بهترین تعمیرگاه رونیز در تهران

آیا تا به حال از خودروهای رونیز استفاده کرده اید؟ ما در این آگهی راجع به خودروهای رونیز صحبت خواهیم کرد و یکی از بهترین تعمیرگاه های رونیز را به شما معرفی خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان آگهی همراه ما باشید. شماره های موجود در این آگهی متعلق به تعمیرگاه رونیز می باشد.

تعمیرگاه تخصصی رونیز ، رونیز یکی از محبوب ترین خودروهای آفرودی می باشد. اگر اهل تورهای آفرودی هستید و قصد خرید خودروی آفرودی را دارید بهترین گزینه برای شما رونیز می باشد. رونیز معمولا در همه ی تورهای آفرودی دیده می شود. رونیز دارای ارتفاع بالا، شاسی چند تکه، زاویه ورود و خروج مناسب و… می باشد که این خودرو را به محبوبیت بالایی رسانده است. قطعات بسیار زیادی وجود دارد که می توان به رونیز اضافه کرد و قابلیت های آن را افزایش داد. اسنورکل، سپرهای آفرودی، رکاب ها، باربند و… چند نمونه از این قطعات هستند.
اگر از خودروی رونیز استفاده می کنید و می خواهید هر یک از قطعات خودرو را تعویض کنید یا قطعه ای را به آن اضافه کنید می توانید برای انجام این کار به تعمیرگاه تخصصی رونیز مراجعه نمایید. شماره های مندرج در آگهی متعلق به تعمیرگاه تخصصی رونیز می باشد.

بهترین تعمیرگاه رونیز ، یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین تعمیرگاه رونیز استفاده از قطعات اصل و با کیفیت می باشد. قطعات خودرو بسیار مهم هستند به طوری که اگر این قطعات مرغوب و با کیفیت نباشند ممکن است پس از مدتی به سایر قطعات خودرو آسیب بزنند و باعث از کار افتادن خودرو شوند. اگر برای تعویض قطعات خودروی خود به دنبال تعمیرگاه هستید یا می خواهید با اضافه کردن قطعات مختلف امکانات خودروی خود را افزایش دهید می توانید به بهترین تعمیرگاه رونیز مراجعه نمایید. همه ی قطعاتی که در این تعمیرگاه مورد استفاده قرار می گیرند از بهترین و معتبر ترین برندها می باشند.
انواع قطعات رونیز در بهترین تعمیرگاه رونیز موجود می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید. این شماره ها متعلق به بهترین تعمیرگاه رونیز می باشد.

تعمیرات رونیز ، خودروهای شاسی بلند مثل رونیز ساختاری پیچیده دارند و بررسی مشکلات فنی و تعمیر انواع خودرو دو دیفرانسیل  کار هر کسی نیست و نیاز به تخصص و مهارت دارد. همه ی تعمیرگاه ها نمی توانند خودروهای رونیز را تعمیر کنند زیرا با مشکلات فنی این خودروها آشنایی ندارند. پیشنهاد ما به افرادی که به دنبال مرکز تعمیرات رونیز هستند مراجعه به تعمیرات رونیز می باشد. پرسنل فعال در تعمیرات رونیز افرادی متخصص در زمینه تعمیرات رونیز می باشند و با همه ی مشکلات فنی این خودروها آشنایی دارند. برای هماهنگی و مراجعه به تعمیرات رونیز با شماره های ثبت شده در آگهی تماس بگیرید.

خدمات تخصصی رونیز ، تقریبا 10 سال است که تولید خودروهای رونیز متوقف شده است. به همین دلیل پیدا کردن قطعات این خودرو کار نسبتا دشواری می باشد. بسیاری از قطعات و لوازم یدکی های موجود در بازار اصل نیستند و از کیفیت بالایی برخوردار نمی باشند. قطعات اصل و باکیفیت را تنها در خدمات تخصصی رونیز می توان پیدا کرد. با توجه به تعداد محدود این قطعات قیمت آن ها نسبتا بالا می باشد و به آسانی پیدا نمی شود. همه ی افرادی که قصد خرید قطعات مختلف با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را دارند برای خرید می توانند به خدمات تخصصی رونیز مراجعه نمایند. شماره ی خدمات تخصصی رونیز در آگهی موجود می باشد.

خدمات تخصصی گیربکس رونیز ، یکی از مهم ترین عوامل برای حرکت خودرو، تولید نیرو و وجود یک عامل انتقال دهنده می باشد. وظیفه ی تولید نیرو در خودروها به عهده ی موتور می باشد. انتقال دهنده ی نیرو نیز سیستمی است که از بخش های مختلفی تشکیل شده است و کار انتقال نیرو را انجام می دهد. این سیستم، نیروی تولید شده را به چرخ ها منتقل می کند. بخش های اصلی سیستم انتقال شامل : کلاچ، جعبه دنده و دیفرانسیل می باشد، مهم ترین اجزاء این سیستم جعبه دنده می باشد. جعبه دنده با نام گیربکس نیز شناخته می شود. وظیفه ی کنترل و تنظیم قدرت در خودروها به عهده ی گیربکس می باشد.
همانطور که گفته شد، گیربکس از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و تعمیر آن نیز نیاز به تخصص و تجربه ی زیادی دارد. همه ی افرادی که صاحب خودروهای رونیز هستند و برای تعمیر آن ها به دنبال تعمیرگاه هستند می توانند به خدمات تخصصی گیربکس رونیز مراجعه نمایند.

کلینیک تخصصی رونیز ، امروزه تعداد تعمیرگاه ها بسیار زیاد شده است و نمی توان بین تعداد زیاد تعمیرگاه ها، تعمیرگاه مناسب را پیدا کرد. به همین دلیل برای آسانی کار شما ما امروز کلینیک تخصصی رونیز را به شما معرفی خواهیم کرد. یکی از بهترین تعمیرگاه های تعمیر تخصصی رونیز، کلینیک تخصصی رونیز می باشد که به تعمیر خودروهای نیسان رونیز پرداخته است. همه ی اطلاعات مندرج در آگهی متعلق به کلینیک تخصصی رونیز می باشد.

همانطور که انسان ها هر چند یکبار باید آزمایش چکاپ دهند تا از سلامت خود اطمینان حاصل فرمایند، سایر وسایل از جمله خودروها نیز باید بطور مرتب سرویس شوند. سرویس کردن خودرو و مراجعه به مکانیکی، از هر نظر برای ماشین شما لازم و ضروری است؛ بخصوص برای خودروهای آفرودی! خودروی آفرودی شما مدام در حال رفت و آمد در جاده های پر پیچ و خم و یا ناهموار است. این بیراهه نوردی ها در صورت استمرار ممکن است به موتور خودرو و عملکرد آن، آسیب بزند. بنابراین توصیه می گردد قبل از آنکه خودروی آفرودی تان با مشکل جدی و هزینه بری مواجه شود، برنامه مرتبی برای سرویس کردن آن تنظیم کنید. علاوه بر این نکته، سرویس منظم موتور خودرو به ویژه یک خودروی آفرودی، به طولانی شدن عمر آن دستگاه و همچنین بهبود عملکرد آن به هنگام سفر، کمک شایانی خواهد کرد.

نیسان رونیز، یکی از آفرودی های قدرتمند است که در این رشته ورزشی پر طرفدار، پیشکسوت محسوب می شود. همانطور که می دانید، این ماشین اولین خودرو بعد از پاترول است که در ایران توسط شرکت پارس خودرو در سال 1999 مونتاژ و روانه بازار شده است. رونیز آفرود، با اینکه بیش از 20 سال سن دارد اما هنوز هم محبوب دل خیلی هاست؛ اما در مقابل این محبوبیت، شما باید به این نکته توجه داشته باشید که بی شک این خودرو نیاز بیشتری به تعمیرات و البته سرویس شدن خواهد داشت. در سایر مقالات رودلند بصورت کامل به بررسی تخصصی رونیز پرداخته ایم.

تعمیر تویوتا هایلوکس

تعمیر تویوتا هایلوکس خدمتی است که باید انجام آن را به یک مرکز تعمیراتی تخصصی واگذار نمود. تویوتا هایلوکس یکی از محبوب ترین خودروهای خارجی موجود در ایران است که، برای امورات شخصی و نظامی کاربرد گسترده ای دارد.در تهران چندین تعمیرگاه هایلوکس وجود دارد که در ادامه معرفی خواهیم کرد.

جدای از این مباحث و بطور کلی، همانقدر که شما در انتخاب دکتر متخصص معالج برای خود وسواس به خرج می دهید، لازم است به هنگام انتخاب یک تعمیرکار حرفه ای و باتجربه نیز، بسیار دقت کنید. انتخاب بهترین تعمیرگاه و مکانیکی رونیز در تهران، می تواند در راستای جلوگیری از اتلاف زمان و انرژی برایتان سودمند باشد. پس با ما همراه باشید.

مرکز تخصصی مکانیکی رونیز در تهران؛ رودلند

مجموعه تخصصی رودلند با ارائه انواع خدمات و تعمیرات، افتخار دارد به شما مشتریان عزیز در زمینه رفع مشکلات و تامین تجهیزات خودروهای آفرودی کمک کند. در این مجموعه تمامی خدمات مکانیکی رونیز، بطور حرفه ای و با دقت زیاد توسط متخصصان باتجربه انجام می شود؛ همین امر سبب می شود تا شما با خیال راحت سرویس خودروی خود را به ما بسپارید. در ادامه تمامی خدمات این تعمیرگاه رونیز شرق تهران لیست شده است:

 • فروش و نصب سپر جلو رونیز در دو مدل بدون گارد و گارد دار
 • تعمیر جلوبندی رونیز
 • بازسازی کامل خودروهای آفرودی
 • طراحی رونیز برای آفرودسواری و بیراهه نوردی
 • نصب و فروش سپر عقب رونیز
 • تعویض موتور پاترول با رونیز
 • نصب پایه لایت بار تولیدشده توسط مجموعه رودلند
 • فروش و نصب باربند رونیز (کف ورق)
 • نصب انواع پروژکتور و فروش لایت بار دو ردیفه لنز دار (180 وات)
 • نصب (لوله ای)
 • تعیین قیمت کارشناسی رونیز
 • دمپینگ رونیز
 • فروش و نصب رکاب رونیز (کف لوله)

مراحل تیونینگ رونیز آفرود

قطعاً راجب تیونینگ خودروهای آفرودی اطلاع دارید. مجموعه رودلند هر خدماتی همچون تیوتینگ تخصصی خودروهای آفرودی را با تکیه بر دانش و تجهیزات به روز و جدید، انجام می دهد و می تواند بهترین گزینه برای شما در انجام تیونینگ خودروتان باشد. در این قسمت به تیونینگ خودروی رونیز با دقت و جزئیات بیشتری پرداخته ایم:

 • ارتقاء و تقویت موتور
 • تغییر سیستم تعلیق و ظاهر خودرو
 • نصب سیستم  صوتی پیشرفته
 • استفاده از بهترین گیربکس رونیز برای خودروی شما
 • نصب اسنورکل مناسب
 • انژکتور کردن رونیز
 • استفاده از کیت ارتفاع برای تنظیم ارتفاع رونیز با توجه به نوع مسیرهای مختلف
 • تنظیم و بروزرسانی سیستم سیم کشی و برق رسانی خودرو
 • و پیکاپ

همانطور که متوجه شدید با تیونینگ، گویی رونیز شما باری دیگر تولید شده است. تیونینگ برای خودروهایی مثل رونیز که هم آفرودی هستند و در شرایط سخت و جاده های غیرعادی سفر می کنند، هم قدیمی محسوب می شوند، امری ضروری محسوب می شود. این کار از بروز هرگونه حادثه و یا خطرات احتمالی در سفرهای مختلف شما، جلوگیری خواهد کرد. توصیه می گردد قبل از اینکه برای بازسازی رونیز خود اقدام کنید، با کارشناسان مجرب رودلند تماس گرفته و با کسب مشاوره رایگان، انتخاب درست تری داشته باشید.

هزینه تعمیرات رونیز

بدیهی است که راجب هزینه تعمیرات یک خودرو مثل رونیز نمی توان به طور قطعی و بدون بررسی  دقیق آن، نظر داد. لازم است ابتدا توسط کارشناسی با تجربه، خودروی شما عیب یابی شود. بعد از آن تعمیرکاران مجرب نسبت به تعمیر آن قسمت، میپردازند و با توجه به قطعه های بکار گرفته شده و میزان کار لازمی که انجام داده اند، هزینه تعمیر را برای شما مشخص خواهند کرد. نکته ای که بسیار اهمیت دارد، آن است که اگر مرتب به تعمیرگاه مراجعه کنید و خودروی خود را به اصطلاح چک کنید، قطعا هزینه هایی که به هنگام تعمیر لازم است برای شما کمتر خواهد بود. بنابراین، سرویس کردن خودرو طبق برنامه ای مشخص را فراموش نکنید تا هم در مسیر و سفرها گرفتارتان نکند و هم هزینه زیادی بر گردنتان نیندازد!

کلام آخر

خودروهای قدیمی از جمله رونیز، نیاز به تیونینگ دارند تا بتوانند پرقدرت در جاده های ناهموار و مختلفی همچون جنگل و یا کویر، آفرود نوردی کنند. علاوه بر این، یکی از موارد مهم قبل از بیراهه نوردی ها، چک کردن خوردو از نظر سلامت موتور و سایر قسمت هاست. با انجام این کار شما با خیال راحت به سفرتان خواهید رفت و احتمال حوادث گوناگون را بسیار کاهش خواهید داد. بنابراین، پیشنهاد می کنیم تا این کار را در اولویت و صدر اقدامات قبل از سفرهای خود قرار داده و حتما انجام دهید تا اتفاق ناگواری برایتان پیش نیاید و سفری خوش را در کنار عزیزانتان، تجربه کنید.

به دلیل اهمیت خاصی که پیش تر به آن اشاره کردیم و به سبب سهولت کار شما مشتریان عزیز برای یافتن یک مرکز تخصصی مطمئن، لازم دیدیم بهترین مکانیکی رونیز در تهران را در این مقاله معرفی کنیم. شما میتوانید با خیال راحت به مجموعه رودلند برای انجام تمامی تعمیرات و تجهیزات خودروهای آفرودی خود، اطمینان کنید و از تجربه کارشناسان حرفه ای این مجموعه در جهت رفع نیازهای خودروی خود، استفاده کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا