بازاریابی

بهترین روشهای جستجوگرها برای افزایش ROI

>> صفحه تأیید کار نمی کند: تکنیک ها و سیستم های مورد استفاده برای اندازه گیری بازدید کنندگان وب سایت با بدست آوردن موقعیتی با رتبه بالا در صفحه ای که در یک موتور جستجوی وب (SERP) ذکر شده است – از جمله Google ، Bing ، Yahoo و سایر خزنده های وب.

در زمان پیوند دادن یک صفحه وب به صفحه دیگر به عنوان a شناخته می شود بک لینک. کیفیت بک لینک به شرح زیر است:

  • اقتدار عالی
  • اعتماد کنید
  • نگرش برای پیروی / پیروی نکردن.

>> با بهبود صفحه: SEO در صفحه یک فرایند بهینه سازی تک صفحه با هدف نهایی داشتن رتبه های بالاتر و دریافت ترافیک مرتبط تر از جستجوی وب است. On -page به عناصر HTML و کد منبع یک صفحه قابل ویرایش اشاره دارد.

در صفحه بهینه سازی تمرکز بر روی محتوا و ساختار سایت. این شامل:

>> عنوان متا

>> برچسب ها Meta

>> تعریف متا

>> مرور صفحه

در اینجا بهترین روشهای جستجوگرها وجود دارد:

  • کبد

محتوای وب سایت باید منحصر به فرد باشد و در جای دیگری کپی نشود. این محتوا باید برای کاربر نهایی قابل اعتماد و مفید باشد. برای جلوگیری از سردرگمی باید اطلاعات مناسب و لازم را اضافه کرد زیرا محتوا قسمت مهمی از سئو است. اجتناب از کلمات / عبارات فنی باعث می شود کاربر نهایی در صفحات وب فعالیت کند.

  • متا عنوان

متا عنوان صفحه شما به جستجوگران و ابزارهای جستجوی وب مروری کوتاه بر روی صفحه وب شما می دهد. از نظر SEO ، کلمه کلیدی اصلی باید در ابتدا باشد و به دنبال آن سایر کلمات کلیدی مرتبط وجود دارد. از پر کردن کلمات کلیدی در کد Meta خودداری کنید و کلمات کلیدی را مرتبط نگه دارید.

  • متا تعریف

به طور خلاصه ، توضیحات متا خلاصه ای از 152 کاراکتر از محتوای یک صفحه وب است. در تعریفی که مشتری را آگاه می کند باید به نکات مهم و مرتبط توجه شود.

  • برقراری ارتباط

از دیدگاه EO ، عشق درونی شما راهی عالی برای ایجاد کلمات کلیدی است که هنگام نقل قول از یک صفحه به داخل لنگر متمرکز می شوند. پیوند دادن به صفحات مهم به کسب اقتدار عالی کمک می کند. بهبود صفحه قدرت صفحه را کاهش می دهد.

  • سرها

خانم

به
عنوان را در HTML نمایش می دهد.

برچسب به برچسب عنوان اصلی اشاره دارد. خانم

باید منحصر به فرد باشد و باید در هر صفحه یکی باشد. باید حداقل یک کلمه کلیدی داشته باشد.
  • منبع یاب (URL)

هنگام ایجاد یک URL جدید برای وب سایت ، مطمئن شوید که دارای کلمات کلیدی مربوطه باشد. و URL را کوتاه و ساده نگه دارید.

عناصر ذکر شده در هنگام بهینه سازی یک وب سایت مهم هستند. اگر نکات بالا را بخاطر بسپارید ، از بازگشت سرمایه ای که برای تجارت خود انتظار دارید دور نیستید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا