بازاریابی

بررسی صادقانه من از قدرت برون سپاری جان ریس؟

بنابراین شما به دنبال بررسی برای نیروی برون سپاری جان ریس هستید؟

خوب ، بگذارید مستقیم به شما بگویم که من همان مزخرفاتی را که در همه جای دیگر در شبکه پیدا می کنید ، تکرار نخواهم کرد …

واقعیت: این روزها یافتن نظرات صادقانه و بی طرفانه در اینترنت تقریبا غیرممکن است. به نظر می رسد همه افراد همین کار را انجام می دهند ، به سادگی سعی می کنند شما را ترغیب به خرید محصول کنید تا بتوانید به جای آنکه به شما حقایقی سخت سرد ، خوب یا بد برای شما بدهند ، برای کمک به شما در تصمیم گیری استفاده کنید …

من نمی توانم ایستاده کسانی باشم که فقط سعی می کنند بطور مداوم بفروشند ، بفروشند و بفروشند ، بنابراین مستقیماً به شما می گویم که فکر می کنم

قدرت برون سپاری چقدر است؟

به بیان ساده تر ، Outsource Force یک دوره است که توسط جان ریس تدوین شده است تا فرمول انرژی “2 دلار در ساعت” را برای کسانی که می خواهند کمتر کار کنند و درآمد بیشتری کسب کنند ، آموزش دهند! لازم نیست همه کارها را خودتان انجام دهید. تصویر اگر شما 10 کلون از خود داشتید ، همانند کارهای روزمره که باعث کند شدن شما می شوند ، همانقدر مولده هستند. می خواهید پول زیادی کسب کنید ، درست است؟ خوب این ایده پشت قدرت برون سپاری است.

قبل از اینکه به خرید هر کالایی فکر کنم ، همیشه بررسی می کنم که تاریخ شخصی خالق در گذشته چه بوده است …

محصولات خوب قبلی او کجاست؟

در این حالت ، بله بزرگ! جان ریس ، مرد پشتوانه برون سپاری ، افسانه بازاریابی اینترنتی است. یک رهبر واقعی در این زمینه میلیون ها نفر را نیز برای خود و دیگران رقم زده است.

وی پس از 20 سال فعالیت در صنعت و بیش از 110 محصول تحت کنترل وی ، تصمیم به اسرار اسرار تولید closeup خود گرفت ، آنچه که او می گوید ، بزرگترین عامل ایجاد پول در اینترنت است.

منظورم جدی است ، وقتی گوگل نام شما را انجام می دهد و میلیون ها نتیجه ، نتایج واقعی برای شما به دست می آورد ، فکر می کنم شما در اینجا چیزی به دست آورده اید.

این مرد چند سال پیش “رازهای راهنمایی و رانندگی” اصلی را ایجاد کرد و اولین بازاریاب اینترنتی بود که در کمتر از 24 ساعت (دقیقاً 18 دقیقه) به فروش بیش از 1 میلیون دلار فروخت و این کار را بدون صرف سکه کردن در تبلیغات انجام داد!

خوب ، کافی است که اکنون در مورد جان ریس صحبت کنیم ، من فقط مجبور شدم که شما را بفهمید که این مرد در این صنعت چقدر بزرگ است اگر شما او را نمی شناسید.

کافی است با گذشته ، به این سوال واقعی برگردیم: قدرت برون سپاری جان ریس چقدر است؟

البته جان رئیسی روز خودش را با یک میلیون دلار به تنهایی خودش رقم نمی زد. در حقیقت ، او استاد بهره برداری از قدرت نفوذ است! او یک تیم برون سپاری بسیار موفق ایجاد کرده است. مسئله این است که برون سپاری در بازاریابی اینترنتی به معنای استخدام افراد برای کار با حقوق هفتگی یا توقف مدیریت نیست. شما همیشه باید ذهن عملیات باشید ، در واقع مسئولیت مدیریت نمایش را بر عهده دارید.

برون سپاری مربوط به انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر است! این دقیقاً همان چیزی است که شما در دوره آموزش قدرت برون سپاری یاد خواهید گرفت.

بر خلاف شرکت های آفلاین که برای استخدام کارمندان داخلی نیاز به صرف ثروت دارند ، در دنیای آنلاین ، می توانید تیم خود را به سرعت و به آسانی بسازید ، برای بخشی از هزینه های مربوط به استخدام کارمندان. در نیروی برون سپاری ، جان ریس به شما نشان می دهد که چگونه می توانید بهترین کارگران آزاد را با 10 دلار در روز پیدا کنید! این فرمول مخفی است که به او امکان می دهد سالانه میلیون ها دلار از طریق اینترنت کسب کند!

با استفاده از اینترنت ، هرگز نتوانسته اید بیشتر کار خود را به آزادکارهای مجرب و حرفه ای واگذار کنید. ده ها بازار آنلاین وجود دارد که می توانید مهارت های خاصی را سفارش دهید و صدها آزادکار بالقوه را که می توانند کار را برای شما انجام دهند شناسایی کنید.

شما تعجب خواهید کرد که چگونه می توانید مترجمان آزاد تقریباً برای هر کار آنلاین که می توانید تصور کنید پیدا کنید. از طراحان گرافیک ، طراحان وب ، متخصصان سئو ، نوشتن کپی ، نگهداری از سرور ، گرفته تا توسعه محصول! شما می توانید آن را نامگذاری کنید ، کسی می تواند آن را انجام دهد ، بسیار ارزان تر از آنچه فکر می کنید. این نوع از برون سپاری ها واقعاً می تواند به شما در رشد و ایجاد تجارت آنلاین کمک کند.

افکار نهایی من …

در اینجا نکته شخصی من در مورد اینکه آیا باید نیروی برون سپاری جان ریس را بخرم یا نه.

کسب درآمد آنلاین نیاز به کار سخت دارد و هیچ کس که به شما بگوید در غیر این صورت تمام حقایق را به شما ارائه نمی دهد. اگر شما هر کاری آنلاین انجام داده اید ، این را می دانید.

اما در اینجا خبر خوب است ، جان به شما نشان می دهد که چگونه می توانید دیگران را به انجام تمام کارهای سخت برای شما تبدیل کنید.

تصور کنید که اگر همه کارهایی که با وقت خود انجام می دهید فقط ایده های جدیدی را برای کسب درآمد ایجاد می کنید چقدر شگفت انگیز خواهد بود ، سپس این ایده را برای توسعه ایده به شخص دیگری منتقل کنید.

این چیزی است که کارآفرین همه چیز راجع به آن است. بنابراین اگر می خواهید تلاش زیادی کنید و می خواهید از درآمد خود بصورت آنلاین زندگی کنید و از کاری که انجام می دهید لذت ببرید ، باید خودتان را آماده کنید که در صورت خرید نیروی برون سپاری ، آن را تا آخر دنبال کنید و از آنچه آموخته اید استفاده کنید.

شکی نیست که این آموزش از سطح بالایی برخوردار است ، اما اگر شما مایل به تلاش برای انجام این کار نیستید ، نیروی برون سپاری و سایر موارد برای شما وجود ندارد …

به من لطف کنید ، فقط آن را خریداری نکنید و انتظار داشته باشید که بلافاصله پنج شماره را هر ماه درست کنید. کسب مقادیر زیادی پول به صورت آنلاین نیاز به تلاش و وقت مستمر دارد ، اما اگر جدی باشید ، این دوره آموزشی چشم باز می تواند واقعاً نحوه برخورد با تجارت آنلاین خود را تغییر داده و به شما در دستیابی به اهداف خود کمک کند ، اما این کار یک شبه اتفاق نمی افتد. این چرخه جدی سودآوری طولانی مدت است ، بیش از هر چیزی که می تواند شما را به یک کتاب الکترونیکی تبدیل کند “یک شب بر Google تسلط یابد”.

با این حال … اگر شما قادر به اختصاص چند ماه آینده به درآمد تمام وقت آنلاین هستید ، من اکیداً به شما توصیه می کنم که نیرو برون سپاری را توسط جان ریس بخرید.

پوند در هر پوند شاید یکی از کامل ترین چرخه ها باشد. به یاد داشته باشید که این مرد چیزهای خود را می داند ، زیرا از اوایل دهه 1990 به صورت آنلاین کشته شد.

همانطور که اشاره کردید ، گرفتن توپ نورد فداکاری و تلاش را از شما می گیرد ، اما اگر مایل به انجام آن هستید ، مطمئنم که بسیار موفق خواهید بود …

در صورت تمایل به خرید نیروی برون سپاری ، روی پیوند زیر کلیک کنید

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا