بازاریابی اینترنتی

بررسی کتاب در بازاریابی اینترنتی – 30 روز برای موفقیت در رسانه های اجتماعی

توسط: گیل م. مارتین

ارسال شده توسط Career Peretz، Inc. ، West Parkway 220 ، واحد 12 ، Plumpton Place ، NJ 07444

شابک 978-1-60163-130-5

قیمت کتاب: 13.99 دلار

بازاریابی رسانه های اجتماعی که کار می کند

نویسنده پرفروش Gail G. مارتین یک متخصص و گوینده بازاریابی بین المللی است. او همچنین مدیرعامل شرکت خود ، DreamSpinner Communications است.او برای بازاریابی که به کار می رود به عنوان “یک منبع بدست آورید” شناخته می شود.منابع او به مشاغل کوچک و شرکتهای نوپا ، مشاوران ، مربیان ، نویسندگان و غیره کمک می کند تا به موفقیت برسند.

قانون منحصر به فرد 30 برنامه

گیل اس. مارتین رویکرد منحصر به فرد “قانون 30” خود را در بازاریابی رسانه های اجتماعی اعمال می کند. او در 30 قسمت ، نشان می دهد که چگونه یک قسمت در روز منجر به موفقیت اثبات شده می شود ، و توضیح می دهد که چرا بیشتر بازاریابی به شکست می انجامد (قسمت 1) ، پیدا کردن داستان واقعی شما (قسمت 6) ، فیس بوک (قسمت 9) ، لینکدین (قسمت 10) ، توییتر (فصل 11) ، وبلاگ ها (فصل 12) ، یوتیوب (فصل 15) ، گپ ها (Ch.16) و غیره

بیش از اطلاعات رسانه های اجتماعی

مارتین از فیلم سازی حرفه ای و دانش تجربی تجربی استفاده می کند. این آغاز می شود “بسیاری از تلاش های بازاریابی شکست می خورند زیرا آنها به جای آنچه مخاطب هدف برای حل یک مشکل فوری نیاز به هدف دارد ، متمرکز می شوند … بدون برنامه ریزی … اقدامات نادرست … عدم وضوح در بازار هدف … فقدان اهداف روشن .. انتظارات غیر منطقی … مشخص نیست که چگونه بازاریابی کار می کند … صبر کافی نیست. “

جیل به همراه ابزارهای عملی برای راه اندازی این ابزارها به دنبال کشف ابزارهای بازاریابی آنلاین است. در مورد فیس بوک ، او پیشنهاد می کند ، “از فیس بوک به عنوان یک رویداد بی وقفه در شبکه استفاده کنید … از نیمی از کارمندان ، دوستان و همکاران در زندگی واقعی خود بخواهید که در صفحه شما نظر دهند … روش های جدید برای زنده ماندن و تازه بودن آن.”

آشنایی مارتین با رسانه های اجتماعی اعتبار پیام وی را افزایش می دهد. او به خوانندگان هشدار می دهد که فرهنگ اجتماعی هر بستر را نقض نکنند (Facebook ، LinkedIn و مانند آن) ، و می گوید: “LinkedIn دیدگاه بسیار سختی در مورد هرزنامه ها دارد. بهتر است از تماس با افرادی که نمی شناسید جلوگیری کنید تا اینکه فرهنگ پیوند را به خوبی نشناسید.”

جیل از استفاده از رسانه های اجتماعی در استراتژی بازاریابی موفق (روابط عمومی ، تبلیغات ، تجارت محلی ، برندسازی و غیره) سود می برد. توصیه او عملی است زیرا ، “وقتی انتشار مطبوعاتی را در سایت توزیع آنلاین منتشر می کنید ، حتماً عناوین و کپی ها غنی از کلمات کلیدی هستند تا به دنبال گزینه ای مطلوب باشند ، و اینکه لینک های خوبی به سایت خود دارید …”

برای بازاریابی موفق از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی استفاده کنید

گیل اس. مارتین از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خبر داد و خوانندگان را در یک برنامه اقدام 30 روزه برای استفاده از آنها قرار می دهد.

مرحله موفقیت: جستجو در مشاغل در فیس بوک ، توییتر ، یوتیوب و غیره ، روش هایی را که آنها می توانند بازاریابی رسانه های اجتماعی را انجام دهند ، لیست کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd plink.ir g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا