بازاریابی اینترنتی

برنامه بازاریابی لباسشویی سکه – ایده هایی برای ارتقاء تجارت لباسشویی

شگفت انگیز است که بسیاری از کارآفرینان فکر می کنند که یک تجارت لباسشویی نیاز به راهکار بازاریابی ندارد. یک مکتب فکری رایج این است که اگر شما در جای مناسب باشید ، مردم خواهند آمد و آنها به دوستان و همسایگان خود خواهند گفت. در حالی که این تا حدودی صادق است ، آنچه این افراد درک نمی کنند این است که اگر برنامه بازاریابی داشتید می توانستید خیلی بهتر عمل کنید.

اگر می خواهید پتانسیل موقعیت خود را به حداکثر برسانید ، به یک برنامه رختشویی سکه نیاز دارید. در اصل ، شما باید تلاش کنید تا چشم انداز خود را بفهمید و دریابید که چه نوع مارکی و خدماتی برای آنها جذاب خواهد بود. سپس طرحی تهیه کنید تا آنها را در لباسشویی سکه خود قرار دهید و با آنها به گونه ای رفتار کنید که باعث شود آنها بخواهند دوباره برگردند. در اینجا ایده های بازاریابی لباسشویی سکه ای وجود دارد که ممکن است فکر کنید آنها را در تجارت خود در نظر بگیرید.

تحقیقات بازار

قبل از درک واقعی نیازهای مشتری ، ابتدا باید آنها را شناسایی کنید. در اطراف لباسشویی خود کاوش کنید و سعی کنید برخی از پروفایل های مشتری معمولی را جمع کنید. نه تنها باید بدانید که این منطقه از پتانسیل کافی برخوردار است ، بلکه باید بدانید که چگونه به بهترین نحو به مردم ساکن در منطقه خدمت کنید. اگر دانش آموزان را هدف قرار می دهید ، اگر خانواده ها را هدف قرار دهید ، به ماشین های شستشوی تجاری با قابلیت های کوچکتر نیاز دارید. اگر در یک منطقه معتبر قرار دارید ، ممکن است شما نیز به فکر ارائه خدمات “شستشو و برابر شدن” یا پیوستن به جاروبرقی باشید.

لباسشویی سکه خود را از رقابت تشخیص دهید

اگر با رقابت سختی روبرو هستید ، باید در نظر بگیرید که چگونه می توانید تجربه بهتری را برای مردم نسبت به آنچه در حال حاضر ارائه می شود ایجاد کنید. در سطح ابتدایی شما می توانید تجهیزات بهتری ارائه دهید که بیشتر به نیازهای مردم توجه داشته باشد ، اما کارهای بسیاری نیز وجود دارد که می توانید انجام دهید.

به یک روش برای طراحی لباسشویی خود فکر کنید تا برخی از امکانات منحصر به فرد را که فکر می کنید برای بازار هدف شما جذاب خواهد بود ، طراحی کنید. اگر مشتری خود شامل تعداد زیادی از مادران جوان با فرزندان است ، ممکن است بخواهید یک منطقه بازی کوچک را در نظر بگیرید. سرویس اینترنت ، بازی های ویدیویی و سیاست های میان وعده موارد دیگری هستند که می توانید امتحان کنید.

یکی از راههای متمایز کردن بنزین خود از دیگران در منطقه شما طراحی آن با تم در ذهن است. برای مثال می توانید یک تم “یکپارچهسازی با سیستمعامل” یا قومی دریافت کنید و از علائم ، فضای دیوار ، تلویزیون و موسیقی برای تعریف این موضوع استفاده کرده و یک تجربه منحصر به فرد را تهیه کنید.

استراتژی برندسازی

لباسشویی درست مانند هر مشاغل دیگر ، باید مارکی را تولید کند که در بازار معتبر و قابل اعتماد باشد. شروع به انتخاب یک نام بزرگ کنید و یک آرم طراحی کنید که به تصویر شما اضافه خواهد شد و به اجرای ادراک مشتریانی که شما به صورت حرفه ای کار می کنید کمک می کند. توسعه برند بیشتر مربوط به تجربه مشتری به مرور زمان و آنچه از شما انتظار دارند است. برندسازی خوب در مورد اطمینان از مشتریان است و همیشه انتظارات آنها را برآورده می کنید.

بازاریابی با تبلیغات و تبلیغات

لباسشویی ها مانند سایر مشاغل دیگر می توانند از فعالیتهای تبلیغاتی لذت ببرند. تمام گزینه های معمول تبلیغات محلی را بررسی کنید و ببینید کدام یک موثرتر هستند. برای این منظور درصد کمی از سود خود را هر ماه هزینه کنید.

پروازها یک روش عالی برای صرف انجیل در لباسشویی سکه شما با کمترین هزینه است. برخی از بروشورهای زیبا را چاپ کنید که امکاناتی را که ارائه می دهید برجسته است و سپس آنها را به دست افراد محلی بکشید. اطمینان حاصل کنید که آنها را فقط با روش هایی مطابق با مقررات محلی برای چنین قطره های ناخواسته نامه پستی توزیع کنید. اطمینان حاصل کنید که یک نقشه دقیق در بروشور درج کنید تا همه دقیقا بدانند چگونه شما را پیدا کنند.

انواع و اقسام معاملات وجود دارد که می توانید سعی کنید افراد را به لباس های شسته شده خود وارد کنید و تبلیغات خاصی ایجاد کنید. برای مثال زوج های کارشناسی برای زوج هایی که می خواهند هنگام شستشو با آنها بیرون بروند ، دارید.

بازاریابی اینترنتی

روش های زیادی وجود دارد که می توانید لباس های شسته شده را بصورت آنلاین تهیه کنید. پس از راه اندازی وب سایت ، بهترین راه برای شروع ثبت نام با برخی از راهنماهای لباس های شسته شده در آنجا است. این کتابخانه ها نقطه شروع بسیاری از افرادی است که به اینترنت می روند و به دنبال لباس های شسته شده هستند.

همچنین می توانید در سایت خود به بهینه‌سازی موتور جستجو نگاهی بیندازید یا برخی از تبلیغات با هر کلیک را در Google یا سایر موتورهای جستجو محبوب خریداری کنید. اگر کلمات کلیدی مناسب را هدف قرار دهید ، اطمینان خواهید یافت که هرکس به دنبال لباسشویی در منطقه شما باشد ، شما را پیدا می کند.

سعی کنید یک لیست ایمیل بسازید تا بتوانید با مشتریان خود در تماس باشید و به آنها یادآوری کنید تا کوپن های گاه به گاه یا پیشنهاد ویژه برای آنها یادآوری کنید.

شبکه سازی

یک راه عالی برای بازاریابی لباس های شسته شده شما این است که با سایر صاحبان مشاغل محلی ارتباط برقرار کنید. یک نمونه عالی از لباسشویی سکه است که در یک منطقه توریستی واقع شده است. مسافرانی که در اقامتگاه های محلی اقامت می کنند ، اغلب از مالک یا پذیرشگر سؤال می کنند که در آن می توانند لباسشویی پیدا کنند. تحت این سناریو ، شما می خواهید مطمئن شوید که هر متل محلی یا کوله پشتی از شما اطلاع دارد و با خوشحالی با شما تماس خواهد گرفت.

حفظ مشتری

سرانجام و شاید مهمتر از همه ، به یک برنامه بازاریابی احتیاج دارید که تأکید خاصی بر حفظ مشتری می کند. اگر مشتریان تجربه مثبتی با شما داشته باشند ، به احتمال زیاد باز می گردند و به افراد دیگر در مورد شما می گویند. اگر این کار را نکنند ، شما خطر از دست دادن آنها را به یک رقیب می دهید. غالباً گفته می شود برای به دست آوردن مشتری جدید گران تر از حفظ مشتری موجود است. مشتری خوب می تواند هر سال صدها دلار برای تجارت شما ارزش داشته باشد.

با ارائه خدمات کلاس اول روی حفظ مشتریان خود متمرکز شوید. اطمینان حاصل کنید که ماشین ها به خوبی نگهداری شده اند و فوراً به شکایات پاسخ می دهید. اطمینان حاصل کنید که فروشگاه شما تمیز است ، زیرا مشتریان می دانند چگونه از ماشین آلات استفاده کنند و همه شرکت کننده هایی که در آن وظیفه دارید ، مهربان و مفید هستند.

با استراتژی های مناسب بازاریابی می توانید عملکرد لباسشویی را به طرز چشمگیری بهبود بخشید بدون اینکه لزوماً هزینه زیادی صرف کنید. با یک استراتژی بازاریابی برنده ، لباسشویی خود را به موفقیت تبدیل کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا