بازاریابی

بهترین روشها برای یافتن شرکتهای بازاریابی دیجیتال جهت گسترش تجارت در مناطق محلی

آغاز قرن بیست و یکم رونق زیادی در بخش تجارت به وجود آورد. روزهایی که مردم برای تبلیغات و بازاریابی تجارت خود به آگهی ها و آگهی های تبلیغاتی نیاز داشتند ، گذشته است. امروزه ، صرف نظر از اندازه یک کسب و کار کوچک یا بزرگ ، بازاریابی اینترنتی برای موفقیت در تجارت بسیار حیاتی شده است. جای تعجب نیست که افزایش تعداد آژانس های بازاریابی اینترنتی که برای علاقه و تجارت شما رقابت می کنند وجود دارد.

در سناریوی امروز ، اگر حضور “وب” نداشته باشید ، به هیچ وجه حضور نخواهید داشت. ناگفته نماند که بازاریابی اینترنتی یا بازاریابی دیجیتال به ابزاری اجباری برای بقا در این بازار رقابتی تبدیل شده است. این امر برای مشاغل کوچک بسیار مهم است. آنها به مرحله قدرتمندی نیاز دارند که بتواند در عین حال جامع و ذاتی بودن خدماتشان ، به آنها در فعالیتهای بازاریابی کمک کند.

در زیر برخی از روش های انتخاب بهترین شرکت بازاریابی اینترنتی ذکر شده است ، به ویژه اگر می خواهید تجارت خود را در مناطق محلی گسترش دهید:

الزامات خود را به ترتیب اولویت مشخص کنید: این باید اولین قدم به سمت هدف شما باشد. نیازهای خود را در اولویت قرار دهید. اگر به دنبال یک آژانس تجاری و طراحی قوی هستید ، به طور خاص به دنبال آن باشید.

به همین ترتیب ، اگر تقاضای یک آژانس سئو قوی را دارید ، آژانس های تسلط بر سئو را مرتب کنید. همین مورد در مورد بازاریابی از طریق ایمیل ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، تجزیه و تحلیل ، بازاریابی B2B و غیره وجود دارد.

یک جستجوی جامع اینترنتی انجام دهید: این روزها سیستم عامل آنلاین به قدری قدرتمند است که تقریبا هیچ چیز قابل مشاهده نیست. شرکتهایی که می توانند در بالای صفحه اول جستجوی گوگل جستجو شوند ، شرکتهایی هستند که بهترین کار را با سئو خود انجام داده اند.

به آنچه این شرکت ها ارائه می دهند تمرکز کنید. زیرا اگر آژانس بازاریابی در بازاریابی خود مهارت ندارد ، قطعاً ارزش امتحان آن را ندارد.

به وب سایت آنها مراجعه کنید: فقط با مراجعه به وب سایت شرکت می توان چیزهای زیادی در مورد آن یاد گرفت. نگاهی طولانی به وب سایت شرکتی که در لیست کوتاه خود قرار داده اید از جستجوی آنلاین قبل از صحبت با نماینده فروش آنها نگاه کنید.

به طور معمول ، آژانس صلاحیت ها و تجربیات اصلی آنها را در سایت خود برجسته می کند و ذکر نمی کند که در کدام خدمات ضعیف تر هستند. از این شایستگی های اصلی به عنوان راهنما استفاده کنید. سعی کنید ارزیابی کنید که آیا آنچه آنها ارائه می دهند برای شما مناسب است ، در غیر این صورت بروید …

بر روی تبدیل شدن به پردرآمدترین مشتری تمرکز کنید: بیشتر اوقات ، مشتریانی که حقوق بالاتری دارند بهترین خدمات و دسترسی به ارشدترین کارمندان آژانس بازاریابی را دریافت می کنند. اگر مشتری کم درآمد در یک آژانس غول پیکر هستید ، به احتمال زیاد کارمندان کم سن و سال دیگری را که در کمپین خود کار می کنند جلب می کنید زیرا همه کارمندان ارشد برای مشتریان پردرآمد خود کار خواهند کرد.

این دلیل است معمولاً مشتری با درآمد بالاتر در آژانس کوچکتر این اطمینان را به شما می دهد که کارمندان سطح بالاتری در کارزار تبلیغاتی خود کار می کنند.

مطالعات موردی و توصیه ها: برای تعیین میزان تأثیرگذاری یک آژانس بازاریابی در بازاریابی اینترنتی ، مطالعات موردی ، توصیه های مشتری و توصیفات را بررسی کنید. مطالعات موردی یک روش هوشمندانه برای نظارت بر تنها آژانس هایی است که ادعاهای بزرگی می کنند.

همچنین به کاری که آنها انجام می دهند توجه کنید ، نه به آنچه آنها می گویند. فراموش نکنید که نگاهی به مرور توییتر بیندازید زیرا ، برخلاف نظر فیس بوک ، نمی توان آن را حذف کرد.

بنابراین ، در نتیجه ، تجارت شما می تواند از آژانس های بازاریابی اینترنتی رونق بگیرد. اما در پایان روز ، همه مطالعات موردی ، توصیفات و توصیه های آنلاین جهان تضمین می کنند که اگر تکالیف خود را انجام ندهید ، شرکت به همان خوبی که باشد ، پیشرفت خواهد کرد. استخدام آژانس بازاریابی اینترنتی می تواند تصمیمی دشوار باشد. وقت بگذارید و به روشهای بالا فکر کنید تا مطمئن شوید هر چند ماه یکبار به “پرش بین سازمان” نخواهید رسید!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا