بازاریابی اینترنتی

بررسی های آنلاین پرداخت شده – آیا آنها بهترین فرصت برای بررسی در خارج از کشور هستند؟

نظرسنجی های آنلاین پرداخت نشده امروزه بسیار رایج است زیرا بازاریابان می توانند نظرات مصرف کننده را سریع و پر سود جمع کنند. ارائه مشوق برای کاربران اینترنت به مراتب ارزان تر و کارآمدتر از نظرسنجی مشتریان در سایت ، از طریق تلفن یا از طریق نامه است. این توضیح می دهد که چرا بسیاری از نظرسنجی ها بصورت آنلاین انجام می شوند … اما آیا آنها بهترین فرصت برای بررسی در آنجا هستند؟

برای پاسخ به این سؤال ، لازم به تأکید است که نظرسنجی های پرداخت شده محدود به نظرسنجی های آنلاین نیست!

تحقیقات بازار آفلاین هنوز هم بسیار مهم است و با توجه به هدف از نظرسنجی ، در بسیاری موارد شرکت کنندگان & # 39؛ نظرات هنوز هم باید در مکان واقعی (و نه آنلاین) جمع شود. علاوه بر این ، نظرسنجی های آنلاین فرصتی عالی برای دست اندرکاران نظرسنجی است. در حقیقت ، نظرسنجی های آنلاین می توانند مبلغ بیشتری را نسبت به نظرسنجی های آنلاین بپردازند زیرا نیاز به مشارکت بیشتری دارند. افرادی که نظرسنجی را جدی می گیرند می توانند با این نظرسنجی ها درآمد کسب کنند.

انواع اصلی نظرسنجی برای کسب درآمد عبارتند از:

* نظرسنجی آنلاین پاسخ: شما نظر خود را بصورت آنلاین می دهید. می توانید برای یک نظرسنجی آنلاین بسیار ویژه حقوق و دستمزد حداکثر 75 دلار دریافت کنید ، اما تهیه چنین پولهایی بسیار نادر است. متوسط ​​پرداخت برای نظرسنجی های آنلاین 5 دلار است. همچنین می توانید جوایز نقدی نیز بدست آورید.

* گروه های متمرکز : شما با تعداد کمی از مردم در مصاحبه شرکت می کنید. این بحث ها انیمیشن و جالب است. آنها بهترین هزینه را می پردازند. برای هر نظرسنجی می توانید 20 – 250 دلار دریافت کنید. متوسط ​​پرداخت برای 90 دقیقه 70 دلار است.

* بررسی های خرید به شما مبلغی برای خرید در بازار یا غذا خوردن در رستوران ها پرداخت می شود! به سادگی یک پرسشنامه در مورد تجربه مشتری خود پر کنید. این یک فرصت عالی برای افرادی است که در شهرهای بزرگ یا متوسط ​​در ایالات متحده زندگی می کنند ، شما می توانید 10 – 50 دلار برای اکثر فروشگاه ها دریافت کنید. آمریکایی ها اکنون به عنوان خریدار رمز و راز کار می کنند.

* بررسی نظرسنجی ها پاسخ: شما در حال مرور محصول یا خدمات جدید هستید و نظر خود را در مورد آن ارائه می دهید. برای تکمیل نظرسنجی ممکن است بیش از یک جلسه انجام شود. بسته به زمان لازم برای تکمیل آن ، پرداخت بین 25 تا 500 دلار متغیر است.

برای به دست آوردن بهترین پول ، ما توصیه می کنیم انواع نظرسنجی ها را ترکیب کنید: نظرسنجی آنلاین ، گروه های متمرکز ، خرید رمز و راز و نظرسنجی. انجام نظرسنجی های آنلاین خوب است ، اما صرف نظرسنجی های آنلاین ، برخی از بهترین فرصت های کسب درآمد را از دست می دهید! در تجربه ما ، بسیاری از نوازندگان حداقل 50٪ از وقت خود را صرف خرید مرموز و گروه های هدفمند می کنند ، زیرا بیشترین درآمد را دارند. برای به حداکثر رساندن سود خود ، نمونه آنها را دنبال کنید!

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا