دانش و فناوری

بندهای پیکسل واچ گوگل حداقل دارای ۷ مدل خواهند بود

پیکسل واچ گوگل به عنوان ساعت هوشمند این شرکت، قرار است مسیر مهمی را برای رسیدن به این شرکت طی کند. این روزها اخبار و شایعات مختلف حول این گجت منتشر می‌شود، در آخرین گویا من پیکسل واچ گوگل حداقل دا. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

پیچای پیکسل واچ گوگل احتمالاً تنوع بسیار بالایی دارند…!

هیچ کس ساعت‌های هوشمندی را نمی‌سازد که از بندشدنی پشتیبانی نکنند. بنابراین تعجب آور نیست که شایعات به جستجوی گوگل برای تولید انواع مدل های مختلف جهت استفاده در. مه 9to5Google گزارش داده است، این شرکت در حال حاضر روی حداقل هفت بند مختلف کار می‌کند. اگر درست بگوییم، احتمالا یکی از آن‌ها را در کنفرانس اصلی I / O گوگل دیدیم. من شما را راحت نمی گذارم، من به سمت شما می آیم.

مشخصات سخت افزاری پیکسل واچ گوگل مشخص شد

به گفته های گفته شده روی روی ، گوگل در حال کار بر یک بند مشبک به سبک میلانی ، دو نوع بند چرمی ، یک بند پیوندی ، چ چ چ جالب‌تر اینکه این شرکت همچنین در فکر راه‌اندازی یک بند کشدار مانند Apple Solo Loop است. این هیچ اشکالی ندارد. این حتی از مشخصات شایع شده ساعت هوشمند آینده. زیرا بسیار از این ویژگی‌ها قابلیت‌های مشابه‌های اپل واچ هستند. بنابراین تشابه و تنوع بندها و فرم آن‌ها با بندهای اپل در این طرح نقش مهمی ایفا می‌شود.

بندهای پیکسل واچ گوگل

اگر بگوییم که ساعتهای هوشمند بیشتر برای بهبود سبک زندگی ما تا محصولاتی نیاز دارند، احتمالا با این موضوع مخت. اگر ساعت‌های هوشمندمان را در خانه فراموش کنیم، هیچ اتفاق وحشتناکی نمی‌افتد. در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما آمده است. بنابراین این کاملا منطقی است که گوگل در تلاش است تا حد ممکن بندهای را همراه با این ساعت ارائه کند. این موضوع به آن‌ها امکان می‌دهد که بازخوردهای بیشتری را دریافت کنند و به کاربران کمک کنند تا بر سلایق

Pya Pixel Watch گوگل از بندهایی با اندازه استاندارد پشتیبانی می‌کند؟

از این نظر، بهتر است گوگل از یک بند استاندارد ۲۰-۲۲ میلی متری استفاده شود. این موضوع به مشتریان امکان می‌دهد بند‌های دیگران را از فروشندگان شخص ثالث خریداری کنند تا آن‌ها را در آن‌ها خریداری کنند. ساعت پیکسل اوگل استفاده کنند. به نظر می‌رسد گوگل از این موضوع پیروی نمی‌کند. طبق آنچه در رویداد Google I / O دیده‌ایم، این شرکت بندهای اختصاصی خاد را می‌دهد. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. اگر آن‌ها چیزی شبیه به قاب‌های پیکسل ۶ بسازند، رقابت بین اپل واچ و پیکسل واچ حتی شروع نشده به پایان می‌رسد.

بندهای پیکسل واچ گوگل

اینجا هنوز چیزی نیست. اینها را می توان در وضعیت های مختلف استفاده کرد. ماربان چیزی می‌خواهند که بیشتر انتظارات آن‌ها را برآورده کند. اینجا هنوز چیزی نیست. نرمی رمی برای استفاده روزمره خوب هستند اما برای ورزش مناسب هستند. بنابراین حدس می‌زنیم که اینجا بهترین مکان است که سازندگان ساعت‌های هوشمند باید گزینه‌های بیشتری را در خرر کنند.

به گفته خبرگزاری GizChinaک راباربران بسیار در جهان، امیدوارند سازندگان شخص ثالث بندهای خود را برای ارائه دهنده Pixel Watch گوگل. اما این یک محصول جدید است و هنوز مشخص نیست که چه تعداد شور داشت. اگر تعداد زیادی نباشد، هیچ شرکتی به صورت جدی روی بندهایی که نمی توانند سرمایه گذاری کنند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا