بازاریابی

برنامه جدیدی دارید؟ در اینجا نحوه شروع بازاریابی وجود دارد

چرا برنامه ها اکنون بسیار محبوب هستند؟ شاید داشتن و استفاده از تلفن ها و رایانه های لوحی با قیمت بالا برای خرید و انجام کارهای روزانه ربطی به یکدیگر داشته باشد. برنامه ها به ما در سازماندهی زندگی ، افزایش بهره وری در محل کار ، سالم ماندن و خرید کمک می کنند. اگر شرکت شما به تازگی نرم افزاری را برای تجارت شما توسعه داده است ، بازاریابی آن مهم است. میلیون ها برنامه مختلف وجود دارد که می خواهند بدانند تنها کسانی که استراتژی های م effectiveثر دارند موفق خواهند شد. برای اولین بار ، شما نیاز به یک استراتژی SEO دارید تا بتوانید کسب و کار و برنامه خود را روی نقشه قرار دهید.

مارک هایی هستند که میلیون ها فروش برنامه های خود را به فروش می رسانند و برخی دیگر نیز پس از ارائه رایگان برنامه های خود ، سرنخ های دائمی را ارائه می دهند. باز هم ، تنها راهی که برنامه شما می تواند به اهداف شرکت شما برسد این است که آن را به خوبی بازاریابی کنید. اینترنت بستر واضحی برای این کار است ، به این معنی که جمع آوری تبلیغات بازاریابی اینترنتی است. یک شرکت سئو محلی می تواند از طریق روش های مختلف به افزایش رتبه برنامه های شما کمک کند.

همچنین می توانید از تکنیک های زیر در استراتژی خود استفاده کنید.

استخدام یک شرکت SEO برای ساختن میکرو

برای فروش برنامه های جدید نیازی به وب سایت کاملاً کاربردی ندارید. میکروسایت ساده کامل است. این می تواند یک صفحه یا دو تا سه صفحه باشد که جزئیات را نشان می دهد و کار را نشان می دهد. می توانید در مورد چیزهایی که دوست دارید در Path و Snapchat اطلاعات زیادی کسب کنید.

گزینه دیگر ایجاد یک وب سایت تیزر است که اگر هنوز برنامه خود را اجرا می کنید مفید است. ایجاد آن باید حدود یک یا دو ماه طول بکشد. می توانید از این سایت برای جذب کاربران و جمع آوری ایمیل های آنها در مقابل نگهداری آنها در نشریات آینده استفاده کنید.

وبلاگ همه چیز درباره آن

انتشار مقالات در وبلاگ شما و وب سایت های شخص ثالث می تواند به ایجاد سر و صدا برای برنامه جدید شما کمک کند. البته برای افزودن شماره محتوا باید کلمات کلیدی را وارد کنید. می توانید یکی از بهترین شرکت های سئو محلی را استخدام کنید تا به شما در ایجاد یک لیست کلیدواژه موثر کمک کند. آنها همچنین می توانند به ایجاد محتوا و اشتراک گذاری آن در وبلاگ شرکت شما و وبلاگ های شخص ثالث کمک کنند.

از رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن پیام خود استفاده کنید

“فقط انتشار محتوا در وبلاگ خود و وب سایت دیگران کافی نیست. شما باید بیشتر وقت خود را صرف تبلیغ هرچه بیشتر این قطعات کنید. کار را در شبکه های اجتماعی آسان کنید. می توانید از سیستم عامل هایی مانند Google+ ، Facebook ، LinkedIn و Twitter استفاده کنید. چندین بار در هفته بر تبلیغ برنامه خود تمرکز کنید.

برنامه خود را مرور کنید

یک گزینه دیگر این است که از یک سایت بررسی برنامه بخواهید که برنامه شما را بررسی کند. این وب مسترها مخاطبان زیادی دارند و می توانند برنامه شما را خراب کرده یا خراب کنند. امیدوارم تمرین شما به اندازه کافی خوب باشد تا معدل بالایی کسب کنید ، بنابراین دیگران مایل خواهند بود آن را به شما بدهند.

همچنین ایده خوبی است که به وبلاگ نویسان فناوری که سفارش برنامه می دهند ، مراجعه کنید. وبلاگ نویسان را در طاقچه خود و صنایع مرتبط پیدا کنید. به عنوان مثال ، اگر برنامه شما در مورد نحوه آشپزی در خانه است ، می توانید به وبلاگ نویسان که برای مادران می نویسند مراجعه کنید.

مجموعه ای از فرایندها را توسعه دهید

هنگامی که مردم می دانند چگونه برنامه شما را درک می کنند ، متقاعد کردن آنها برای دانلود آسان تر است. می توانید یک سری ویدیوهای خلاصه ساده ایجاد کنید که نحوه عملکرد برنامه و نحوه پیاده سازی آن را نشان می دهد. این ویدئوها را می توانید در وبلاگ ، حساب های رسانه های اجتماعی و YouTube خود ارسال کنید. همچنین نمایش آنها در صفحه برنامه در فروشگاه بارگیری خوب است ، بنابراین بازدیدکنندگان می توانند آنها را به راحتی پیدا کنند.

همانطور که می بینید ، راه های مختلفی وجود دارد که می توانید قبل از شروع و حتی پس از آن شروع به ایجاد buzz برای برنامه خود کنید. خوب است که یک شرکت SEO استخدام کنید تا از طریق روش های ارگانیک و پولی به ایجاد ترافیک کمک کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا