فیلم و هنر

برنده جوکر 5 کیست؟


تیتربرتر جوکر اولین بار یکی از برجسته ترین چهره های کمدی ژاپن این بازی را ابداع کرد و با نام Documental آن را ساخت. از موفقیت برنامه، شرکت آمازون پرایم ویدئو امتیاز آن را خرید و با نام LOL مخفف Last One Laughing اقدام به ساختن کرد.

جزئیات جوکر جدید


مهمانان جوکر جدید
مهمانان جوکر جدید

شرکت مشتریان فصل جدید «جوکرکه رفتار متفاوتشان با علی مسعودی برای مخاطبان سوال شده بود، پیوستن دقیقه ۹۰ این نویسنده به برنامه بود

صد سال از برنامه «جوکر» امیرحسین صدیق، حامد آهنگی، سیروس مهران غفوریان، در حالی پخش می شود که رفتار متفاوت سایر اعضای گروه با علی مشهدی و واکنش های سرد

اما حامد آهنگی، محمدرضا علیمردانی، علی اوجی و مجید واشقانی در لایو مشترکی، توضیح داد که دلیل این رفتار و واکنش های متفاوت است، به این خاطر که همگی آنها از یک هفته قبل، هماهنگ بودند و برای برنامه تمرین کرده بودند اما علی مشهدی یک. شب از ضبط به گروه اضافه شده و هیچ تمرین و آگاهی درباره برنامه «جوکر» وجود ندارد.

برنده جوکر 5


برنده جوکر 5
برنده جوکر 5

در کانال تلگرامی خبری مبنی برنده فصل پنجم سریال جوکر منتشر شده و گمانه زنی هاکی از برنده شدن سیروس میمنت باشد.

حامد آهنگی در مورد این موضوع قبل توضیح داد: ما از چند وقت قبل هماهنگ شدیم و برای ضبط آماده شدیم که عزیز دیگری با ما باشد که یک روز قبل از ثبت دلیل دندان درد و جراحی دندان انصراف داد و چون انجام پروژه سنگین است، احسان علیخانی. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.

علی مشهدی دقیقه نود بدون هماهنگی به ما اضافه شد و باعث شد کار تعطیل نشود. اگر دیدید که کمی سردرگم بود به این خاطر که شبش قبل متوجه شد و «جوکر» نبود.

الا اوجی، بازیگر و تهیه‌کننده نیز درباره‌ی واکنشش به اظهارات علی مشهدی، گفت: من نه تنها ناراحتم از وجودش لذ.

علی مشهدی همکار عزیز ما و نویسنده و کارگردان قدیمی در حوزه طنز و آدم بسیار خوبی است.

ون دیر به ما پیوسته بود و نمی‌دانست چکار کند واکنش‌های ما هم متفاوت بود.

محمدرضا علیمردانی ، مجری و بازیگر هم توضیح داد: مردم عزیز ما وقایع پشت اشت

علی دوست عزیز ماست و با نوشته‌های طنزش مردم و خود ما کلی خندیده‌ایم. خیلی هم آدم خاکی و بامرامی است که دقیقه نود چنین خطری را قبول کرد و به ما پیوست.

ما از قبل رفتیم و با نویسنده ها جلسه گذاشتیم و فهمیدیم که چه کارهایی را انجام بدیم از آب درمیآید اما بنده خدا علی در حال گریم هنوز میپرسید که چه کار کند.

وقتی وارد ضبطیم دیگر زمانی نبود که برایش توضیح داده شود قوانین بازی چیست. من تو را راحت نخواهم گذاشت: من پیش تو خواهم آمد. از او ممنونیم که در این زمان قبول کرد به ما بپیوند و کار کرد و نتیجه را دوست داشت.

قرار بود جواد رضویان باشد که نیامد

علیرضا مسعودی (علی مشهدی) استندآپ کمدین و نویسنده نیز در ویدیویی از خود که در حرم امام رضا (ع) منتشر کرد، در تکمیل صحبت هایش گفت: برای سلامتی همه دوستانم در اینجا دعا میکنم. همه آن‌ها دوستان خوب من هستند. من دقیقه نود به گروه اضافه شدم و احسان علیخانی ۱۲ شب به من زنگ زد. هر چیزی آنجا عنوان شد شوخی بود. من آماده‌اش را نداشتم اما برای اینکه برنامه‌ای را ببینم و لبخندی روی لب شما بیاید، رفتم. اما آن روز، روزِ من نبود.

او افزود: همه بچه‌ها دوستان من هستند همه ما جمع می‌شویم که در این شرایط لبخندی روی لب شما بیاوریم. چ چ ف ز ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف قرار بود سیدجواد رضویان در آن گروه آمد اما مشکلی برایش وجود داشت و بیاید و من به جایش رفتم. اگر باعث دلخوری کسی شد عذرخواهی می‌کنم. قصد ما توهین به کسی نیست و همه چیز شوخی بود. معنی کلمه ونیم چیست.

مجید واشقانی، بازیگر هم در لایو مشترکی که با علی مشهدی داشت، گفت: آنجا ل رفیق بزرگ من است و می‌دانم در دلش هیچ بغض و کینه‌ای نیست، به جز اینکه بخواهد بخندد و شوخی کند. اینجا هنوز چیزی نیست.

در نهایت همه‌اش شوخی است و آن جمع یک دوستی خیلی قدیمی است. هیچ وقت یادم نمی‌آید علی با من شوخی کرده باشد که به من بربخورد. علی دقیقه نود آمد.

خیلی‌ها بودند که هفته‌ها به آن‌ها می‌گفتند به «جوکر» بیایند اما جرأتش را نداشتند. جلوی دوربین در این شرایط کار بسیار سختی است.

من اولین و آخرین و زنده هستم.

علی مشهدی در ادامه گفت: به من گفتند فقط برو بنشین و نخند! برای پرسیدن سوال از این کاربر باید وارد شوید. دو شب هم نخوابیده بودم و هنگ کرده بودم.

برنامه «جوکر» کاری از احسان علیخانی هر هفته در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود. در هر فصل از این برنامه هشت هنرمند ساخته و سعی می‌کنند این برنامه را بخندند.

برنده این مسابقه کمدی صد میلیون تومان وجه نقد با خود به خانه می‌برد.

مهمانان جوکر 5


مهمانان جوکر 5
مهمانان جوکر 5

مهمانان فصل پنجم جوکر از بازیگران و چهره های معروف و سرشناس سینما و تلویزیون هستند که عبارتند از مهران غفوریان، مجید واشقانی، علی اوجی، اکبر عبدی، سیروس میمنت، حامد آهنگی و محمدرضا علیمردانی، علی مسعودی امیرحسین صدیق از بازیگران این فصل جوکر هستند.

صه چهارم جوکر با معرفی برنده سریال جوکر ۴ که یوسف صیادی به پایان رسید

گفتنی است که فصل چنجم اخرین فصل اول جوکر هست و پس از آن مرحله نیمه نهایی سریال.

از پخش ۴ فصل از برنامه جوکر حالا میهمانان فصل پنجم نیز مشخص شدند. شما باید با کلیک بر روی این دکمه وارد سایت شوید.

مهران غفوریان ، مجید واشقانی ، علی اوجی ، اکبر عبدی (زامبی جوکر ۵) ، سیروس ی حامد آهنگی و محمدرضا

رئالیتی شوی جوکر به کارگردانی احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی با میزبانی و سیامک انصاری است که در آذر ماه 1400 از طریق سرویس استریمینگ فیلیمو شروع به پخش کرده و چهار فصل آن با حضور بازیگران و چهره های سینما از پلتفرم فیلیمو پخش می شود. .

جوکر یک مجموعه تلویزیونی ایرانی در ژانر واقع‌نما است که توسط احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی کارگردانی شده است. این مجموعه از ۶ آذر ۱۴۰۰ در سرویس استریمینگ فیلیمو به نمایش درآمد. این مجموعه با استقبال از سوی بینندگان مواجه شده است

مراحل بازی

نمایش چهره‌های مشهور هنری، ورزشی، اجتماعی و… در یک اتاق در بسته برای خنداندن یک مسابقه دیگر می‌شوند، ام. سریال جوکر با الگوبرداری از نمونه‌های موفق خارجی ساخته شده‌است.

برندگان فصل اول و دوم و سوم جوکر عبارتند از:


  • فصل اول سهیل مستجابیان

  • فصل دوم هومن برق نورد

  • فصل سوم علیرضا استادی


دنچه دیگران می خوانند:

گردآورنده: علیرضا یوسفی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا