اخبار بازار

بررسی برنامه مقررات CSR

اهداف یکنواخت این کمپین را بررسی کنید
محتوای و تبلیغات اینستاگرام
موفقیت تبلیغات را ببینید
نتایج مختلف کمپین را بررسی کنید
O به بهبود فعالیت اشاره دارد

برای ماه رمضان ، این برند یک کمپین CSR را برای کمک به آزادی زندانیان از جرائم جنایی آغاز کرد. برای شرکت در این کمپین ، کاربران باید در صفحه Landing Canada ثبت نام کرده و با استفاده از هشتگ #companion_for_the_story در صفحه خود ، محتوای کمپین را اعلام کنند ، بنابراین خرید می تواند به صرفه جویی 10،000 تومانی در هر مشارکت کمک کند.

https://www.instagram.com/p/B_aA-j_laaN/

اهداف:

نام تجاری Orans یکی از اصلی ترین اهداف این کمپین است که با استفاده از بازاریابی برای بهتر دیده شدن این کمپین مورد استفاده قرار گرفته است. هدف بعدی جمع آوری اطلاعات شرکت کنندگان (نام + تلفن همراه) برای برنامه های آینده مانند بازاریابی پیام کوتاه و در نهایت احتمالاً افزایش پیگیری و ادغام در صفحه انحصار است که به نظر نمی رسد هدف اصلی باشد.

تنظیم تبلیغات کمپین
تنظیم تبلیغات کمپین

محتوای کمپین:

این کمپین تاکنون در سه پست در صفحه کانادا نمایش داده شده است. اولین پست ویدیویی برای معرفی کامل کمپین این بود دو روز بعد یک فیلم برای یادآوری کمپین و دو روز بعد یاد بگیرید که چگونه در این کمپین شرکت کنید البته ترجیح داده می شود مکان فیلم های دوم و سوم را تغییر دهید تا کاربران بدانند که چگونه زودتر در این کمپین شرکت کنند. همچنین برجسته ای برای این کمپین وجود دارد و داستان های شرکت کنندگان هر روز منتشر می شود.

تولید محتوا
تولید محتوا

تبلیغات کمپین:

این کمپین ابتدا با 5 تأثیرگذار انجام می شود. رسانه تبلیغاتی اولین فیلم از این کمپین است. زیرنویس ها توسط خود تأثیر گذاران نوشته شده و در پایان عنوان ، از مخاطبان برای شرکت در این کمپین دعوت شده است. به نظر می رسد رسانه های تبلیغاتی بهتر توسط تأثیر گذاران آماده شده اند تا بیشتر مخاطبان را تحت تأثیر قرار دهند.

بازاریابی آنفلوانزا
بازاریابی آنفلوانزا

بررسی نتایج تبلیغات تاثیر گذار:

یکی از راه های آزمایش موفقیت یک پست ، مقایسه انگیزه یک پست با سایر پست های موجود در صفحات است. البته ارتقاء پست تبلیغاتی پایین تر از کل صفحه است ، اما هرچه تعداد این تعداد به آن نزدیک تر باشد ، درگیری مخاطبان و اثربخشی پس از تبلیغ بیشتر خواهد بود.

فرمول اینستاگرام
فرمول اینستاگرام

نتایج کمپین را در صفحه بررسی کنید:

تاکادانا در سه ماه گذشته سهم خود از پیروان را دو برابر کرده است ، رشد قبلی آن مربوط به مبارزات انتخاباتی عید و دوم مربوط به مبارزات انتخاباتی فعلی است که حدود 1100 دنبال کننده را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد رشد پیروان به نظر نمی رسد یکی از اصلی ترین اهداف این کمپین باشد. البته او هنوز به وسط مبارزات انتخاباتی نرسیده است و احتمالاً دوباره رشد خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل اینستاگرام
تجزیه و تحلیل اینستاگرام

نتایج کمپین را بررسی کنید:

این کمپین از روز اول ماه رمضان آغاز شد و در 12 روز گذشته ، 2،760،000 هوادار در نظر گرفته شدند که 276 نفر از جمله 10،000 هوادار مشارکت داشتند. به طور متوسط ​​روزانه 23 نفر با توجه به اینکه مخاطبان صفحه با این کمپین بسیار آشنا هستند و 5 تأثیرگذار نیز این کمپین را تبلیغ کردند. هنوز مشخص است که آیا تاکادانا به تبلیغ خود از طریق رسانه های دیگر ادامه خواهد داد یا خیر.

کمپینی برای رهایی توحیدی
کمپینی برای رهایی توحیدی

کمپین هشتگ ؟!

یکی از عجیب ترین موارد مربوط به یک کمپین واحد ، استفاده از دو هشتگ است! هشتگ اصلی استفاده شده توسط تأثیر گذاران بدون ایموجی بود ، در حالی که تکدانا در ابتدای عنوان خود از هشتگ با used استفاده می کرد ، و تنها دو پست وی در این هشتگ قرار دارد و سایر افراد و پست های تأثیرگذار در هشتگ “ارسال شده اند”!

هشت اینستاگرام
هشت اینستاگرام

برنامه CTA:

پیوند مشارکت تبلیغات در صفحه زیست شناسی قرار دارد که یکی از راه های کاربران برای شرکت در این کمپین بود. اما نکته مهم استفاده از CTA در صفحه بیولوژیکی نیست ، بنابراین کاربرانی که کمتر با اینستاگرام آشنایی دارند یا اولین بار وارد صفحه Beggars شده اند ، دعوت می شوند در این کمپین شرکت کنند.

فراخوان به اقدام
فراخوان به اقدام

این کارزار تا پایان ماه رمضان ادامه دارد و خواهیم دید که در آینده چه خواهد شد.

البته آنچه در این مقاله مورد بحث قرار نگرفت کار دیگری برای تبلیغ این کمپین بود. به عبارت دیگر ، مشخص نیست که چه فضاهای دیگری به غیر از اینستاگرام ، کمپین خود را آغاز کرده است. به عنوان مثال ، این کمپین می تواند با محتوای اول ویدیویی ، تلگرام با محتوای دوم GIF ، اس ام اس داده های قبلی با لینک فرود و غیره ، به تفصیل تبلیغ و تبلیغ شود.

فعالیتهای رسانه های اجتماعی را تجزیه و تحلیل کنید: اینستاگرام AlizSocial

https://vrgl.ir/my4ySجهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا