بازاریابی

برنامه های بازاریابی وابسته برای مبتدیان – 3 اشتباه مرگبار که باعث شکست 97 درصد از مردم می شود

فکر می کنم شما به دنبال یک برنامه بازاریابی وابسته هستید، که هر مبتدی می تواند از آن استفاده کند – و در همان لحظه با آن موفقیت آمیز باشد، درست است؟

آیا می دانستید که 97 درصد از بازاریابان آنلاین به دلیل مرتکب سه اشتباه مرگبار در اینترنت شکست می خورند؟

بله، سه اشتباه مهلک وجود دارد و کاری که من می خواهم انجام دهم این است که چگونه از این اشتباهات جلوگیری کنید، بنابراین به عنوان یک مبتدی در بازاریابی وابسته نه تنها می توانید از آنها اجتناب کنید، بلکه به دنبال راه حلی باشید که به شما کمک کند و راهنمایی کند. شما به سمت موفقیت

مرحله مرگبار شماره یک – برنامه های کمیسیون پایین

بنابراین، به عنوان یک مبتدی، چیزی که می خواهید داشته باشید یک برنامه کمیسیون است که به شما دستمزد خوبی می دهد. معمولاً در برنامه‌های وابسته مانند آمازون، بیشترین میزانی که برای فروش یک محصول به دست می‌آورید حدود 7-8 درصد است و حتی از طریق برنامه‌هایی مانند ClickBank بیشترین پورسانتی که دریافت می‌کنید 75 درصد است.

بدتر هم می شود زیرا اینها یک بار کمیسیون 75 درصدی هستند که باقیمانده نیستند … به هر حال در بیشتر موارد …

اما خبرهای خوبی وجود دارد. اکنون برنامه های 100٪ کمیسیون وجود دارد که درآمد باقیمانده را در قسمت جلویی (درآمدی که بارها و بارها به شما پرداخت می کند) امکان پذیر می کند، و محصولات نهایی در قیف آنها وجود دارد که حداکثر 100، 500، 1000 دلار و 100 دلار پرداخت می کنند. 35000 دلار کمیسیون برای شما!

یک برنامه وابسته را پیدا کنید که 100٪ کمیسیون به شما پرداخت می کند، با گزینه هایی مانند داشتن درآمد باقیمانده و درآمد برگشتی بالا.

اشتباه مرگبار شماره دو – بدون آموزش بازاریابی مناسب

این برای موفقیت بسیار مهم است، و در عین حال مردم اغلب آن را از دست می دهند. بهترین آموزش توسط افراد واجد شرایط در سنگر انجام می شود، زانوهای خود را خون آلود می کنند و هر روز در یک استراتژی بازاریابی خاص کار می کنند.

به عنوان مثال فرض کنید می خواهید SEO را یاد بگیرید و سه گزینه از سه نفر برای یادگیری دارید:

گزینه اول: استادی در دانشگاه هاروارد که دانش SEO خود را از طریق کتاب های درسی به دست آورده است

گزینه دو: یک مرد جدید در دفتر که برای تجارت به مدرسه رفت و به نوعی وارد بخش SEO در شرکت شد – اگرچه او فوق العاده قوی و هیجان زده است.

گزینه سوم: دو برادر SEO که با گوگل پاندا، پنگوئن و مرغ مگس خوار مبارزه کرده اند، به طور مداوم در صفحه اول برای عبارات جستجوی متعدد در گوگل رتبه بندی می شوند و به طور متوسط ​​بیش از 200000 بازدیدکننده در ماه فقط از طریق SEO – بازاریابی دیگری ندارند و در حال انجام هستند. فروش روزانه

راستی از کی میخوای یاد بگیری!؟

بله، آخرین گزینه زیرا اکنون شما مدرک قابل قبولی دارید که این روش ها در حال حاضر کار می کنند و می توانید از طریق این روش بازاریابی به نتایج ثابتی دست یابید.

اشتباه مرگبار شماره سه – نداشتن انجمن یا گروه متفکر

این باید مرگبارترین از همه آنها باشد، زیرا بدون یک تیم یا یک گروه اصلی و یک جامعه از افراد می توان بسیار آسان طعمه “بدبختی” و “شکست” و “شکست” شد، زیرا بازاریاب وابسته برنده شد. یک گروه پشتیبانی برای عقب نشینی ندارم.

هنگامی که جامعه ای از افراد به طور فعال درگیر هستند و موفقیت بیشتری را به دست می آورند، شانس موفقیت کلی تیم به طور چشمگیری افزایش می یابد زیرا اکنون اثبات اجتماعی وجود دارد، یک گروه پشتیبانی برای پرسیدن سؤالات وجود دارد و مهمتر از آن این باور در مورد آنچه در داخل تیم امکان پذیر است افزایش می یابد. صنعت.

بنابراین، هنگامی که به دنبال یک برنامه بازاریابی وابسته هستید، باید جامعه ای از افراد داشته باشید که بتوانید به آنها تکیه کنید.

وقتی این سه عامل را با هم ترکیب کردید و شروع به آموزش بازاریابی مناسب، جامعه مناسب و برنامه های کمیسیون های پردرآمد کردید، مسیر موفقیت شما ساده و سرگرم کننده می شود!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا