بازاریابی

برنامه بازاریابی شخصی برای متخصصان خودرو

من به سراسر کشور سفر می کنم تا درباره روند دقیق فروش و بازاریابی تأمین مالی خصوصی صحبت کنم و مرا به انواع کارگزاران ببرم. در بیشتر نمایندگان ، یک فروشنده منتظر آخرین نماینده فروش “نقطه” یا پنجره دسترسی “UP” می باشد. تعداد معدودی از افراد وجود دارند که این را دوست ندارند (مانند فروشنده فلوریدا جنوبی که من با آنها ملاقات کردم و بیش از 30 واحد در هر ماه تنها کار می کند!) ، اما بیشتر اوقات چنین است. راه بهتری وجود دارد! شما می توانید فروش خود را افزایش دهید – در اینجا راز بهره وری است.

آموزشهایی که از جنرال موتورز اول ، چاک پالمر (که اکنون صاحب نماینده خودش در جورجیا است) و گری هنسلی (اکنون نیمه بازنشسته کار در عمده فروشی در کارولینای آمریکا) دریافت کردم ، کلید رمز و راز بهره وری را نشان داد. آنها به من آموزش دادند که شخصاً صاحب و توسعه مشاغل باشم.

ما تا وقتی که 50 مشتری با مشتری های قبلی ، همسایگانشان یا افرادی که در لیست امکانات ما قرار دارند تماس برقرار نکردیم ، اجازه برقراری “Lot-Up” را برقرار نکردیم. این نسخه دیگری از داستان “من 3 مایل در برف ، سربالایی ، در باد ، پابرهنه تا مدرسه” قدم زدم ، اما نمونه ای از آنچه ممکن است اگر درست تصور شود امکان پذیر است.

چه می شود اگر هر کارمند فروش و مدیر بتواند سه (3) واحد در ماه از تلاش های خود ارائه دهد؟

این فکر چندانی نمی کند که ببیند چقدر سودمند فروشنده ، دفتر و نماینده خواهد بود!

گری هنسلی (45 ساله خبره خودروسازی کهنه کار) اظهار نظر روشنگری را ارائه می دهد: “ما فراموش کردیم که چگونه این تجارت را معادن کنیم. نمایندگی ها همچنان برای یک درصد از کار کمیسیون کامل پرداخت می کنند.” ما می دانیم که مأمورین از بسته های مختلف و غیره استفاده می کنند ، اما نکته ای که گری مطرح کرده این است که ما می توانیم بازیگران را “انگیزه دهیم” تا بتوانند مشاغل خود را بیاورند تا به ناخالص و واحدهای ماهانه خود بیفزایند.

بعد از فکر کردن در مورد نظرات گری ، احساس کردم که مجبور هستم بدانم سه فروش در هر ماه برای هر نماینده چه تاثیری بر میانگین نمایندگی ها داشته است.

3 فروش x 10 تکرار = 30 فروش 30 فروش x 2000 $ = 60،000 $ / ماه 60،000 x 12 = 720،000 دلار در سال

این نتایج همچنین نشان دهنده درآمد اضافی نیست که این سه مشتری می توانند هر ماه به خدمات و قطعات اضافه کنند و همچنین مراجعه های اضافی از این تجارت!

چگونه می توان این کار را انجام داد؟ این یک سوال عالی است! برای فضا ، بیایید به دو مرحله به سمت ساختن یک برنامه بازاریابی شخصی بپردازیم.

مراحل ساخت یک برنامه بازاریابی شخصی چیست؟

اول ، شما باید درگیر این واقعیت باشید که مردم از افرادی که به آنها اعتماد دارند ، خریداری کنند. برای برداشتن این قدم به جلو ، باید در موقعیتی قرار بگیریم که روابط خود را از یک فروشنده به یک مشاور و تهیه کننده قابل اعتماد انتقال دهیم. چندین مرحله لازم برای برقراری “رابطه جدید” از یک فروشنده تا یک مشاور و تهیه کننده قابل اعتماد وجود دارد. با این حال ، اگر با افرادی از کلیسا ، لیگ های کوچک ، سازمان های مدنی ، گروه های مدرسه و غیره روابط موجود دارید ، این یک جهش بزرگ نیست.

برخی نمایندگان فروش از تجربیات قبلی (ورزش و برادری / جذب و مدارسی که در آنها حضور داشتند) دارای بازارهای ارتباطی طبیعی هستند و این یک فرصت از دست رفته خواهد بود که از این روابط استفاده نکنید و از شبکه نهایت استفاده را ببرید.

نمایندگان رایانه های هوشمند می توانند از سایتهای شبکه های اجتماعی (لینک شده در ، RYZE ، فیس بوک و زینگ) استفاده کنند و چند نفر را نام ببرند. اگر به درستی از این سایت ها استفاده شود ، این سایت ها می توانند بسیار مفید باشند.

دومین مرحله مهم:

به سادگی یاد بگیرید که چگونه یک سؤال تحریک آمیز بپرسید

چه کسی را می شناسید که …

س فقط یک کودک است و به یک مینی بوس احتیاج دارد؟

س: آیا مشاغل کوچکی برای توسعه وسایل نقلیه نیاز دارد؟

س: تصادف کردید و نیاز به تعویض خودرو دارید؟

ما به عنوان یک صنعت ، ما در بسیاری از مناطق فرهنگ سازی را ارتقا بخشیده ایم که کارکنان فروش ما را به چالش نمی کشد تا خودشان در بازاریابی شرکت کنند. اگر مدتی در این زمینه تمرکز کنیم ، سودآور خواهد بود!

این یک لیست جامع نیست ، اما ما امیدواریم که این ایده روشن باشد – ما باید با شبکه خود ارتباط برقرار کنیم و سوال بپرسیم! ابزارهای دیگری وجود دارد که خوشحال می شوم که در اختیار شما قرار دهم. برای دریافت یک نسخه رایگان از من به (bob.blackburn@autolendingnetwork.net) برای من ایمیل بفرستید: طرح بازاریابی نماینده فروش شخصی: چگونه فروش خود را افزایش دهیم! ،

به یاد داشته باشید راز فروش مولد دیگر رمز و راز نیست! برنامه موفقیت آمیز بازاریابی شخصی خود را در دست اجرا قرار دهید …. اقدام کنید!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا