بازاریابی اینترنتی

بررسی فرمول ثروت ClickBank – محصول دیگری که سریع ثروتمند شود؟

فرمول ثروت ClickBank دیگر محصولی معمولی برای بازاریابی آنلاین نیست که وعده می دهد تا یک شب شما را ثروتمند کند. این یک محصول آموزشی مبتنی بر فیلم است که گام به گام نحوه کسب درآمد آنلاین با تبلیغ یا فروش محصولات اطلاعاتی از ClickBank را به شما آموزش می دهد و به شما نشان می دهد.

برای کسانی که نمی دانند ، ClickBank یک شبکه عظیم یا شرکت های وابسته مستقل است که شامل بیش از 12000 محصول است. بیشتر آنها محصولاتی مبتنی بر اطلاعات هستند. از این زمان ، CB بیش از 1.5 میلیارد دلار کمیسیون به شعب خود در سراسر جهان پرداخت کرده است. این یک فرصت عالی برای کسانی که می خواهند پول اضافی کسب کنند فراهم می کند.

با این حال ، کسب درآمد آنلاین آسانتر از انجام کار است! افراد زیادی را می شناسم که بدبختانه تلاش کرده اند و شکست خورده اند. شما ممکن است شنیده اید که مردم می گویند … برای اینکه آنلاین باشید موفق باشید باید سخت کار کنید. خوب ، کار سخت به تنهایی کافی نیست! می توانید روزانه 12 ساعت کار کنید و هنوز هم موفق نیستید.

چیزی که من می خواهم بگویم این است که شما باید باهوش کار کنید – به این معنی که باید یک فرمول یا برنامه عملی داشته باشید! بدون آن ، شما به جایی نمی روید و همیشه به پاسگاه خواهید رسید.

به همین دلیل شما به یک دوره آموزشی مانند فرمول ثروت ClickBank نیاز دارید. Anik Single و Sage P (سازندگان این دوره) دو بازاریاب آنلاین شناخته شده و با تجربه هستند. آنها این دوره را (بیش از 7 ساعت آموزش تصویری) در کنار هم قرار داده اند تا گام های دقیقی را که باید برای موفقیت آنلاین داشته باشید برای شما راهنمایی می کنند.

اگرچه این دوره به طور عمده در ترویج محصولات ClickBank به عنوان شعبه متمرکز است. نویسندگان همچنین بازاریابی CPA را با جزئیات در ماژول های بعدی پوشش می دهند .برای کسانی که نمی فروشند ، CPA در هزینه های مختلفی قرار دارد. این مدل کسب و کار بسیار شبیه به بازاریابی شرکت های وابسته است ، اما در حسابداری برای کسب کمیسیون نیازی به فروش ندارید.

در حسابداری ، تا زمانی که می توانید شخصی را برای انجام یک کار خاص (مانند پر کردن فرم) دریافت کنید ، به شما تعلق می گیرد ، به همین دلیل است که مانند بازاریابی شعبه “هزینه برای هر عمل” نامیده می شود و نه “پرداخت هر فروش”.

هر دو Enik Single و Sajpip در بازاریابی حسابدار بسیار باتجربه هستند. روش ها و تکنیک هایی که در این دوره تدریس می شود در سنگرها آزمایش و آزمایش شدند. بنابراین آنها فقط چیزهایی را که قبلاً از آنها استفاده نکرده اند دور می کنند.

چگونه می توانید از یک دوره فرمول ثروت ClickBank بهره مند شوید؟

خوب ، برای یکی از اینها BLUEPRINT اثبات شده برای بدست آوردن پول آزمایش شده و آزمایش شده دریافت خواهید کرد. آنچه شما باید انجام دهید این است که مواردی را دنبال کنید. برخی از روشهای آموخته شده بسیار ساده هستند اما واقعاً خوب کار می کنند! چرا در حالی که روش های ساده کار می کنند ، روش های پیچیده را امتحان کنید؟

خواهید فهمید که بسیاری از معلمان آنلاین سعی در پیچیده کردن چیزها دارند. در این دوره شما کارهایی را انجام می دهید که تمرکز کرده و انجام می دهند ، نه آنچه به نظر خوب می رسد. بنابراین ، اگر به دنبال چیزی هستید که کار کند ، مطمئناً می توانید از این دوره بهره مند شوید.

نکته دیگری که می خواهم به آن اشاره کنم این است که فرمول ثروت ClickBank نیز یک دوره بسیار مبتکرانه و دوستانه است. اگر در زمینه بازاریابی اینترنتی تازه کار هستید ، می توانید دروس را نیز دنبال کنید زیرا نویسندگان همچنین ماژول هایی را در اختیار شما قرار می دهند که اصول اولیه را به شما آموزش می دهند و شما را سریع و سریع اجرا می کنند.

من لیستی از مباحث دوره را در وبلاگ خود تهیه کرده ام ، اگر می خواهید جزئیات را بدانید ، به وبلاگ من مراجعه کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا