار است. به دلیل کمبود اطلاعات دیجیتال ، توانایی ایجاد ، تولید محتوا و مدیریت مهارت بازاریابی دیجیتال برای مشاغل سراسر دنیا بسیار مورد توجه است.

محتوایی که می تواند بیننده را جذب کند و آنها را به وب سایت شما جلب کند ، کلید استراتژی موفق dبازاریابی محتوا او بازاریابان دیجیتال افرادی با ارزش هستند که توانایی اصلاح و ایجاد محتوا با نرخ کلیک بالا را دارند ، زیرا وقتی هر روزه هزاران وبلاگ ، اینفوگرافی و مقالات جدید ایجاد می شود ، دستاورد کمی نیست.

فروشندگان دیجیتال آنها می توانند با فعال بودن در وب سایت های شخصی و رسانه های اجتماعی و کاوش در مورد محتویاتی که موفق ترین مارک های دیجیتال تولید می کنند ، در سراسر جهان محتوا تولید کنند. با شناسایی صحیح شخصیت خود می توانید محتوای متنوعی ایجاد کنید که تعداد زیادی “لایک” و “اشتراک” در رسانه های اجتماعی در صنعت برند شما ایجاد می کند و به شما امکان می دهد محتوای ارزشمندی را ایجاد و ترسیم کنید. از رقبای خود پیشی بگیرید.

بنابراین شما می توانید با افزایش از مهارت های تولید محتوا خود استفاده کنید و از مدارس معتبر برای دریافت ویزا و اقامت در بهترین کشورهای جهان ، مدرک دانشگاهی دریافت کنید.

2. مدیریت پروژه دیجیتال

مدیریت پروژه دیجیتال یک اصطلاح فزاینده تبلیغ شده است ، اما دقیقاً چیست؟

آیا مدیریت پروژه دیجیتال فقط یک تخصص مدیریت پروژه است؟

مدیر پروژه دیجیتال دانش بازاریابی را با مدیریت حساب ، استراتژی و مهارت های مدیریت ترکیب می کند. به عبارت ساده تر ، آنها تضمین می کنند که کارها در یک دنیای دیجیتال به خوبی انجام می شود. آنها اطمینان حاصل می کنند که برنامه های عمل دیجیتالی طبق برنامه ای که ارائه می دهند اجرا می شوند. یک مدیر پروژه دیجیتالی اغلب منابع برند آنلاین (از جمله وب سایت ها ، کتابهای الکترونیکی ، فیلم ها ، رسانه های اجتماعی و غیره) و منابع انسانی (طراحان ، نوشتن کپی ها ، بازاریاب های ایمیل و غیره) را جمع آوری می کند تا بتواند کمپین های بازاریابی مؤثر را ایجاد کند و ایده های بازاریابی دیجیتال خام را به برنامه تبدیل کند. عملی مبتنی بر اهداف استراتژیک شرکت.

مقداری بدهی ها مدیر پروژه دیجیتال عمومی شامل موارد زیر است:

  • وظایف پروژه را بطور خاص مشخص و برنامه ریزی می کند
  • برنامه جلسات پروژه را می نویسد
  • اعضای تیم پروژه را تعیین و راهنمایی می کند
  • برنامه ها و بودجه های پروژه را تهیه و نظارت می کند
  • دامنه پروژه را مدیریت می کند
  • به قیمت و نقل قول های مشتری توجه کنید
  • گزارش های پروژه را آماده می کند
  • موفقیت پروژه را ارزیابی می کند

بسیاری از کشورها به دنبال مدیران متخصص برای پروژه های دیجیتالی خود هستند با داشتن مهارت و تجربه در این زمینه می توانید به راحتی به کشورهای مورد علاقه خود بروید.

3. تجزیه و تحلیل داده ها

عباراتی مانند “داده ها“و”تجزیه و تحلیل“اغلب در بازاریابی دیجیتال اندازه و به دلایل خوب دیجیتال نشانگرها آنها با دستیابی به داده های مشتری در طول سفر خود توانستند از این اطلاعات برای بهینه سازی فروش آنلاین خود استفاده کرده و فرآیندهای ساده ای را ایجاد کنند.

بازاریابی دیجیتال همانطور که مشهور است بدون تجزیه و تحلیل داده های مصرف کننده مفید و کارآمد نخواهد بود. این که آیا یک کسب و کار می خواهد اثر کمپین جدید رسانه های اجتماعی خود را آزمایش کند یا روند فروش خود را ساده تر کند ، تحلیلگران موظفند به آنها در افزایش نظارت خود کمک کند و راه حل هایی را برای افزایش درآمد خود و ایجاد شغل ارائه دهد. پیش رفتن.

توانایی تجزیه و تحلیل داده با ابزارهای مختلف و تبدیل آنها به مراحل عملی برای تیم های بازاریابی یک مهارت ضروری و قابل انتقال است که بدون آن سازمان مدرن نمی تواند زنده بماند.

بنابراین توصیه می کنیم این قسمت از تخصص را در رزومه کاری خود فراموش نکنید.

4- برندسازی

نام تجاری به عبارت دیگر ، روشی بازاریابی که در آن یک شرکت نام ، نماد یا طرح ایجاد می کند که به راحتی به همان شرکت تعلق دارد. به شناسایی یک محصول و تمایز آن از سایر محصولات و خدمات کمک می کند. برندسازی مهم است زیرا نه تنها محصولات به یاد ماندنی را برای مصرف کنندگان ایجاد می کند ، بلکه به شما این امکان را می دهد تا مشتریان خود بدانند که از شرکت شما چه انتظاری دارند. این راه رسیدن به فرق – تمیز – تشخیص خود را به رقابت بپردازید و در مورد آنچه ارائه می دهید شفاف باشید و باعث شوید مشتریان انتخاب بهتری داشته باشند. نام تجاری شما ساخته شده است تا یک نماینده واقعی از کسی باشد که شما به عنوان یک تجارت و چگونه می خواهید آن را درک کنید.

زمینه های بسیاری برای توسعه برند وجود دارد که شامل تبلیغات ، خدمات به مشتری ، محصولات تبلیغاتی ، شهرت و آرم و غیره می شود. همه این عناصر با هم کار می کنند تا شما را به یک برند حرفه ای بی نظیر و جالب تبدیل کند. .

5- تخصص سئو

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یکی از زمینه های جذاب بازاریابی دیجیتال است. این دقیقاً مثل الگوریتم های رسانه ای و سئو در شبکه های اجتماعی به طور مداوم است تغییر الگوریتم ها این برای بسیاری از بازاریابان ناامید کننده و گیج کننده است. با این حال ، با وجود چشم اندازهای زیادی که هنوز هم در صفحات وب آنها در جستجوی گوگل دیده می شود ، مهارت های SEO هنوز در سراسر دنیا مورد تقاضا است.

به فروشندگان دیجیتالهرکسی که می خواهد از مهارت های خود استفاده کند ، مهم است بدانید که SEO هنوز یک زمینه پر رونق برای تخصص در این زمینه است. برای بسیاری از بازاریابان ممکن است عجیب به نظر برسد که محتوای طولانی بالاتر از سایرین باشد زیرا اطلاعات موجود در پاراگراف های طولانی در دسترس نیست. این فرآیندهای فکر مانند ارزشمندی دانش SEO است.

الگوریتم ها همیشه در حال تغییر و سازگاری با عادات خرید آنلاین هستند ، بنابراین شرکت ها به دنبال هستند نشانگرهای دیجیتال در عمل مهارت دارد سئو با نتایج عالی در صفحات وب خود بایستید گوگل و دیگران موتورهای جستجو حفظ.

مهارت های SEO درجه یک را بدست آورید سخت و حتی سازگاری با تغییر در صنعت حتی سخت تر است. با این وجود ، اگر می توانید در مورد هرگونه تغییر الگوریتم به روز بمانید و با یک تیم توسعه محتوا کار کنید (یا این کار را انجام دهید) ، می توانید بخش مهمی از یک تیم بازاریابی دیجیتال برای سازمان هایی در سراسر جهان باشید.

6. طراحی و توسعه وب سایت

همانطور که UX مخفف است تجربه ی کاربر و یک دارایی برای بهینه سازی تجربه مشتری است. بیشتر ما اصطلاح طراحی UX را شنیده ایم ، اما هنوز بسیاری نمی دانند که طراحی UX چقدر بر روی عادات خرید و فرآیندهای تصمیم گیری مشتری تأثیر می گذارد.

در حالی که سایر مهارتهای فنی بازاریابی دیجیتال ذکر شده برای یک استراتژی بازاریابی دیجیتال بسیار مهم است ، افراد UX دانش رفتاری را برای شناسایی مشکلات وب سایت ها ، برنامه ها و ابزارهایی که کاربران را از روند خرید خارج می کند ارائه می دهند.

با استفاده از طراحی ضعیف یا بی تجربه ، Vision اگر استفاده از آن آسان نباشد یا از نظر بصری خوشایند باشد ، مدت طولانی در سیستم عامل آنلاین شما نخواهد ماند.

اگر چنین باشد آموزش در بازاریابی دیجیتال آیا به دنبال زمینه مورد علاقه خود هستید تا بتوانید در آن تخصص بگیرید ، طراحی UX این می تواند مهارت های ارزشمندی را برای شما فراهم کند که به مشاغل کمک می کند تا از قدرت کل تیم بازاریابی خود استفاده کنند. با یک تجربه کارآمد مشتری و بهینه سازی وب سایت ، یک سازمان می تواند چشم انداز فروش خود را هدایت کند ، این همان چیزی است که طراحی UX را ضروری می کند.

ولی نکته مهم آنچه باید در نظر بگیریم این است که اگرچه مهارتهای بازاریابی دیجیتال با آن بسیار زیاد است تقاضای بالا در سرتاسر جهان ، آنها اغلب در گروههای مشابه قرار می گیرند ، اما به مجموعه خاصی از مهارتهای دیجیتالی بین کشورها نیاز دارند. ناهمسان او به عنوان مثال ، استفاده از گوگل در چین مسدود شده است ، بنابراین SEO در چین معنی ندارد ، در حالی که در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر ، SEO یکی از سودآورترین زمینه های بازاریابی دیجیتال است ، بنابراین باید حوزه تخصص خود را در کشورهای مد داشته باشید. پاسخ ها را بررسی کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای مهاجرت بگیرید.

1. استرالیا

2. هلند

3. آمریکا

4. کانادا

5. انگلستان

6. ایرلند

7. اتریش

8. ایتالیا

9. سنگاپور

10. اسپانیا

حقوق دیجیتال بازاریابان
حقوق دیجیتال بازاریابان

یک بازاریاب دیجیتالی در استرالیا سالانه به طور متوسط ​​82000 دلار درآمد کسب می کند. این 1.4 برابر بیشتر از دستمزد متوسط ​​در استرالیا است.

در هلند ، حقوق بازاریاب های دیجیتال از 34000 یورو تا 57،000 یورو (38.765.1 $ – 64.988.55 دلار) است.

بازاریاب های دیجیتال در ایالات متحده به طور متوسط ​​سالانه 47.553 دلار درآمد کسب می کنند. در نتیجه ، چنین حرفه ای 35122 دلار درآمد کسب می کند که این رقم برای حرفه ای درجه یک به 63.810 دلار افزایش می یابد.

در کانادا درآمد متوسط ​​متخصصان بازاریابی دیجیتال 47818 دلار (37127.22 دلار) است. در اینجا ، حرفه ای ها در ابتدا می توانند انتظار 36003 دلار را داشته باشند ، در حالی که کارگران با تجربه 67،810 دلار (52،649.56 دلار) دریافت می کنند. که تقریباً 1.7 برابر دستمزد متوسط ​​در کانادا است.

در انگلیس ، متوسط ​​حقوق برای یک متخصص بازاریابی دیجیتال 3933393 (43.060.27 دلار) در سال (17 17 (21.92 دلار در ساعت)) است ، در حالی که افراد حرفه ای در ابتدا 23 23،000 (29،658.5 دلار) درآمد کسب می کنند. یعنی متخصصان با سالها تجربه 47 47000 (60،606.5 دلار) دریافت می کنند.

ایرلند به طور میانگین سالانه 37000 یورو (42،185.55 دلار) به متخصصان بازاریابی دیجیتال ارائه می دهد. این برابر با دستمزد یک ساعته 19 یورو (21.66 دلار آمریکا) است و تقریباً دو برابر میانگین دستمزد ایرلند است.

26000 یورو (29،643.9 دلار) حقوق کارگران عادی است ، 52،000 یورو (59،287.8 دلار) حقوق مورد انتظار برای با تجربه ترین کارگران است.

در اتریش ، بازاریابان دیجیتال به طور متوسط ​​30800 یورو (35116.62 دلار) در سال (18.24 یورو در ساعت) درآمد کسب می کنند. این رقم از 22000 یورو (25،083.3 دلار) برای مبتدیان تا 43،000 یورو (49،026،45 دلار) برای کارگران ماهر است.

به عنوان یک متخصص بازاریابی دیجیتال در ایتالیا ، می توانید به طور متوسط ​​30،650 یورو در سال (34.945.6 دلار) یا دستمزد ساعتی 16 یورو (18.24 دلار) پیش بینی کنید. این تقریبا دو برابر دستمزد متوسط ​​در ایتالیا است.

حقوق از 21،000 یورو (23.943.15 دلار) شروع می شود و برای حرفه ای های با تجربه به 43،000 یورو (49،026.45 دلار) افزایش می یابد.

بازاریابان دیجیتالی سنگاپور بین 38880 تا 59،760 دلار در سال (28،132.14 دلار – 43،240.15 دلار) درآمد کسب می کنند. تغییر حقوق و دستمزد مبتنی بر سطح تجربه ، صنعت و اندازه شرکت است.

متخصصان بازاریابی دیجیتال در اسپانیا سالانه بین 27،000 یورو و 31000 یورو درآمد دارند (30،784.05 دلار – 35،344.65 دلار).

بازاریاب های حقوق و دستمزد دیجیتال
بازاریاب های حقوق و دستمزد دیجیتال

همانطور که قبلاً گفتیم بسیاری از فعالیت ها و خریدهای روزانه از طریق اینترنت و فروشگاه های آنلاین انجام می شود ، این باعث شده بسیاری از مشاغل سنتی به فضا تبدیل شوند. دیجیتال چرخیدند. واضح است که تقاضای شغل است بازاریابی دیجیتال در مقابل جهان تقویت او

این که آیا شما در مراحل اولیه کار در بازاریابی دیجیتال هستید یا می خواهید یک زمینه خاص برای تخصص در آن پیدا کنید ، انتخاب کنید مؤسسات آموزشی خوب در هر یک از مهارتهای فوق بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کند تا به ارتفاعات موفقیت برسید و مسیر درست مهاجرت را طی کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از هرگونه عملیات مهاجرت ، سعی کنید دانش علمی خود را تکمیل کرده و با یک گواهی دیجیتالی معتبر و جامع نوآوری کنید. آموزش در بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کند تا در یک فضای صمیمی و دوستانه و به خاطر یک تیم به عنوان تیم کار کنید مهاجرت با بهترین حقوق و مزایا به بهترین کشورهای جهان تقاضا کنید.

شما مشتاق توسعه حرفه ای هستید و به آنها کمک می کنید تا داستان های خود را بیان کنند ، شما آن حرفه را درک می کنید بازار یابی دیجیتال نه تنها رضایت بخش است بلکه هنگام داشتن مهارت های مناسب برای نمایش بسیار ارزشمند است.

امروز شما می توانید با طی کردن دوره های جامع آموزش بازاریابی دیجیتال و رسیدن به فراتر از رویاهای خود ، یک بازاریاب شکست ناپذیر دیجیتال باشید.

برای مبتدیان ، بازاریابی دیجیتالی با آموزش مناسب برای مبتدیان تا دارای مدرک معتبر در مدرسه را تغییر دهید فرا گرفتن.

برای شما آرزوی موفقیت بیشتر و بیشتر

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا