بازاریابی اینترنتی

بررسی پولی چیست؟ بیاموزید که چگونه بررسی ها را با موفقیت انجام دهید

صدها شرکت در سرتاسر جهان وجود دارند که به دنبال افرادی مانند شما هستند که می خواهند نظرسنجی ها را برای تکمیل درآمد کسب کنند. تولید کنندگان محصولات معمولاً می خواهند بدانند که چرا یک محصول نسبت به محصول دیگر ترجیح داده می شود ، بنابراین از یک شرکت تحقیقاتی در بازار استفاده می کند تا به سؤالات اصلی که دارد پاسخ دهد. شرکت تحقیقات بازار سپس از یک شرکت نظر سنجی بهره می برد ، شرکت نظرسنجی معمولاً سؤالات مناسبی را ارائه می دهد مانند اینکه چه مقدار از محصول X را در هر ماه خریداری می کنید؟ چه مکان های جغرافیایی؟ در میان آنها ، “فرم نظرسنجی” ایجاد شده است ، و برای تکمیل و بازگشت نمایش داده می شود.

تولیدکنندگان و شرکتهایی که مارک ها می خواهند بدانند که مشتریان واقعاً در مورد محصولات و خدمات خود چه فکر می کنند ، بنابراین برای گرفتن بازخورد ، معمولاً محصولاتی را که می خواهند مورد بازبینی قرار دهند ، ارائه می دهند یا به سادگی از طریق بررسی های پولی بازخورد خود را پرداخت می کنند.

گیرندگان نظرسنجی پرداخت ناشناس هستند ، و از آنجا که همه چیز به صورت آنلاین انجام می شود ، هر زمان که متناسب با آزمون نظرسنجی باشد ، می توان آن را انجام داد. تنها کاری که باید برای گرفتن نظرسنجی انجام دهید این است که به گیرندگان نظرسنجی وارد شوید و به نظرسنجی هایی که ارائه می دهید پاسخ دهید. به این نظرسنجی های رایگان می توانید با به اشتراک گذاشتن نظر خود ، کمک به طراحی محصولات جدیدی که به بازار ، فروشگاه ها ، شرکت های ضبط ، فروشگاه های مد بالا ، معاینات پزشکی ، داروها و غیره می پردازید ، اضافه کنید.

واقع بینانه ، شما در جایی بین چند دلار و چند هزار دلار درآمد کسب خواهید کرد که تبدیل به یک میلیونر نمی شوید که نظرسنجی های پرداخت شده را انجام می دهد ، این طرز فکر به همین دلیل است که بسیاری از مردم شکست می خورند. پس از انجام نظرسنجی های پرداخت شده ، می توانید به طرز معقول انتظار داشته باشید که درآمد کافی برای پرداخت قبض ، خرید داروی خانوادگی ، بیرون رفتن به شام ​​و یا بازپرداخت وام خودرو خود ، تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات کوتاه در جاهای دیگر واقعاً زیبا داشته باشید.

این دو مورد را در نظر بگیرید و آنها در پایان یافتن نظرسنجی به شما کمک می کنند تا موفق شوید.

1. سعی نکنید با گرفتن کلید های میانبر سیستم را ضرب و شتم کنید ، به این معنی که برای صرفه جویی در وقت ، با استفاده از همان جواب ها در پرسشنامه های مختلف ، صرفه جویی کنید ، با این باور که هرچه سریع تر بتوانم هر نظرسنجی را انجام دهم ، نظرسنجی های بیشتری هم انجام می دهم ، بیشتر کسب می کنم. یک ارزیاب آموزش دیده پاسخهای مربوط به هر نظرسنجی را بررسی می کند و اگر معلوم باشد که شما تقلب می کنید و بدتر از آن ، ممکن است از پانل خلاص شوید و حساب شما بسته شود.

2. سعی نکنید پاسخ های خود را به سوالات “حدس دوم” بزنید. اگر صلاحیت شما برای انجام این نظرسنجی در وهله اول سؤال است ، می توانید پاسخ “حدس دوم” را بدست آورید ، به این معنی که وقتی در حین پیش پرده آزمایش ، آزمایش می کنید پاسخ هایی را ایجاد می کنید تا شانس بهتری برای حضور در نظرسنجی داشته باشید. بحث و گفتگوهای گروه کانونی می تواند 150 دلار در هر جلسه ارائه دهد و ممکن است وسوسه شود تا از واجد شرایط بودن کاندیداهای واجد شرایط برای مشارکت استفاده کند.

به خاطر داشته باشید که اولین باری که می خواهید به پانل نظرسنجی برسید به دلیل تعداد سؤالی که از شما پرسیده می شود ، کار بسیار زیادی به نظر می رسد ، به این پیش نمایش گفته می شود و این کار برای اطمینان از ارسال مناسب ترین نظرسنجی ها انجام می شود. برای پیشینه ، جمعیت و موقعیت مکانی شما. حتماً از تعقیب اوقات فراغت ، سرگرمی یا مکانهای تفریحی که ممکن است بازدید کرده باشید استفاده کنید ، زیرا این امر دامنه نظرسنجی هایی را که ممکن است برای شما ارسال شود افزایش می دهد.

اگر در این مرحله از فرآیند صادق و اصیل هستید ، نظرسنجی های بسیاری را دریافت خواهید کرد که واجد شرایط آن باشید و از آن مهم تر اینکه می توانید آنها را به سرعت و به راحتی تکمیل کنید و از آنها لذت ببرید.

امتحان کنندگان موفق نظرسنجی تنها با یک شرکت تحقیق بازار نمی ماند. راز موفقیت در نظرسنجی های پرداخت شده در اینترنت این است که می توانید با تعداد بسیاری از شرکتهای تحقیق بازار خوب در دسترس باشید. با بسیاری از شرکت های نظرسنجی می توانید درآمد خود را افزایش دهید زیرا این امر یک نظرسنجی مداوم برای شرکت در شما به ارمغان می آورد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 


منبع خبر: بررسی پولی چیست؟ بیاموزید که چگونه بررسی ها را با موفقیت انجام دهید

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا