بازاریابی

برنامه توسعه سریع محصول

توسعه سریع محصول را می توان به عنوان اختراع محصول و خدمات جدید به بازار جهانی به طور موثر و سریع نسبت به رقبای اصلی خود با داشتن مزیت استراتژیک و رقابتی توضیح داد. جنبه کلیدی فرآیند توسعه سریع محصول این است که استفاده از فناوری و کاربردهای سریع تولید پیشرفته در فرآیندهای تولید محصول به راحتی انجام می شود. رشد پارامتریک تکنیک های توسعه سریع محصول در برنامه های کاربردی مبتنی بر وب به یک رویکرد چندوظیفه ای در محیط های SEO تبدیل شده است.

توسعه سریع محصول (RPD) و رویکردهای چندوظیفه‌ای به‌طور مرکزی در هم آمیخته شده‌اند و به‌طور حاشیه‌ای یکپارچه شده‌اند تا جایی که هم فرآیندها و هم برنامه‌ها بعد اضافی در محیط‌های سئو مرتبط با RPD پویا درونی و بیرونی دارند. به عنوان مثال آمازون و Accenture Management Consultancy، بزرگترین شرکت مشاوره مدیریت در جهان، تکنیک های RPD را اتخاذ کرده اند که مسیر رشد یکسانی در توسعه مفهوم بازاریابی هدف و SEO مرتبط دارند.

نرم‌افزار مدیریت روابط مشتری (CRM) Kindle و Wal-Mart آمازون در همان خطی که مایکروسافت با نام تجاری فوق‌العاده مرتبط با ارزش‌آفرینی مشتری ایجاد کرده است، توسعه یافته است. از زمانی که Wal-Mart برنامه های RPD خود را بر روی یک پلت فرم جدیدتر SEO راه اندازی کرد، حجم فروش آن با سرعت بیشتری در حال افزایش است. در واقع برنامه های RPD Wal-Mart به تهدیدی برای آمازون تبدیل شده اند. در این مثال، توسعه سریع برنامه‌های کاربردی، طراحی و توسعه محصول مستلزم آن است که فرآیندهای سئو از نظر CRM و CMS (سیستم‌های مدیریت محتوا) به خوبی بیان شوند. در چنین شرایطی، معماری سئو بسته به در دسترس بودن تکنیک‌های طراحی و توسعه انعطاف‌پذیر و متغیر، می‌تواند هم هزینه ناکارآمد و هم پویایی کمتری داشته باشد.

توسعه سریع محصول و توسعه سریع برنامه مترادف هستند. با این حال، مفهوم اخیر توسط کارشناسان صنعت برای ارجاع به برنامه‌های کاربردی مرتبط با محیط‌های SEO که به‌شدت توسط برنامه‌ها و سیستم‌های جداسازی‌شده مشخص می‌شوند، استفاده شده است. به عنوان مثال، فرآیند RAD آمازون در پلتفرم جهانی معروف Kindle، تمام ویژگی های پیشرفته یک معماری سئوی مدرن را دارد. برنامه های کاربردی آن اغلب به دلیل عدم انطباق و عدم یکپارچگی در راستای تسهیل محیط های مبتنی بر عملکرد مورد انتقاد قرار گرفته اند. فرآیند ورود محصولات به بازار جهانی و توسعه آنها مطابق با استانداردهای بین المللی به صرفه، بزرگترین مشکل در دنیای مدرن است.

بسیاری از ابزارهای پیشرفته در بازار جهانی با آخرین تکنولوژی توسعه یافته اند. بنابراین برنامه ها می توانند هم پویا و هم ثابت باشند. به عنوان مثال کاربردهای پویا را می توان در ارتباطات ماهواره ای و کاربردهای مرتبط مشاهده کرد. با اتخاذ استراتژی‌های توسعه سریع محصول، شرکت‌ها می‌توانند سریعتر از رقبای خود مزیت استراتژیک و موقعیت بهتری در بازار جهانی کسب کنند. به عنوان مثال اجرای موثر این فرآیند به شرکت اجازه می دهد تا محصولات خود را در عرض چند روز جلوتر از رقبا به بازار عرضه کند. جنبه کلیدی توسعه سریع محصول موثر این است که استفاده موثر از نمونه سازی و فناوری های ساخت پیشرفته است.

بنابراین، محیط چندوظیفه‌ای سئو باعث می‌شود که جذب مشتریان به محصولات خاصی که در بازار جهانی عرضه شده‌اند، جلب شود. یکی از بهترین برنامه های کاربردی مبتنی بر وب که برای توسعه محصول استفاده می شود، BugTracker.Net است که یک ردیاب کارآمد است که توسط هزاران تیم توسعه و پشتیبانی در سراسر جهان استفاده می شود. این کاربر را قادر می سازد تا روابط صحیح با مشتری را حفظ و مدیریت کند تا توسعه محصول را تسهیل کند و سودآوری شرکت را افزایش دهد. این به طور خاص طراحی و توسعه محصول را تعیین می کند، فرآیندی که در آن نیازهای محصول نوآورانه مطابق با مفاهیم چندگانه و تئوری های قابل اعتماد در تمایز بازار و رهبری برآورده شده است. یک تیم طراحی خاص با تجربه صنعتی گسترده می تواند استراتژی های CRM را برای یافتن راه حل های نهایی برای مشکلات پیچیده اتخاذ کند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا