بازاریابی اینترنتی

بررسی IMMACC – مروری بر مرکز آموزش و آموزش بازاریابی اینترنتی

iMMACC چیست؟

یادگیری بازاریابی آنلاین شاید یکی از مهمترین جنبه های اداره یک کسب و کار موفق و ایجاد یک مارک شناخته شده باشد ، اما درک چگونگی انجام این کار گاهی می تواند یک چالش باشد. یک تیم کارآفرینی به سرپرستی یک قوطی مشهور اینترنتی ، جرالد ون یرکس ، این نیاز را به یک مرکز بازاریابی و مربیگری اینترنتی می دهد. اما دقیقاً چیست و آیا واقعاً می تواند به شما در ارتقاء تجارت آنلاین خود به صورت آنلاین کمک کند؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد iMMACC ادامه بخوانید.

مرکز آموزش و آموزش بازاریابی اینترنتی چیست:

طبق گفته های جرالد ون یرکس ، iMMACC ایجاد شده است تا صاحبان مشاغل دانش و ابزارهای لازم را برای یادگیری چگونگی بازاریابی به صورت آنلاین به صورت آنلاین فراهم کند. براساس وب سایت خود ، آنها می توانند ادعا کنند که بزرگترین مدرسه بازاریابی آنلاین و بازاریابی در جهان هستند و موثرترین و به روزترین تکنیک های بازاریابی را آموزش می دهند تا صاحبان مشاغل بتوانند در بازار و ارتقاء خدمات و محصولات خود بازاریابی کرده و از رقابت جلو بمانند. موتورهای جستجو

iMMACC چه تاکتیکی را آموزش می دهد؟

مرکز آموزش و بازاریابی بازاریابی اینترنتی آموزش مداوم و پشتیبانی زنده و همچنین کتابخانه ای عظیم در بخش سمینارها را ارائه می دهد. آنها بیش از 51 تاکتیک مختلف بازاریابی آفلاین را آموزش می دهند ، از جمله:

  • بازاریابی ویدیویی

  • بازاریابی مقاله

  • وبلاگها

  • بازاریابی رسانه های اجتماعی از طریق سایت هایی مانند Facebook و Twitter

  • نشانک های اجتماعی

  • لینک-برگشت / متن-لنگر و موارد دیگر

  • مهمتر از همه ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی (نحوه انتخاب بهترین کلمات کلیدی و استفاده از آنها با استراتژیک ترین روش برای اطمینان از ماندن کمپین آنلاین شما در ذهن Google.)

علاوه بر این ، مرکز آموزش و بازاریابی بازاریابی اینترنتی بر آموزش دقیق صاحبان مشاغل در مورد جزئیات دقیق تحقیقات کلمات کلیدی و سایر تکنیک های مهم بهینه سازی موتور جستجو تمرکز دارد تا اطمینان حاصل کند که این کمپین های بازاریابی آنلاین نه تنها مؤثر است بلکه واقعاً آنگونه که می خواهند به کار گرفته می شود. باش؛ این در مقابل مخاطبان و مشتریان هدف آنها است.

قابل توجه ترین ویژگی iMMACC این است که آموزش در بسیاری از هفته ها در مقایسه با سایر برنامه های بازاریابی آنلاین که تنها چند ماه طول می کشد ، ادامه می یابد و پشتیبانی ، دسترسی و منابع محدود را ارائه می دهد.

برنامه جبران خسارت و ارجاع مرکز آموزش و بازاریابی اینترنتی:

iMMACC دارای برنامه جبران خسارت می باشد که به افرادی که در برنامه مربیگری و بازاریابی شرکت می کنند نیز می تواند افرادی را که برای ثبت نام در این برنامه ثبت نام کرده و برای هر فردی که وارد می شود 1000 دلار دریافت کنند. بنابراین ، برای کسانی که دیگر کالایی یا خدمتی برای بازار ندارند ، این امر ممکن است دریچه ای برای درآمد دوم یا برنامه کاملاً مجزا برای تبلیغات و بازاریابی نیز باز کند.

بنابراین همانطور که مشاهده می کنید ، مرکز آموزش وآموزش بازاریابی اینترنتی فرصتی بی نظیر را برای یادگیری چگونگی واقعی رقابت برانگیختن آنلاین و انجام اقدامات شگرف در استراتژی های بازاریابی اینترنتی شما فراهم می کند. اگر واقعاً می خواهید به صورت آنلاین بایستید و موفقیت گسترده ای برای تجارت خود ایجاد کنید ، iMMACC واقعاً می تواند یک برنامه آزمایشی باشد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا