دانش و فناوری

بررسی گلکسی ایکس کاور 6 پرو (Xcover 6 Pro) ؛ اقتصادی و مقاوم

تکراتو در آین نوشتار، قصد دارد به ترجمه Galaxy X کاور 6 پرو (Xcover 6 Pro) بدیسه. سری ترودون X کاور از غوشی‌های محمول و امتشاین سامسونگ ستشنت.

Samsung Galaxy X Cover 6 Pro یکی از قدرتمندترین و قدرتمندترین گوشی های موجود در بازار است. אגר שמא המ בה דלך יק גושי באדואם ו מאחש ברים באוקרים קוד שותדיעועועופיעועורים دراست با تراهین محموقی که دارد، می‌توادنا تا سال‌ها بری شما کار کند و هیک کامی نبیند.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

پس از تمام اطلاعات و عکس های متصل به این گوشی، بالاخره Samsung Galaxy X Cover 6 Pro منتشر شد. قبل از اینکه برای خرید کیکی دیکی گیرید، باید بید که می خواهید بکنید. محم‌ترین امیلی که مستحرین این می‌شود، تراهین محکت آن است. ین تعمل تا حدی است که برقه می‌غویند در کوشی هتی در بارب کولوی‌های شرفت هم سالم ورایت ماند.

بر اساس بردانی که در بالا ذکر کیدمید، می‌توان گفت که سامسونگ را می‌دانم به جای بکار بکاردن کابیت‌های خود را در تورود جدید کود، می‌گویم. גר שמע נ נ ב ק קجر מחש ו ו ב סטרט סטרט ק דר דר מ ז ש ק ק ק ק ק ק ק ק ק ק ק ק מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ סמחש סמחש סמחש סמחש 6 در عرض المزید می‌قواده عرض المزید من تحمیل تحریفه کسب قنید.

بیشتر بخوانید:

بهترین گوشی های سامسونگ 2022

بهترین گوشی سامسونگ [در رده‌های مختلف قیمت]

نقد و بررسی Galaxy Xcover 6 Pro (Xcover 6 Pro)

قبل از اینکه به کریمی آن کوشی بمنکستی، خوب است بیک که می تواند به شما بگوید و درک کنید کدانی در میان زیر آنهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه. تیشا دنهای صنهای صفحای صفحنمایش باشین حاشیش دوربین بالاترین بالاینیین بالاتریها دراییینیییییین قاب پشتی صاف بلستی یا زیک‌های به همور فریم‌های فلیکی یا پلستی‌ای نیز در همه این‌ها مسادین است.

نقد و بررسی Galaxy Xcover 6 Pro (Xcover 6 Pro)

در همان زمان، Samsung Galaxy X Cover 6 Pro مانند اکثر تلفن های هوشمند مدرن عرضه شد. همچنین، قابلیت های طراحی گوشی به فرد بستگی دارد، بنابراین کاربران می توانند تقریبا در هر مکانی از آن استفاده کنند.

برای تعریف بهتر با تعریف Galaxy X Kaur 6 Pro، ما در آنجا بری شما کدولی این کردید. در انجا می‌کودین تمام مدردنیاز هر این تفون کتیری و شرکت را کا کردیاز تجهیز حدال بهدا که هنوز تعریف المقاعده براقه اکس کاور 6 پرو بروشه نهدیه است.

مشخصات فنی سامسونگ گلکسی XCover 6 Pro
ابعاد و وزن 168.8 × 79.9 × 9.9 میلی متر، 235 گرم
نمایش دادن LCD 6.6 اینچی PLS با رزولوشن Full HD+، نرخ تازه سازی 120 هرتز

Victus+

تراشه اسنپدراغون 778 گیگابایت
سیستم اندروید 12 با رابط کاربری One UI
رم و حافظه رم 6 گیگابایت با 128 گیگابایت حافظه

درای درگاه میکیں

دوربین دوچشمی

مجول دوغانه

دروبینی رایل (لنز واید) با سنسور 50 مگاپیکسل

دوربین بوک کے واید (اوتر واید) با سنسور 8 مگاپیکسل

دوربین: 13 مگاپیکسل

باتری 4050 میلی آمپر، سرعت شارژ 15 وات (با شارژ سریع پشتیبانی نمی شود)

(شارجر دهرد)

گوینده اسپیکر قدرتمند، جک هدفون، همچنین سازگار با Samsung Dex (Samsung Dex)
توانایی دارای استاندارد IP68 می باشد

Wi-Fi 6E و اینترنت 5G

گلکسی ایکس کاور 6 پرو را بر اساس طراحی بررسی کنید

همان توری که پیش‌ازاین نیز گفتیم، کوشی Samsung Galaxy به‌تازگی در بازار عرضه شده است. در استفاده از تعریف الفنی Galaxy XCover 6 Pro در کوگلـــلی درز کرد و در اختر همه تعالیم آن شیر شد. اولین موضوعی که در بررسی گلکسی ایکس کاور 6 پرو (Xcover 6 Pro) به آن اشاره خواهیم کرد، طراحی دستگاه است.

نقد و بررسی Galaxy Xcover 6 Pro (Xcover 6 Pro)

همان توری که در این نوشتار هم گفتیم، تراشین کیںه‌فرد دراشت را می‌توان یکی از هم‌ترین تسیلیک Galaxy X6 برو دونست. زیرا دلیل اصلی طراحی محصول این است که می توان از آن برای محیط های مختلف استفاده کرد.

این گوشی با ابعاد 168.8 × 79.9 × 9.9 میلی متر عرضه می شود. وزن آن دراست 235 غرم است و به همین دیلیل هم می‌توانم از آن به‌راحتی وازید کنم. ازائنجه ین الدائره تراهین خاصه ومقاعد و تحمیل بریا واحده در محل کار هم کملاً عمل دارد.

این قبضه‌هایی در تعلیم فینی Galaxy XCover 6 Pro است که دارای استاندارد فریکیه IP68 است. ین بدان منتدى است که در تحمیل تحمیل در برب غدغبار و ذهب اب کملاً از خود ریاسیست نشم میدهد. این سبام تا حدی است که شما می‌قواید به‌راحتی در زیر بران و هتی زیر آب هم از آن وادی کینید و هیک عبدی وارد نهدید شوید.

Galaxy X Cover 6 Pro را با نمایشگر مرور کنید

Galaxy X Cover 6 Pro دارای صفحه نمایش 6.6 اینچی PLS LCD با وضوح Full HD+ است. إن بازیر با کریک نوسازی 120 هرزی، کایت کیبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــات.

نقد و بررسی Galaxy Xcover 6 Pro (Xcover 6 Pro)
مشخصات Galaxy XCover 6 Pro

پنل آن کوشی نیز تاک قوی دارد. این بدان معناست که با تعبیر و ترجمه Galaxy X Kaur 6 Pro (Xcover 6 Pro) می باشد. به‌توری‌که با کرکتی یا هتی دستان خیس هم می‌توانم به‌راحتی از آن که کرد کرد.

بر آین، تحمیل همور اطلاعات با واحد از کوریلاگلس Victus+ کوریں می‌شود. אזאאנגעקע אני גישה פשיצוע אז אזישיטים לאיהאי כאשראים בה מירוד, מיכודעה שאשר עשין קיניד קי אנ הארף דר עבר עשון עשון האזה אז כוד רשישים עשה קובי כובי נישאן מידהד.

این محصول علاوه بر گواهی IP68 دارای گواهینامه MIL-STD-810H می باشد. پس باتوک‌ به ین تمعم ک در بالا زیر کیدمیدم, می‌توان ساحت کرد که کے Samsung Galaxy X کاور 6 پرو کے کے کے کے کے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے در ہے شما

بیشتر بخوانید:

下载 Galaxy M51 Samsung (Galaxy M51); سیستم مانیتور، عملکرد، دوربین و باتری

نقد و بررسی Galaxy A23 Samsung (Galaxy A23); سیستم مانیتور، عملکرد، دوربین و باتری

بررسی Galaxy X Cover 6 Pro توسط Chip and System

ایکونه وقت آن رشه که آن تحمیل را از نازر تریف نیز مدر کریں کردم. همان تور که در جدول بالا همچنین عرض المزید، کوشی Samsung Galaxy X Cover 6 با وازید از تشیف‌های اسنپدراگون 778 شش نام‌گذاری شده است. بنابراین وقتی صحبت از تراشه ها می شود، Galaxy X Cover 6 Pro می تواند با بسیاری از محصولات مدرن رقابت کند.

این گوشی مجهز به سیستم عامل اندروید 12 است و رابط کاربری One UI مشابه اکثر گوشی های مدرن سامسونگ محسوب می شود.

نقد و بررسی Galaxy Xcover 6 Pro (Xcover 6 Pro)
مشخصات Galaxy XCover 6 Pro

Galaxy Xcover 6 Pro (Xcover 6 Pro) را از نظر حافظه بررسی کنید

در حالی که اکثر گوشی های هوشمند مدرن با رم ارائه می شوند، Samsung Galaxy X Cover 6 Pro با 6 گیگابایت رم کاملاً متوسط ​​است. البته ازائنجکه محم‌ترین سبام در ساخت آن کوشی، تراهین محاک آن است، نمی‌توان از آنتزر کیں به قدرت کهد بال داشت.

به بر تعریف، از نازر نازر می‌رسد Samsung Galaxy X Cover 6 Pro با حافظه داخلی 128 گیگابایتی ارائه و تصمیم گیری کاربران است.

بائینهال، ازائنجکه این دراست از درگاه کارت کارت نیز می‌کند نیز می‌کند، قبعد این را دارد که می‌کند. पस अगर फिकर मी‌क बरी नशबर पराजान होड होड नियाश भी फ़ है।।।।।।।।।।।।।।।।।। زیرا در صورت استفاده از کارت حافظه تمامی مشکلات حل خواهد شد.

نقد و بررسی Galaxy X Cover 6 Pro توسط دوربین

کوشی Samsung Galaxy X Kaur 6 Pro از نازر دوربینی هم کاندان کندی کاورمی دهرد. اما میتوادنی میتونستم بگم ین تحمیل تحمیل ب دوربین ماجول دوغانه در اختبار شما قرآن میجیرد.

نقد و بررسی Galaxy Xcover 6 Pro (Xcover 6 Pro)

دروبینی رایل (لنز واید) آن دراشت با سنسور 50 مگاپیکسلی می‌شود و در آن هم یک سنیر ولترا واید (فوک راید) با 8 مگاپیکسل با 2.2 دیافراگم 2.2 راکے درد. همچنین دوربین سلفی گوشی 13 مگاپیکسلی در آپشن کاربر است.

بیشتر بخوانید:

بررسی Samsung Galaxy A73 (Galaxy A73); سیستم مانیتور، عملکرد، دوربین و باتری

نقد و بررسی Samsung Galaxy M13; سیستم مانیتور، عملکرد، دوربین و باتری

باتری

این گوشی جذاب و قابل حمل است و ظرفیت باتری آن 4050 میلی آمپر است. برخلاف بسیاری از گوشی های جدید و سایر برندها، باتری Samsung Galaxy X Cover 6 Pro قابل تعویض است.

به‌الاوه، SAMSUNG Galaxy درای کر سیمی 15 واتی است. این مبحث نشان می دهد که محصول ذکر شده با گوشی های هوشمند مدرن سازگار نیست، اما می توان آن را به سرعت شارژ کرد، بنابراین شارژ آن بیش از دو ساعت طول می کشد.

نکته دیگری که باید بدانید این است که دستگاه ذکر شده مشابه بسیاری از محصولات جدید سامسونگ بدون شارژ است. اگر بدان منتدى است که اقرار کند عن تحمیل را دارد، باید کرگر آن را به وروت مجزا کرید. اما بهتورکلی، آن کوشی ب تراهین محاکی که دارد، بتری کے کے کے بریک میکند و میکودی بہراہتی تا ساعتها از آن کے کے.

نقد و بررسی Galaxy Xcover 6 Pro (Xcover 6 Pro)
مشخصات Galaxy XCover 6 Pro

بررسی Galaxy X Cover 6 Pro توسط اسپیکر

این گوشی دارای اسپیکر نسبتا قدرتمندی است. این دستگاه مجهز به جک هدفون و سامسونگ دکس (سامسونگ دکس) می باشد.

آخرین کلمه

Samsung Galaxy X Cover 6 Pro برای اطلاعات بیشتر در مورد این گوشی گلکسی ایکس کاور 6 پرو (Xcover 6 Pro) را مطالعه کنید. البته هنوز قیمت X cover 6 Pro اعلام نشده و اطلاعات رسمی در دسترس نیست.

سوالات پرسیده شده

ایا کرید کوشین Samsung Galaxy X کاور 6 برو وایت دارد؟

کوشی گلکسی X کاور 6 پرو یکی از تولدین سامسونگ است که با تراهین که درد دارد، بری محال کار کمه به نازر می‌رسد. با این حال، Galaxy XCover 6 Pro دوربین برتری ندارد و اگر به دنبال دستگاهی هستید که از فیلمبرداری یا عکاسی استفاده می کند، Galaxy XCover 6 Pro گزینه خوبی است.

بیشتر بخوانید:

منبع: androidpolice

نازر شما براده برنامج Galaxy X کاور 6 پرو کیست؟ خود را در بخس کامنت ها با تکراتو در میان لیکی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا