بازاریابی

بسته SEO مناسب برای وب سایت شما

برای تایمرهای اول ، SEO گیج کننده است و درک آن دشوار است. شما می دانید که تجارت شما به آن نیاز دارد اما نمی دانید از کجا شروع کنید. بسته های SEO برای انتخاب وجود دارد ، اما دقیقاً چه چیزی و چه چیزی آنها را متفاوت می کند؟ تنها چیزی که باید به آن فکر کنید ، نگهداری وب سایت و یافتن بسته مناسب برای نیازهای شما است. با بازاریابی حواس خود را پرت نکنید ، نیازها و اهداف خود را اولویت بندی کنید و سپس روی آنها کار کنید.

تنها کاری که شما باید انجام دهید یافتن یک شرکت معتبر جستجوگرها است. بسیاری از افراد کلاهبردار بد در دنیای اینترنت وجود دارند ، بنابراین به دنبال شرکتی باشید که با شکایت مشتریان و سایر کارمندان تحت تأثیر قرار نگیرد. مانند هر مصاحبه شغلی ، منابع و نمونه کارها را بخواهید. اطمینان حاصل کنید که رابطه با شرکت رضایت بخش است. با شرکتی که فقط شما را از بازار بیرون می اندازد وقت خود را تلف نکنید و تلاش کنید ببینید کار شما چیست. بسته های سئو باید برای یک وب سایت خاص طراحی شوند. اگر چیزی در مورد لانه نمی دانید ، آنها نمی فهمند که چه چیزی خودشان را به شما می فروشند.

یک شرکت خوب جستجوگر تلاش خواهد کرد تا مزایای وب سایت و بازار هدف شما را درک کند. آنها می خواهند رقبای صنعت شما را بشناسند. زمینه های ضعیف استراتژی کسب و کار شما ، مانند اینکه به بازاریابی بیشتری برای زنان جوان یا بازاریابی بیشتر برای بزرگسالان نیاز دارید. اگر شرکت های جستجوگر اطلاعات این جزئیات را نپرسند ، آنها را در بسته هایی به فروش می رسانند که نیاز مشتری را در نظر نمی گیرند.

در مرحله بعدی ، ممکن است ارائه دهندگان SEO شما به ساخت فنی وب سایت شما علاقه نشان دهند. اگر آنها بدانند که چه می کنند ، این کار را می کنند تا موانعی برای بهینه سازی موتور جستجو پیدا کنند. این یک چیز فنی است که نمی توانید از آن خارج شوید. زیرا هر نوع تبلیغات یا به روزرسانی داخلی را برای وب سایت خود انجام دهید ، اگر ساختار وب سایت شما به خوبی کار نکند ، هیچ مشکلی از بین نمی رود. تجزیه و تحلیل فنی باید اولین کاری باشد که آنها انجام می دهند حتی قبل از اینکه از شما بخواهند کدام بسته SEO را می خواهید بخرید. این تصمیم نباید گرفته شود تا زمانی که سایت شما از نظر فنی سالم باشد و بتواند توسط Google نمایه شود. هر بسته سئو ، مهم نیست که چه باشد ، باید ارزیابی فنی به عنوان اولویت اول روز داشته باشد.

یک شرکت سئو خوب در مورد رقبا با شما تحقیق خواهد کرد. این بدان دلیل است که ایده اصلی سئو این است که شما را در نتایج موتور جستجو از رقبای خود برتر قرار دهد. اگر نمی دانید این رقابت چه کسی است و آنها چه کاری انجام می دهند ، نمی توانید این کار را انجام دهید. اگر یک کلمه کلیدی بسیار رقابتی است ، بهتر است به دنبال استراتژی های دیگر باشید یا حداقل در مورد نتایج موتور جستجو برنامه داشته باشید. نمی توانید مستقیماً با کلمات کلیدی و وب سایت های مستقر رقابت کنید. آنها در حال حاضر هر بار نتایج موتور جستجو را پراکنده می کنند. یافتن لیستی از کلمات کلیدی هدفمندتر با رقابت کمتر سریعتر است که مشتریان منتخب بیشتری را جذب می کند.

بسته SEO شما نیاز به نصب نرم افزاری در سیستم شما دارد که به شما کمک می کند فعالیت و اثربخشی وب سایت خود را بسنجید. اینگونه می دانید که بسته های SEO کار می کنند. همچنین به شما امکان می دهد در صورت نیاز به خدمات نگهداری یا خدمات دیگر بدانید.

بررسی گزینه های بسته های SEO کار سختی نیست. فقط نزد یک متخصص بروید و به آنها جواب دهید. یک ارائه دهنده خدمات SEO باید به شما کمک کند تجارت و ارتقا promotion تجارت خود را به صورت آنلاین انجام دهید تا نتیجه نهایی خود را به حداکثر برسانید. قیمت بین شرکت و بسته SEO افزایش خواهد یافت ، اجازه ندهید این مسئله شما را آزار دهد بلکه فقط بر روی نتایج تمرکز کنید – رشد مشتری. اگر شرکتی قیمتی را ارائه می دهد که بسیار پایین است اما نتایج بسیار خوبی می دهد ، با آن همراه شوید. شما یک معامله واقعی پیدا کرده اید.

بسته های SEO برای خدمت به شرکت های مختلف طراحی شده اند. برخی از بسته ها برای وب سایت های جدید با محتوای کم حجم تر طراحی شده اند. بسته های دیگر ممکن است برای سایت های موجود باشد اما به دلایلی خراب می شوند. و در آخر ما شرکت های بزرگی داریم که به خدمات جستجوگرها نیاز دارند ، این وب سایت ها برای مدیریت و نگهداری مداوم به وب سایت های خود نیاز دارند.

بسته های اولیه SEO به احتمال زیاد آن را پیدا می کنند. این رایج ترین معاملات ارائه شده توسط راه اندازی سایت های پردازش است. بسته SEO Basic با افزایش بازدیدکنندگان با رشد طبیعی با استفاده از پیوندهای بیشتر ، کلمات کلیدی موثر و قرار گرفتن در شبکه های اجتماعی ، نتایج را ارائه می دهد.

همچنین بسته های SEO کوچکی برای وب سایت هایی وجود دارد که فقط می خواهند وب سایت خود را ارزیابی و آزمایش کنند تا ببینند چرا این وب سایت کار نمی کند یا مناطق مشکل را شناسایی می کند تا بتوانند آن را برطرف کنند. اینها معمولاً یک گزارش پنج روزه ارائه می دهند که باید شامل ارزیابی رقابت ، ارزیابی کلمات کلیدی ، پیشنهادهایی برای بهبود استفاده از کلمات کلیدی و بهبود برچسب های متا و کیفیت محتوا ، کاهش تصویر و افزایش robots.txt باشد.

بسته های بررسی سئو قول می دهند گزارش های منظمی درباره پیشرفت های ایجاد شده در وب سایت شما ارائه دهند. این کار با نشان دادن اینکه چگونه رتبه بندی وب سایت شما در نتایج موتور جستجو برای برخی از کلمات کلیدی افزایش می یابد ، انجام می شود. همچنین می تواند از آمار ترافیک وب استفاده کند ، که نشان می دهد این بازدیدکنندگان از کجا آمده اند. آیا آنها آنها را از طریق Google یا از طریق لینکهای دیگر از سایتهای دیگر پیدا می کنند؟

معمولاً یک شرکت سئو با پرداخت یک قرارداد ماهیانه برای بهبودهای اضافی در وب سایت شما ، به شما ماهیانه هزینه می دهد. این می تواند به معنای ارتقا محتوای وب سایت شما ، ارسال اطلاعیه های مطبوعاتی ، مطالب ارسالی و پیوندها از فهرست مقاله ها و وبلاگ ها باشد. حتی تهیه یک کتاب الکترونیکی نیز به ارتقا website وب سایت شما کمک می کند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا