اخبار بازار

بهترین فیلم ها و سریال های تلویزیونی

سریال های تلویزیونی و فیلم های آنلاین آنها یک به یک ، آنها دست به دست می شوند و سعی می کنند از طریق تبلیغاتی مانند این ، مشتریان را به سمت خود سوق دهند. بررسی هزینه ثبت نام در این سایت ها نشان می دهد که بیشتر آنها در توافق نامه نانوشته کپی می کنند ، اگرچه هنوز بین آنچه که باید بپردازید تفاوت هایی وجود دارد. به خصوص اگر قصد خرید اشتراک های طولانی مدت را دارید که من شخصاً توصیه نمی کنم.

در دو سال استفاده از این سایت ها متوجه شدم که آنها درمورد نوشیدن و نقض توافق هایی مانند ترافیک اینترنت رایگان ، نظر خود را تغییر می دهند. بنابراین ترجیح می دهم در پایان هر ماه کیفیت آنها را بررسی کنم و به جای پرداخت اشتراک سالانه ، اشتراک را تمدید کنم. به خاطر داشته باشید که برخی سریال ها مانند هیولا مهران مدیری در هیچ یک از این سایت ها ظاهر نمی شوند. بنابراین قبل از اشتراک ، حتماً محتوای مورد نظر خود را تهیه کنید.

بازی فیلم ها و نمایش های تلویزیونی در وب سایت Fylymv ، 25 دلار در ماه

هزینه اشتراک فیلم برای کاربرانی که می خواهند از صبح تا شب فیلم تماشا کنند ، 6000 دلار است. اگر اشتراک سه ماهه خریداری می کنید ، مبلغ کمتری پرداخت می کنید و می توانید تا 5،000 دلار از سرویس Filimo استفاده کنید. هزینه اشتراک شش ماهه 6000 دلار است. Filimo به کاربران امکان می دهد فیلمی را در داخل برنامه برای مشاهده آفلاین بارگیری کنند. با خرید اشتراک فیلم می توانید سه فیلم و فیلم مختلف را همزمان تماشا کنید.

اگر از اینترنت ایرانسل استفاده می کنید ، می توانید بدون خرید اشتراک Filimo از این سرویس استفاده کنید ، اما توجه داشته باشید که با این کار میزان مشاهده ویدیو و کل مبلغ لازم برای بسته بندی وب شما کاهش نمی یابد. . همچنین اگر از اولین اینترنت موبایل استفاده می کنید ، می توانید به جای خرید اشتراک ماهیانه ، که روزانه هزار دلار هزینه دارد ، روزانه عضو شوید. این اشتراک بصورت خودکار تمدید می شود و هر روز 1000 دلار کاهش می یابد و یا تا پایان ماه اضافه می شود تا زمان لغو آن.

فیلم ها و فیلم های آنلاین Nemawat از 3 ماه پیش هزار هوادار

هزینه اشتراک ماهانه حدود 4000 دلار است و در صورت خرید سه ماهه اشتراک ، باید 3000 دلار بپردازید. اشتراک شش ماهه نمنا 4000 دلار و اشتراک یک ساله آن 6000 دلار است. اگر نمی خواهید مشترکین طولانی مدت بخرید ، می توانید یک حساب اشتراک 2 روزه با قیمت 4000 دلار باز کنید. کاربران اینترنت فری برای تماشای فیلم و سریال های تلویزیونی در نجوا رایگان هستند. البته اگر اشتراکی بخرید. همچنین در صورت استفاده از اینترنت ایرانسل ، رایت ، ماهننت و شاتل می توانید بدون نیاز به خرید اشتراک ، از این سرویس استفاده کنید ، اما در این صورت استفاده از اینترنت شما کاملاً محاسبه می شود.

مجموعه فیلم ها و سریال های آنلاین 6000 هزار تومان

اشتراک یک ماهه در سایت فیلم 5،000 دلار هزینه برای شما خواهد داشت. برای اشتراک سه ماهه باید 3000 دلار بپردازید. اشتراک طولانی مدت شش ماهه نیز با 5000 دلار امکان پذیر است اما برای روزهایی مانند عید می توانید 5000 دلار برای اشتراک هفت روزه پرداخت کنید و یک اشتراک هفت روزه خریداری کنید. به نظر می رسد بسیار اقتصادی است.

فیلم های Iu و پخش آنلاین از سایت 6 ماهه 4000 دلار

IoT سایتی برای تماشای فیلم ، سریال ، شبکه های تلویزیونی و البته مسابقات ورزشی است. هزینه اشتراک ماهانه 4000 دلار است و نسبت به سایر خدمات هزینه کمتری دارد. اگر می خواهید اشتراک سه ماهه خریداری کنید ، باید 3000 دلار هزینه کنید و قیمت بسته شش ماهه آن 6000 دلار است. ایو اشتراک یک ساله خود را با 5000 دلار به فروش می رساند.

فیلم و سریال های آنلاین فیلم ماهانه 6000 تومن

هزینه اشتراک شما در ماه 4000 دلار است ، اما هزینه خدمات حدود 3000 دلار کمتر از بقیه است. اگر می خواهید یک اشتراک شش ماهه خریداری کنید ، بسته بندی 6000 دلار برای شما هزینه دارد و اشتراک یک ساله شما برای فیلم 6000 دلار هزینه دارد. همچنین اگر علاقه ای به خرید ندارید و فقط می خواهید یک فیلم یا سریال را در فیلم خود تماشا کنید ، می توانید به سراغ محتوای تک بروید. فیلم های موجود در این سیستم معمولاً در حالت منفرد دو هزار تومان قیمت دارند. Rightley می تواند از بایگانی فیلم شما بدون خرید اشتراک استفاده کند.

گپ ویدیویی را در سایت ، 15 ماه انجام دهید

اشتراک یک ماهه چت فیلم 3 هزار دلار و اشتراک سه ماهه 7000 دلار است. در صورت تمایل می توانید با اشتراک یک ساله با قیمت 6000 دلار به اشتراک شش ماهه با قیمت 4000 دلار بروید. در این حالت هزینه ای که می پردازید ارزان تر خواهد بود. به عنوان مثال ، در یک بسته یک ساله ، هزینه اشتراک ماهانه حدود هشت هزار تومان تخمین زده می شود. قدرت گپ فیلم در بررسی فیلم تا حدی ویژگی منحصر به فرد این سیستم است.

کدام فیلم و سریال های تلویزیونی دیگر را می شناسید؟

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا