بازاریابی اینترنتی

بررسی بازاریابی IMMACC

بیشتر صاحبان مشاغل موفق از اهمیت بازاریابی آنلاین و تمایل به کسب و کار خود به سطح بعدی درک می کنند. این دقیقاً همان اتفاقی است که من هنگام اجرای بازاریابی ، آموزش و راهبردهایی که از IMMACC و مربیان مشاغل خود آموخته ام ، شروع به بازاریابی کردم. تقریباً فوراً متوجه افزایش چشمگیر در ترافیک و درآمد آنلاین شدم.

هیچ راز نیست که بازاریابی آنلاین یک مهارت مهم برای هر فرد ، تجارت یا سازمانی است که می خواهد در عصر تکنولوژیکی امروز بایستد و به آن توجه شود. کنترل بازاریابی آنلاین برای حفظ یک تجارت موفق و ایجاد یک برند مشهور ضروری است. با این حال اینترنت بسیار رقابتی است. درک چگونگی انجام این کار گاهی اوقات می تواند یک چالش باشد – به خصوص اگر خودتان باشید.

چرا IMMACC؟

در پاسخ به این چالش ، جرالد ون یرکسا متخصص بازاریابی IMMACC را ایجاد کرد (مخفف “مرکز بازاریابی و بازاریابی اینترنتی”). IMMACC به عنوان یک فرصت جهانی ایجاد شد تا دانش و ابزار لازم برای بازاریابی آنلاین مؤثر را به کارآفرینان ارائه دهد. IMMACC امروزه بزرگترین مدرسه بازاریابی و مربیگری اینترنتی است.

IMMACC چه می آموزد؟

IMMACC آموزش مداوم ، پشتیبانی زنده و مربیگری را ارائه می دهد. علاوه بر این ، هر یک از اعضا به یک کتابخانه بزرگ سمینارهای آموزشی پیشرفته با بیش از 51 روش مختلف بازاریابی ، از جمله استراتژی های رایگان زیر ، دسترسی پیدا می کنند:

  • بازاریابی مقاله
  • بازاریابی ویدیویی
  • وبلاگ ها
  • بازاریابی شبکه های اجتماعی
  • کلمات کلیدی تحقیق و سئو

چه کسی می تواند از برنامه آموزش و راهنمایی IMMACC بهره مند شود؟

IMMACC برای هرکسی که می خواهد مهارت های بازاریابی آنلاین را کسب کند و یک برند موفق بسازد مناسب است: مرد ، زن ، جوان ، پیر ، سودجو ، غیرانتفاعی ، هر نژاد و هر مذهبی. شخصاً ، من یک آمریکایی آفریقایی تبار ، مسیحی ، کهنه کار ، صاحب خانه و صاحب مشاغل خانگی هستم. من یک مثال عالی از اینکه چگونه اینترنت زمینه را برای هرکسی که می خواهد از موفقیت کسب و کار بدون مرز لذت ببرد ، فراهم آورده است. کار آنلاین همچنین برای افراد معلول یا افرادی که به اندازه تلفن همراه خود دوست ندارند ، مناسب است. اینترنت روش کار ما ، زندگی و برقراری ارتباط را برای همیشه تغییر داده است – و دریافتم که IMMACC شریک عالی برای تجارت من است.

آیا کسی واقعاً می تواند با IMMACC موفق شود؟

برخی ممکن است تعجب کنند که آیا IMMACC واقعاً کار می کند؟ اما سوال واقعی این است: آیا شما آماده کار هستید؟ بازاریابی اینترنتی برای هرکسی که می داند چه کاری انجام دهد کار می کند – و سپس آن را به صورت مداوم انجام می دهد. البته ، یک منحنی یادگیری انتظار می رود؛ ابتکار ، پشتکار و تلاش سخت برای موفقیت در هر کوششی لازم است.

فایده مهم برنامه IMMACC این است که هر آنچه را که باید در مورد بازاریابی اینترنتی بدانید می توانید در یک مکان پیدا کنید. این باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود زیرا همه چیز در حال حاضر برای منافع شما و برای کسانی که در مورد این برنامه می دانید تنظیم و سازماندهی شده است.

خط پایین؟

طرح کلی بازاریابی IMMACC بالغ بر 5000 دلار است. با این حال ، هنگامی که شخصی برنامه “یک پرداخت” را انتخاب می کند ، وی حق دارد بیش از 50٪ تخفیف ایجاد کند و کل سرمایه گذاری را قبل از 2،297 دلار انجام دهد. (سایر برنامه های پرداخت نیز موجود است). اگر تصمیم به مطالعه بازاریابی در دانشگاه گرفتید ، این را با سرمایه گذاری لازم مقایسه کنید! IMMACC به شما می آموزد که چگونه امروز بتوانید از راه بازاریابی و کسب درآمد بپردازید – از کسانی که امروز به صورت آنلاین درآمد کسب می کنیم! کالج ها عالی هستند ، اما در پایان ، به شما یاد می دهند که برای شخص دیگری کارگر خوبی باشید.

در حالی که بسیاری از اعضا از آموزش برای بهبود مشاغل شخصی خود استفاده می کنند ، بسیاری نیز از برنامه وابستگی رایگان که با هر شرکتی همراه است استفاده می کنند. با این حال ، IMMACC یک MLM نیست. هیچ جلسات خانگی ، جلسات هتل یا تماسهای سرد برگزار نمی شود.

برنامه جبران خسارت سهامداران ساده است: به هر عضو 1000 دلار توسط IMMACC برای هر عضو جدیدی که به این برنامه مراجعه می کنند پرداخت می شود. هزینه نگهداری ماهیانه حدود 97 دلار وجود دارد که بیش از نیمی از آنها به عنوان درآمد باقیمانده به اسپانسر باز می گردند. هر عضو این پتانسیل را دارد که برای هر یک از اعضای جدید تحت حمایت PLUS ، 1000 دلار درآمد کسب کند ، 1000 دلار اضافی برای هر عضو جدید صندوق اعضای خود. این یک برنامه آموزش و جبران برنده است.

IMMACC: آموزش یک بار ، آموزش های کلیدی و فرصت های شغلی.

آموزش و مشاوره در IMMACC ناسازگار و ناقص است. علاوه بر این ، وقتی دوستی می شوید ، یک دوست مادام العمر هستید. این بدان معناست که شما همیشه آموزش هفتگی زنده را دریافت خواهید کرد که شما را در آخرین روند بازاریابی آنلاین به روز می کند. مهمتر از همه ، IMMACC یک درایو تست عدم تعهد را ارائه می دهد که در آن می توانید یک وب سایت بازاریابی رایگان ادعا کنید. ارزیابی این که آیا این برنامه برای شما مناسب است وقتی به شما در رسیدن به اهداف بازاریابی آنلاین کمک می کند ، آسانتر خواهد شد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا