بازاریابی اینترنتی

برنامه نهایی بازاریابی اینترنتی – فقط در هفت جمله

اگر تازه وارد بازاریابی اینترنتی هستید و محصولی ، وب سایت دارید و آماده رفتن هستید ، این مقاله می تواند تجارت شما را بسیار نرم و سودآورتر کند.

این دلیل است:

من طی چند سال گذشته با بسیاری از کارشناسان بازاریابی و فروش اینترنتی مصاحبه کرده ام. و اخیراً من از مصاحبه با نام بسیار بزرگی در صنعت بازاریابی جی کنراد لوینسون لذت بردم.

و در طی آن مصاحبه با او سؤالات و پاسخ های مفصلی با او قرار دادم ، جایی که افراد موجود در لیست من سؤالاتی را برای من ارسال می کردند که من از جی می خواهم.

یکی از سؤالاتی که شخصی پرسید این بود که چگونه یک برنامه بازاریابی خوب و مستحکم تهیه کنید.

پاسخ جی به حدی خوب بود که فکر می کنم هر کسی که هر چیزی را در وب به فروش می رساند باید آن را ثبت کند ، آن را مطالعه کند و هر بار که کار کند ، از آن استفاده کند.

این همان چیزی است که وی گفت:

چیزی که او همیشه توصیه می کند نوشتن هفت جمله ساده است که او از آن به عنوان “یک برنامه بازاریابی چریکی” یاد می کند.

و هفت جمله به این شرح است:

جمله اول می گوید هدف بازاریابی شما است. چه کارهای فیزیکی را می خواهید مردم انجام دهند – به یک وب سایت مراجعه کنید ، با 800 تماس بگیرید ، دفعه بعدی که در فروشگاه هستید به جستجوی محصول خود بروید ، به ایمیل خود ، کلیپ های کوپن و غیره پاسخ دهید.

به عبارت دیگر ، شما می خواهید که آنها از نظر جسمی چه کاری انجام دهند؟

جمله دوم می گوید مزیت اصلی یا مزیت رقابتی برای رسیدن به هدف خود است. ممکن است شما 100 مزیت داشته باشید. اصلی را انتخاب کنید. به طور خاص ، حاشیه رقابتی خود را انتخاب کنید که رقابت شما ارائه نمی دهد.

جمله سوم برنامه بازاریابی شما مخاطبان یا مخاطبان هدف شما را فهرست می کند.

جمله چهارم اسلحه های بازاریابی مورد استفاده شما را نشان می دهد. به عنوان مثال: بازاریابی مقاله ، تبلیغات ، پرداخت هر کلیک ، موتورهای جستجو ، مراجعه و غیره.

جمله پنجم می گوید طاقچه شما در بازار است. اولین کلمه ای که می خواهید وقتی محصول شما را می بینید به ذهن مردم خطور می کند؟ نام شما؟ شاید نام شرکت شما باشد؟

جمله ششم می گوید هویت شما (نه شخصیت شما) – شخصیت متمایز شما. شما نمی خواهید در ذهن هر کسی یک نهاد سرد و بی صورت باشید. شما می خواهید یک فرد گوشتی و خون با شخصیتی واقعی باشید.

سرانجام ، جمله هفتم می گوید بودجه بازاریابی شما ، که باید به عنوان درصدی از فروش ناخالص پیش بینی شده بیان شود.

و این همه

برنامه ساده جی تقریباً مثل جادو برای مردم کار می کند.

شما را ردیابی می کند ، شما را متمرکز نگه می دارد و اهداف خود را در خط و دستیابی آسان تر نگه می دارد.

دفعه بعد که یک محصول یا شغل جدید برای راه اندازی دارید ، از این راهنمای ساده استفاده کنید. این می تواند همه چیز را برای شما بسیار ساده تر ، سریعتر و سودآورتر کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا