بازاریابی

بهترین نرم افزار SEO که تاکنون استفاده کرده ام

من بیش از 10 سال تجربه در بازاریابی دیجیتال دارم و از انواع نرم افزارهای SEO استفاده کرده ام. سئو فرآیند تحقیق ، تصمیم گیری و پیاده سازی است. فرآیند SEO تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، حسابرسی وب سایت ، بررسی بک لینک ، تحقیقات بک لینک و شما باید نحوه کار کلمات کلیدی در موتورهای جستجو را بررسی کنید. روند SEO پایان ندارد ، مراحل اصلی در بالا ذکر شد. این مقاله در مورد بهترین نرم افزار SEO است که من برای انجام تمام کارهای SEO خود استفاده کرده ام.

Google Keyword Planner تنها ابزاری است که برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی استفاده می کنم. من معتقدم که یک برنامه AdWords نمی تواند داده های دقیق را از موتورهای جستجو در همان شرکت جمع آوری کند. من ابزارهای جستجوی کلمات کلیدی دیگر را مقصر نمی دانم ، اما داده های مربوط به تعداد افرادی که در موتور جستجوی Google جستجو می کنند حقیقت را به گوگل ارائه می دهد. من می دانم که فقط نتایج واقعی جستجو ، حساب فعلی کمپین حقوق و دستمزد را نشان می دهد. پیشنهاد من این است که یک کمپین حقوق و دستمزد انجام دهید و اطلاعات دقیق بدست آورید زیرا به هر دو طرف کمک خواهد کرد. هیچ ابزار جستجوی کلمات کلیدی رایگان وجود ندارد ، فقط ابزارهایی در بازار وجود دارد. به جای اینکه فقط هزینه تحقیق در مورد کلمات کلیدی را پرداخت کنید ، مقداری AdWords بیاورید و داده های دقیق دریافت کنید.

Semrush نرم افزار محبوب SEO من هنگام کار با خدمات جستجوگرها است زیرا قادر به انجام تمام کارهای مورد نیاز SEO است. در حالی که همه کارها را انجام می دهد ، من سعی می کنم سئو سایت را کنترل کنم. اصولاً من در سه سطح حسابرسی انجام می دهم. اولین قدم نظارت بر سایت است تا نقایص فنی سایت را به طور کلی تشخیص دهد. سطح دوم یک صفحه و کنترل های داخلی برای بهینه سازی کلمات کلیدی است. سطح سوم کنترل دسترسی صفحه برای تأیید سرعت صفحه و تجربه کاربر است که من همیشه از Semrush برای نظارت بر سایت استفاده می کنم زیرا سطح اول و سطح دوم را برای کنترل آن کاملاً پوشش می دهم. به طور کلی نظارت بر سایت ، بیش از 200 لیست را بررسی می کند و به عنوان خطا ، هشدار و رتبه بندی طبقه بندی می شود. این ایده ای می دهد که تأثیر بسزایی در سئو دارد. ردیابی صفحه فردی قدرتمندترین ابزاری است که ما از آن استفاده می کنیم زیرا داده های رقیب ما را جمع آوری می کند و به ما توصیه می کند یک صفحه را برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی بهینه کنیم.

Lighthouse ابزاری برای توسعه سئو در Chrome است. با کلیک راست روی بررسی با کلیک راست روی صفحه ، می توانید آن را دریافت کنید. سطح سوم نظارت بر سئو را می توان با این ابزار رایگان انجام داد. بیش از 200 لیست را در دسته هایی مانند عملکرد ، برنامه های پیشرفته وب سایت ، بهترین روش ها ، قابلیت دسترسی و سئو جستجو می کند. از پاسخ هایی که به شما می دهند حتی اگر رایگان باشد شگفت زده خواهید شد. بررسی سرعت صفحه در بخش پیش نمایش موجود است و نحوه استفاده از رنگ ها را در وب سایت خود بررسی می کند. علاوه بر این ، یک چک لیست برای تأیید دستی فراهم می کند. این به افراد تازه وارد سئو کمک خواهد کرد زیرا می توانند از آن درس بگیرند.

تحقیق در زمینه بک لینک و ردیابی بک لینک از مهمترین وظایف سئو می باشد. اگرچه استفاده از Semrush به راحتی امکان پذیر است اما Ahref دارای داده های جدیدتری است. من شنیدم که اکثر افراد SEO ، Ahref را توصیه می کنند زیرا این نرم افزاری است که برای تحقیقات backlink با داده های تازه و دقیق اختصاص داده شده است.

اولویت بندی یک فعالیت عالی برای دانستن چگونگی رتبه بندی کلمات کلیدی ما توسط موتورهای جستجو است. Google Webmaster Central و Analytics داده های جستجو را ارائه می دهند ، اما داده های مستقیم و دقیق نیستند. استفاده از نرم افزارهای پولی برای پیگیری اولویت های کلمات کلیدی بهترین ایده است. نرم افزارهای پولی مانند Ahref و Semrush گزارش های دقیقی از وضعیت کلمات کلیدی همراه با داده های تاریخی به شما ارائه می دهند. Semrush و Ahref حداقل 100 دلار در ماه به شما پرداخت می کنند در صورتی که فقط توانایی خرید یک نرم افزار برای تمام کارهایی را دارید که Semrush به شما ارائه می دهد ، زیرا تمام ابزارهای SEO کامل را در وب سایت دارد.

ممکن است نرم افزار پیشرفته SEO مانند Majestic برای جستجوی بک لینک وجود داشته باشد ، اما من تصمیم گرفتم آنچه را که بیشتر دوست دارم بنویسم و ​​از آن استفاده کنم ، سرانجام نرم افزار دیگری که برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی استفاده کردم Tank Tank است. اینها بهترین نرم افزار SEO هستند که تاکنون استفاده کرده ام. امیدوارم این مقاله برای مبتدیان سئو مفید باشد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا