دانش و فناوری

بسته اینترنت رایگان روز معلم 1403


به مناسبت روز معلم 1403 دولت تصمیم گرفته تا یک بسته اینترنت هدیه را برای معلم ها در نظر بگیرد. گفته شده که این بسته تا سقف 30 گیگابایت خواهد بود. بیاید درباره بسته اینترنت رایگان 30 گیگابایت روز معلم 1403 و روش فعال سازی آن صحبت کنیم.

بسته اینترنت رایگان روز معلم 1403

اینترنت

اینترنت

امروز یعنی چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403 به صورت رسمی و توسط وزیر ارتباطات خبر خوبی برای معلم ها اعلام شد. عیسی زارع پور در روز معلم امسال گفت:

معلمانی که از طریق شاد با دانش آموزان در ارتباط هستند تا سقف  30 گیگابایت اینترنت رایگان دریافت می کنند. بسته به شکل اتوماتیک فعال می شود.

⚠️⚠️ لطفا توجه داشته باشد  ⚠️ ⚠️

طبق گفته وزیر ارتباطات این بسته به صورت خودکار برای معلم ها فعال می شود. در نتیجه نیاز به هیچ ثبت نامی ندارد. لطفا از واردکردن اطلاعات خود در سایت های مختلف یا کلیک کردن روی لینک های متفرقه جدا خودداری کنید!

متاسفانه هیچ جزئیات بیشتری ارائه نشده است. مثلا این که آیا این بسته هدیه 30 گیگابایت اینترنت روز معلم سال 1403 روی خط موبایل معلم ها فعال می شود یا اینترنت ثابت آن ها شارژر می شود؟

هر چند حدس زده می شود که این بسته باید روی خط موبایل معلم ها فعال شود اما همچنان متاسفانه مشخص نشده که اگر معلمی چند خط موبایل داشت باید چطور مشخص کند که روی کدام یک از این خطوط ارتباطی، بسته ایتترنت هدیه روز معلم خود را دریافت کند.

این بسته اینترنت هدیه به همه معلم ها تعلق می گیرد؟

روش شناسایی معلم هایی که از طریق سامانه شاد با دانش آموزان در ارتباط هستند هم مبهم است. مثلا برخی روزها و برخی تعطیلی ها اکثر معلم ها بر این بستر با شاگران خود ارتباط ارند. آیا فقط برای معلم های راه دور است یا همه معلم ها؟

همچنین درباره مهلت استفاده این بسته 30 گیگابایت اینترنت هم صحبتی وجود ندارد.

اگر شما معلم هستید و اطلاعات بیشتری درباره این بسته اینترنت هدیه دارید، خوشحال می شویم در بخش نظرات اطلاعات خود را با ما و دیگر دوستان در میان بگذارید.

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا