بازاریابی اینترنتی

بررسی فرصت پرداخت برای درآمد تمام وقت

استقلال مالی در سال 2018 عملکردی سخت است. یکی از فرصت های ساده تر این است که نظرسنجی های پرداخت آنلاین انجام شود زیرا نیازی به نگرانی در مورد هزینه های عملیاتی آن نیست. بسیار خوب است که مادران و پدران در خانه بمانند تا به آرامی و به تدریج به سمت درآمد تمام وقت کار کنند.

اولین توصیه برای مشاغل خانگی جدید

اولین چیزی که به شما توصیه می کنم این است که اطمینان حاصل کنید که عاشقی برای به اشتراک گذاشتن نظر خود دارید. اگر دوست ندارید نظرات خود را به اشتراک بگذارید ، این موقعیت برای شما نخواهد بود. انجام نظرسنجی های پرداخت شده به صورت آنلاین نیاز دارد که مردم بطور مداوم نظرسنجی کنند.

سایر فرصت ها به صورت آنلاین برای افرادی که می خواهند درآمد کسب کنند و محصول یا کالاهایی را که می فروشند دوست ندارند ، وجود دارند. انجام نظرسنجی ها نیاز به صبر و شکیبایی دارد و نیازی نیست که چیزی بفروشید.

خیلی سریع نظرسنجی ها را انجام می دهد

بسیاری از افراد سعی می کنند نظرسنجی های پرداخت شده را به سرعت انجام دهند زیرا آنها می خواهند پاداش بگیرند. این باعث می شود تا حساب شما با شرکت های تحقیق بازار باز شود زیرا آنها نرم افزاری تخصصی برای ردیابی این نوع رفتار دارند. حساب شما ممکن است هنوز عملیاتی باشد ، اما صلاحیت نظرسنجی دشوار خواهد بود ، به خصوص فرصت های پرداخت بالاتر.

یک حساب ایمیل جدید ایجاد کنید

دومین کاری که می خواهید انجام دهید ایجاد یک حساب ایمیل خاص فقط برای نظرسنجی ها است و در پایان ، شما قصد دارید برای چندین شرکت ثبت نام کنید و داشتن یک صندوق ورودی مرکزی برای تمام فرصت های شما برای مشاغل خانگی جدید شما ضروری خواهد بود.

ثبت نام از طریق 4 یا 5 شرکت تحقیقاتی پرداخت بازار

Google را برای نظرسنجی های پرداخت آنلاین بصورت آنلاین جستجو کنید و برای 4 یا 5 شرکت مشروع ثبت نام کنید. شما با خواندن صفحات ، مشاهده گواهینامه ها و غیره ، مشروعیت آن را می دانید. این پایه و اساس خوبی برای مشاغل خانگی شما خواهد بود.

شما می خواهید با هر 5 شرکت نظرسنجی های بیشتری انجام دهید. اگر وقت دارید ، آنها را تا حد امکان میل کنید. اگر هنوز مشغول کار هستید ، خود را قدم بزنید و به جای تماشای تلویزیون ، به جای ساختن مشاغل خود ، به خصوص در روزهای تعطیل ، نظرسنجی انجام دهید.

پرداخت در ابتدا عالی نیست اما آنچه اتفاق می افتد اینست که شما شروع به ساختن نمایه خود می کنید. در پایان ، به شما درمورد مبلغ بالاتر نظرسنجی داده می شود و مطالعات آنلاین پرداخت می شود که ارزش آنها صدها دلار است. پس از تبدیل شدن به یک منبع قابل اعتماد ، شروع به واجد شرایط بودن برای اکثر یا بیشترین فرصت هایی که برای شما ارسال شده است.

هنگامی که با پنج شرکتی که با آنها عضو شده اید راحت هستید ، می خواهید پنج فرصت دیگر ثبت نام کنید و آن نظرسنجی ها را در روال خود انجام دهید و با آن شرکت ها به یک دوست قابل اعتماد تبدیل شوید. برخی از شرکت ها مانند تحقیقات وینداله شرکت های نظرسنجی دیگری نیز در منطقه عضو با آنها وجود دارند ، بنابراین می توانید برای شرکت در نظرسنجی آنلاین نیز به این شرکت ها اعتماد کنید.

حساب ایمیل شما به زودی از فرصت ها پر می شود. شما می خواهید تجربه ای را تجربه کنید و انتخاب کنید چه پیشنهادی را می خواهید بگیرید و چه پیشنهادی را می خواهید در سطل زباله پرتاب کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 


منبع خبر: بررسی فرصت پرداخت برای درآمد تمام وقت

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا