عمومی

بهترین برنامه های ویرایش فیلم Android؛ 10 برنامه ویرایش فیلم فقط متعلق به متخصصان است


یکی از دشوارترین کارهایی که یک کامپیوتر می تواند انجام دهد ویرایش ویدیو است. ویراستاران حرفه ای در رایانه های پیشرفته ادغام شده اند ، اما در مورد تلفن چیست؟ در این مقاله 10 مورد از بهترین برنامه های ویرایش فیلم اندرویدی (انتخاب شده توسط وب سایت Android Authority) را مرور خواهیم کرد. برنامه ویرایش فیلم می تواند اصول اولیه ویرایش فیلم را به خوبی انجام دهد.

ویرایش فیلم های کامپیوتری به هزاران گیگابایت فضای حافظه رایگان ، حافظه دسترسی تصادفی بسیار زیاد و مقدار زیادی دانش علمی نیاز دارد. تلفن های همراه اجزا و ویژگی هایی ندارند که می توانند تجربه ای مانند Cut Pro یا Adobe Premiere Pro را به شما ارائه دهند. اگرچه برنامه هایی در دنیای برنامه ها وجود دارد که می توانند کارها را به روشی نیمه حرفه ای انجام دهند ، اما برخی از این برنامه ها به حدی خوب هستند که می توانید با کمی صبر و شکیبایی ، یک عنوان خانوادگی یا فیلم حرفه ای بسازید.

ActionDirector یکی از بهترین برنامه های ویرایش فیلم اندرویدی و در عین حال یکی از محبوب ترین نرم افزارهای ویرایش فیلم در رایانه شماست که برای اندروید نیز تهیه شده است. این برنامه ویرایش فیلم کارهای اساسی و ساده ای را برای کاربر فراهم می کند. در این برنامه می توانید کلیپی را در برنامه وارد کرده ، آن را ویرایش کرده و فیلم را روی آن ارائه دهید.

تعدادی کار وجود دارد که می توانید انجام دهید ، از جمله اضافه کردن موسیقی ، برش و برش فیلم ، اضافه کردن متن و متن ، درج تصاویر با حرکت آهسته (حرکت آرام یا کند) و موارد دیگر. این برنامه یکی از معدود برنامه هایی است که از کلیپ های با کیفیت 4K پشتیبانی می کند. البته قبل از نصب باید بدانید که آیا این برنامه روی گوشی شما نصب شده است یا خیر.

Deactor Action Developers یکی از بهترین برنامه های ویرایش فیلم Android را توسعه داده است. از آنجا که یک ابزار ساده در فروشگاه Google Play وجود دارد تا ببینید تلفن شما از این برنامه ویرایش ویدیو پشتیبانی می کند یا خیر. برنامه همچنین به روزرسانی های منظم را دریافت می کند. این برنامه همچنین دارای یک نسخه رایگان است که کار خوبی را انجام می دهد ، اما برای باز کردن قفل همه ویژگی های آن باید 3.99 دلار بپردازید.

برنامه ActionDirector Video Editor را بارگیری کنید

برنامه ویرایش فیلم Adobe Premiere Rush یک قدم بالاتر از سایر برنامه های ویرایش فیلم و فیلم است. نسخه دیگر این برنامه Adobe Premiere Clip نام دارد و با ویژگی های متوسط ​​بیشتر از این نسخه استاندارد تر است. به هر حال این برنامه تازه وارد بازار شد و چیزهای خوبی را به نمایش گذاشت ، به همین دلیل در لیست بهترین برنامه های ویرایش ویدیو اندرویدی گنجانده شده است. بسیاری از ویژگی های اساسی در این برنامه وجود دارد. از جمله ویژگی های خوبی که در این برنامه ویرایش فیلم مشاهده می شود ، می توان به جدول زمانی چند لایه اشاره کرد. همچنین حاوی همگام سازی ابر یا ادغام ابر است.

البته این اپلیکیشن نیاز به تغییراتی در رابط کاربری (UI) و همچنین تعداد زیادی ایراداتی دارد که به رفع آن نیاز دارند. با این حال ، این پتانسیل بسیار بالایی دارد. نکته دیگر این است که اگر شما عضو Adobe Creative Cloud هستید پس بارگیری این برنامه بد نیست زیرا از این مزیت بهره مند می شوید. این برنامه همچنین به صورت رایگان در دسترس است ، اما اگر می خواهید ویژگی های کامل داشته باشید ، باید مبلغ 53 دلار در ماه برای آن پرداخت کنید.

برنامه Adobe Premiere Rush را بارگیری کنید

Filmorago یکی از بهترین برنامه های ویرایش فیلم اندرویدی است که توسط Wordshare تولید شده است. این برنامه ویرایش فیلم را می توان یکی از بهترین ویرایش ها و ویرایش ها دانست. ویرایش اولیه را می توان با این برنامه انجام داد. این موارد شامل پیرایش ، پیرایش ، رژه و موارد مشابه است.

همچنین می توانید ویدیوی خود را با این برنامه معکوس کنید ، می توانید ویدیوی خود را به نسبت مربع (1: 1) یا به طور خاص (16: 9) به اینستاگرام تبدیل کنید تا در YouTube پخش شود. آماده کردن.

در این برنامه ، ویرایش فیلم ها و فیلم ها ، تبدیل به حالت حرکت آهسته ، حرکت توالی فیلم (حرکت) ، تنظیم موسیقی پس زمینه ، تغییر فیلترهای رنگی مختلف (روکش) و موارد دیگر که فقط در بهترین برنامه های ویرایش فیلم اندرویدی می توانید پیدا کنید. صاحب با استفاده از این برنامه ویرایش فیلم ، نیمی از ویژگی های یک ویرایشگر فیلم حرفه ای را دریافت خواهید کرد. البته بسیاری از ویژگی های بیشتر در قالب خریدهای درون برنامه ای (7.99 دلار) وجود دارد که باعث افزایش قدرت این برنامه می شود ، اما در کل ویژگی های رایگان برای شما کافی خواهد بود.

دانلود FilmoraGo

Funimate Video Editor یکی از محبوب ترین برنامه های ویرایش فیلم و ویرایش فیلم است ، اما به اندازه سایر برنامه های موجود در این لیست قدرتمند نیست. این برنامه خود را به عنوان بهترین در تولید فیلم های موسیقی ارائه می دهد. در این برنامه ویرایش ویدیو ، می توانید 15 فیلتر مختلف را بر روی ویدیو اعمال کنید ، به همین دلیل یکی از بهترین برنامه های ویرایش فیلم اندرویدی رایگان است.

در این برنامه ویرایش فیلم ، جلوه های مختلفی برای قرار دادن این فیلم وجود دارد. البته این برنامه برای فیلم های کوتاه در شبکه های اجتماعی بهترین گزینه است و برای تولید فیلم واقعی و محتوای حرفه ای مناسب نیست. این برنامه رایگان است و می توانید آن را به راحتی از Google Play بارگیری کنید.

برنامه Funimate Video Editor را بارگیری کنید

https://sepehrtaamol.com/blog/The- Most-photo-of-camera-applications/

Inshot یک برنامه ویرایش فیلم و فیلم اندرویدی بسیار ساده است که بر فیلم ها و عملیات کوتاه مانند پیرایش و فیلتر تمرکز دارد. در این نرم افزار اندرویدی ، Time Online برای ویرایش بسیار ساده است که دارای کانال های مختلفی برای فیلم و صدا است.

به عنوان یکی از بهترین برنامه های ویرایش فیلم اندرویدی ، این عکس شامل ابزارهای ساده مانند تغییر اندازه مجدد با استفاده از روش crop ، انتخاب موسیقی و افکت هایی مانند Fade in و محو کردن آن است که یک برنامه ویرایش فیلم نیاز دارد. سایر ویژگی ها شامل بسته های برچسب مختلف ، کنترل سرعت پخش ویدیو و سایر ویژگی هایی است که فیلم را برای سیستم عامل هایی مانند YouTube و TikTok آماده می کند. یکی از بهترین ویژگی هایی که Inshot به کاربران ارائه می دهد ، پرداخت یک مرحله ای به جای عضویت ماهانه است که برای خرید کامل برنامه ، مبلغ 29.99 دلار پرداخت می شود.

برنامه Inshot را بارگیری کنید

اگر به دنبال یک برنامه ویرایش ویدیوی قدرتمند هستید ، KineMaster بهترین گزینه است. مانند بهترین برنامه های ویرایش فیلم اندرویدی در لیست ، Kane Master می تواند اصول اولیه برنامه ویرایش فیلم را انجام دهد.

این برنامه ویرایش فیلم می تواند چندین فیلم را با هم ترکیب کند و لایه های مختلف جلوه عکس و فیلم را لایه بندی کند. علاوه بر این ، فیلترهای صوتی در این برنامه وجود دارد و ویژگی اصلی Chroma برای افرادی که از ویدیوی سبز پشتیبانی می کنند اعمال خواهد شد. جلوه های ویدیویی مختلف ، جابجایی های مختلف و سایر ویژگی ها در Kane Master وجود دارد. البته به اندازه نرم افزارهای ویرایش دسک تاپ قدرتمند نیست.

با این حال ، این برنامه در مقایسه با بسیاری از برنامه های موجود در بازار و Google Play بهتر است. این برنامه یکی از بهترین برنامه های ویرایش فیلم Android است که برای تولید فیلم واقعی (حداقل برای سیستم عامل هایی مانند YouTube) استفاده می شود. اگرچه استفاده رایگان از برنامه امکان پذیر است ، اما ویژگی اصلی این برنامه ویرایش فیلم پس از پرداخت 4.99 دلار در ماه فعال می شود.

برنامه KineMaster را بارگیری کنید

Movie Maker Filmmaker یکی از بهترین برنامه های ساخت فیلم رایگان در بین برنامه های دیگر در Google Play است. می توانید فیلم را به صورت قطعات برش دهید ، آن را برش داده و محتوای هر قطعه را از نو تنظیم کنید. این برنامه جلوه های متنوعی دارد و می توانید فیلترهای مورد علاقه خود را طراحی کنید ، اگرچه این ویژگی بسیار هیجان انگیز و قدرتمند نیست.

در این برنامه ویژگی های اساسی و اساسی دیگری مانند Music Mode وجود دارد ، به همین دلیل یکی از بهترین برنامه های ویرایش فیلم اندرویدی است. پس از دوره طراحی مجدد ، چندین اشکال برای این برنامه ویرایش فیلم ایجاد شده است ، اما هنوز هم در لیست برنامه های برتر ویرایش فیلم و فیلم قرار دارد. نکته دیگر در اینجا این است که برنامه کاملاً رایگان است.

برنامه فیلم ساز فیلم ساز را بارگیری کنید

PowerDirector انعطاف پذیر ترین برنامه ویرایش فیلم و فیلم در اندروید است. صدها ویژگی مختلف در این برنامه وجود دارد ، از جمله ابزار ویرایش سریع و جلوه های مختلف. بسیاری از ابزارهای دیگر برای ایجاد کولاژ و همچنین حرکت کند در این برنامه اندرویدی وجود دارد. رابط کاربری برنامه نیز بسیار مناسب است و از روش جدول زمانی کلاسیک با کانال های مختلف استفاده می کند ، که نام Power Dictator را در لیست بهترین برنامه های ویرایش فیلم اندرویدی قرار می دهد.

کسانی که رابطه خوبی با ویرایش فیلم و فیلم دارند ، در ابتدا با یک رابط کاربری بسیار آشنا در این برنامه ویرایش فیلم روبرو می شوند. بارگیری و استفاده از این برنامه رایگان است ، اما برای استفاده از همه ویژگی ها باید 5.99 دلار پرداخت کنید. این برنامه به ویرایش فیلم ها و فیلم ها اختصاص داده شده است ، و بسیار بهتر از تلفن خواهد بود ، به خصوص هنگامی که از صفحه های بزرگتر مانند Chromebook و تبلت استفاده می شود.

برنامه PowerDirector را بارگیری کنید

برنامه سریع آخرین نسل ویرایش برنامه ها و برنامه ویرایش فیلم برای اندروید است. اگر به یک برنامه ساده نیاز دارید ، این برنامه بهترین انتخاب برای شماست. این برنامه به گونه ای کار می کند که می توانید بیش از 50 عکس و فیلم به برنامه اضافه کنید. این ویژگی اصلی ترین دلیل باعث شده Quick در لیست بهترین برنامه های ویرایش فیلم Android قرار بگیرد.

پس از درج عناصر فوق ، برنامه ویرایش فیلم شروع به تجزیه و تحلیل محتوای وارداتی می کند و یک فیلم کوتاه در مورد آن تولید می کند. بیش از 10 سبک ویدیوی مختلف در Quick وجود دارد که می توانید قبل از دریافت فیلم ایجاد شده ، آن را تنظیم یا تنظیم مجدد کنید.

اگرچه این برنامه به اندازه Adobe Premier Clip یا PowerDirector قدرتمند نیست ، اما همه به چنین برنامه های قدرتمندی احتیاج ندارند. برنامه کاملاً رایگان است و هیچ پرداخت درون برنامه ای ندارد.

برنامه سریع را بارگیری کنید

یکی از محبوب ترین فیلم ها در Google Play برنامه ویرایش ویدیو برای Android VivaVideo است. اما وقتی عملکرد آن را بررسی می کنیم در رده متوسط ​​قرار دارد ، اما نام آن باید در لیست بهترین برنامه های ویرایش فیلم اندرویدی باشد که مخصوصاً برای فیلم های کوتاه و رسانه های اجتماعی مفید است.

این برنامه ویرایش فیلم از حالت StoryBoard استفاده می کند که می توانید کلیپ های خود را درون برنامه وارد کنید. سپس می توانید فیلم را بر حسب نیاز برش دهید ، ویرایش را اعمال کنید ، سپس به قسمت های بعدی بروید. در این برنامه ویرایش فیلم و فیلم ، 200 فیلتر مختلف برای فیلم ها با افکت های مختلف وجود دارد که می توانید همزمان فیلم ویدیویی را در آن قرار دهید یا حالت حرکت کند را فعال کنید. Vivavidio همچنین شامل نسخه رایگان است که همراه با WaterMac و محدودیت زمانی است. البته با خرید نسخه حرفه ای این محدودیت ها برداشته می شوند.

برنامه VivaVideo را بارگیری کنید

ویژگی های جدید در اندروید 10 که باید در نظر بگیرید

با ظهور رسانه های اجتماعی و انواع فیلم های شخصی و تجاری ، جستجوی بهترین برنامه های ویرایش فیلم اندرویدی به روند روزمره تبدیل شده است. در این مقاله ، ما چندین برنامه ویرایش فیلم ارائه کرده ایم که پاسخگوی نیاز شما خواهد بود. به خصوص از آنجا که کار با نرم افزار ویرایش رایانه بسیار پیشرفته بسیار دشوار و وقت گیر است. در میان برنامه های ارائه شده ، من شخصاً از KineMaster و سریع خوشحال هستم! اگر تجربه کار با هر یک از این برنامه ها را دارید ، آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

مقاله اصلی
مقاله اصلی

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: بهترین برنامه های ویرایش فیلم Android؛ 10 برنامه ویرایش فیلم فقط متعلق به متخصصان است

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا