اخبار بازار

بهترین ایمیل ایرانی روی رایانه شما

ایمیلهای ایرانی و ملی تصمیم گرفته اند سیستم نامه الکترونیکی چاپ شده به عنوان سیستم اصلی دفتر را انتخاب کنند.در ضمن آدرس ایمیل نیز وجود دارد.

به همین دلیل ، بیایید دو ایمیل ملی و تأیید شده وزارت ارتباطات را معرفی کنیم که امروز کاربران بسیاری را به خود جلب کرده است. و چند مایل دیگر که ایرانی و ملی هستند.

این نامه الکترونیکی دارای صفحه اول بسیار خوبی است که می توانید تعداد کاربران فعال در آن شهر را در صفحه اول مشاهده کنید. سپس با کلیک کردن وارد سیستم می شوید (امروز به دوست جدید ما بپیوندید). کاربران می توانند در کمتر از سه دقیقه برای این سایت ثبت نام کنند و از مزایای آن استفاده کنند.

پس از ثبت نام ، به صفحه ایمیل خود بروید که می توانید از مزایای حافظه GB بهره مند شوید.

یکی دیگر از مزایای این ایمیل این است که می توانید ایمیل را به عنوان پیامک دریافت کنید.

این ایمیل بیش از هر ایمیل دیگری که توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نظارت می شود ، است. با انتخاب گزینه (کاربر جدید) به بخش رجیستری منتقل می شوید. در این صفحه شما می توانید بیش از پنج دقیقه زمان ثبت نام کنید. لطفاً توجه داشته باشید که برای ثبت نام باید کارت ملی و کد پستی خود را داشته باشید زیرا در هنگام ثبت نام به آنها احتیاج خواهید داشت. پس از ثبت نام ، حساب شما بعد از 1 ساعت فعال می شود.

در ابتدا ، ساده بودن صفحه اول این سایت ممکن است کمی شما را غافلگیر کند و ثبت نام در این سایت آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید ، کافی است فیلدهای خالی را با دقت پر کنید و می توانید به سرعت از ایمیل جدید خود استفاده کنید. کار با آن بسیار آسان است و استفاده از صفحه اول بسیار آسان است.

بر خلاف وطن ، ابتدا خود را در یک رابط کاربری آرام و ساده پیدا خواهید کرد و سپس می توانید با انتخاب گزینه ای این ایمیل را ثبت نام کنید آن را پیدا کنید اما آن را پیدا کنید اما محیط ساده هنوز برای کارهای ساده مناسب است و شما را شروع می کند.

ایمیل فارسی

سایتی دیگر که ایمیل های فارسی را ارائه داده است ، ایمیل فارسی است پس از ورود به سیستم و کلیک بر روی گزینه ثبت نام می توانید به سرعت ثبت نام کنید پس از ثبت نام در صفحه ای که ممکن است کمی شلوغ به نظر برسد ، می توانید یاد بگیرید که با آن کار کنید و خیلی راحت کار کنید.

Ryana در 4 تاسیس شد. این شرکت راه اندازی شده و به دانشجویان فن آوری کلانتر کلانتر ارائه می دهد تا یک سیستم نامه الکترونیکی ایرانی را در اختیار کاربران ایرانی قرار دهد.

این سرویس ایمیل بسیار عالی به نظر می رسد و از اصطلاحات و گویش های محلی پشتیبانی می کند ، اما به دلیل استفاده از تصاویر شاد آلمانی ، کمی کندتر از سایر سیستم ها است اما مشکلی برای کاربر ایجاد نمی کند.

با یک سایت رایانه ای ارائه می شود که اطلاعاتی در مورد سرویس پست الکترونیکی ایرانی در اختیار شما قرار می دهد و بسیاری از مشکلات و سؤالات رایانه و تلفن های همراه خود را بصورت شبانه روزی پاسخ می دهد که می توانید مطالب این لینک را در زیر مشاهده کنید.

کامپیوتر لپ تاپ

و همچنین برای دیدن صفحه منبع پیوند را وارد کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 


منبع خبر: بهترین ایمیل ایرانی روی رایانه شما

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا