بازاریابی اینترنتی

برای کسب درآمد یک حضور آنلاین محکم ایجاد کنید

در دنیای مدرن امروز ، دشوار است که یک نویسنده مستقل آزاد و بدون حضور آنلاین باشید. مطمئنا ، شما ممکن است یک یا دو مشتری از طریق یک شبکه خصوصی دریافت کنید ، اما بخش اعظم کار شما ، به عنوان یک نویسنده مستقل آنلاین ، از طریق اینترنت و در مکان هایی مانند وب سایت خود ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و حتی از طریق جستجوی گوگل ، وارد اینترنت می شوید. نتایج.

بنابراین اگر تازه وارد سفر آزادانه خود شده اید ، ساختن حضور آنلاین خود را به عنوان مرحله شماره 1 در نظر بگیرید. این پایه و اساس هر کاری که به عنوان نویسنده انجام می دهید ، خواهد بود و به شما در ساخت حرفه ای پرسود و موفق که در آن آرزو کرده اید کمک خواهد کرد. نمی دانم از کجا شروع کنم؟

در اینجا چهار مورد ضروری است:

1. نمونه کارها – سایت نمونه کارها شما مهمترین قسمت معما است. این جایی است که چشم اندازها می توانند به شما و مهارتهای خود بیاموزند و نمونه هایی از نوشتار خود را بخوانند. در صورتی که تکنیکهای بهینه سازی موتور جستجو را تمرین کنید ، این همان چیزی است که در نتایج جستجوی Google ظاهر می شود.

2. پیوندهای صفحه – LinkedIn مکان بسیار خوبی برای یافتن مشتریان جدید و پروژه های جدید است. نمونه هایی از کار خود را بارگذاری کنید ، توصیه هایی را از همکاران و کارفرمایان گذشته دریافت کنید ، و نمایه ای را برای نمایش به آینده نگران سازید.

3. حساب توییتر – از طریق توییتر می توانید خود را به عنوان یک متخصص واقعی در طاقچه خود و به عنوان یک نویسنده تأسیس کنید. از این پلتفرم برای به اشتراک گذاشتن بینش و صنعت جدید و پیشبرد کار خود (و مشتری شما نیز استفاده کنید) در هر زمان ممکن استفاده کنید. نمایه خود را با شرایط و ابزارهای مناسب بهینه کنید و حتی ممکن است پروژه های جدیدی ارائه دهید.

4. وبلاگ شما – راه اندازی وبلاگ از جهات مختلفی می تواند به حرفه شما کمک کند. در مرحله اول ، می تواند عکس فوق العاده ای از مهارت های شما نشان دهد. اگر هنوز نمونه های زیادی ندارید ، یک وبلاگ همچنین به مشتریان بالقوه راهی برای ارزیابی استعداد شما و دیدن آنچه می توانید واقعاً انجام دهید ارائه می دهد. و می تواند به شما کمک کند تا خود را به عنوان یک متخصص در یک مکان خاص یا صنعت مستقر کنید.

اطمینان حاصل کنید که به طور مرتب به وبلاگ و پروفایل های خود تمایل دارید ، در هنگام دستیابی به آنها ، آنها را با مهارت ها و نمونه های جدید به روز کنید و از آنها در تمام توان خود استفاده کنید.

اگر به راهنمایی در مورد چگونگی ایجاد یک حضور جذاب آنلاین مشتری برای کمک به شما در جذب برداشت های بیشتر از نویسندگان و ایجاد شغل آزاد در نویسندگی خود نیاز دارید ، باید آکادمی پزشکی آزاد مگی لیندرس را بررسی کنید.

مگی ، نویسنده مستقل شش شکل ، به نویسندگان می آموزد که چگونه در زمینه نوشتن آزاد ، مشاغل کامل و موفق ایجاد کنند ، آموزش و پشتیبانی شخصی و همچنین فرصت های شغلی روزانه و بدون کلاهبرداری ارائه دهند.

سریعترین راه برای بدست آوردن 1000 دلار اول به عنوان نویسنده مستقل – می دانید چه عالی است؟ به عنوان یک نویسنده مستقل حرفه ای ، اولین پول نقد بزرگ خود را بدست آورید. این احساس باعث می شود که شما انتخاب صحیحی داشته باشید – مانند بازنشستگی از 9 به 5 سال ، انشعاب به تنهایی و پرت کردن راه خود بهترین کاری است که تاکنون انجام داده اید. اما اگر تازه کار را شروع می کنید ، احساس می کنید امروز خیلی دور است. اگر با کارخانه های تولید محتوا و سایت های مناقصه شروع کنید ، ممکن است در حال کار برای سکه ها باشید – و این ممکن است مدتی طول بکشد.

خوشبختانه ، این تنها گزینه های شما نیستند. شما می توانید 1000 دلار به عنوان یک نویسنده مستقل سریع درآمد کسب کنید – مدتها قبل از ورود وام شما و تماس گرفتن مأمور مالیات.

در اینجا چگونه می توانید:

برخی از مشتریانی را که نیاز دارند پیدا کنید – شبکه LinkedIn خود را اسکن کرده و وب سایت های مشاغل و شرکت های محلی را بررسی کنید. آیا گروهی با سایت کمتر مکانیزه وجود دارد؟ احتمالاً می توانید محتوای وب آنها را بیرون آورده و تغییر بزرگی ایجاد کنید. آیا اتصالات شما شروع به کار جدیدی می کند؟ دریابید که شرکت آنها می تواند از کمک محتوا استفاده کند یا خیر. آیا کسی در بازار اشتغال دارد؟ نوشتن یک نسخه برای سایت نمونه کارها شخصی آنها.

درخواست نرخ “در هر پروژه” – اگر می خواهید به سرعت به هزار دلار برسید ، هزینه ساعتی را فراموش کنید. درعوض ، یک درس منظم برای پروژه خود به مشتری خود پیشنهاد دهید. تعریف کنید که مدت زمان اجرای این پروژه و همچنین تجربه و مهارت های شما چقدر است و یک کمیسیون منصفانه (اما سودآور!) بدست آورید.

تاریخ های شما بیش از – مطمئناً ، این مشتری جدید ممکن است یک ماه برای تکمیل محتوای جدید سایت خود به شما بدهد ، اما آیا واقعاً به آن طولانی نیاز دارید؟ از همه مهمتر ، آیا می خواهید مدت زیادی برای پرداخت خود صبر کنید؟ هر چه سریعتر به محل کار خود برسید ، سریعتر حقوق می گیرید!

دریافت سپرده و درخواست پرداخت “نقطه عطف” – اگر در حال کار روی یک پروژه بخصوص بزرگ هستید ، یک راه عالی برای بدست آوردن وجه نقد اولیه شما درخواست سپرده یا جمع آوری پرداخت های عطف است. واریز درصد مشخصی از کل مبلغ پیش رو شما را درخواست می کند. این امر این است که وقت خود را مسلح کرده و از سخت شدن در امان باشد. با پرداخت نقاط عطف ، می توانید مشتری را برای هر یک از مطالب مورد نظر خود بپردازید – شاید در هر صفحه وب که می نویسید ، ارسال وبلاگ یا فصل کتاب.

پرداخت را آسان کنید – سرانجام برای مشتریان خود زحمت نکشید. یک حساب PayPal و Venmo دریافت کنید و چک های کاغذ قدیمی را در نامه وحشتناک قطع کنید. مشتریان را از طریق ایمیل شارژ کنید و از آنها بخواهید که فوراً و به صورت آنلاین به شما پرداخت کنند. برای شما و آنها نیز بهتر است. درآمد 1000 دلاری اول ممکن است در صعود به نظر برسد اما نباید چنین باشد. اگر می خواهید یک سیستم قدم به قدم اثبات شده برای کسب اولین هزار دلار و بیشتر در مدت زمانی کوتاه ، در آکادمی پزشکی آزاد مگی لیندر مراجعه کنید. این برنامه با نویسندگان مستقل بسیار محبوب شد و صدها داستان موفقیت به همراه آورد.

چهار مکان اول برای یافتن نوشتن آزاد

تقریباً در همه جا شغل نوشتن آزاد دارید – از طریق کارفرمایان و همکاران طولانی مدت ، در سایت ها و نقل قول های Craigslist و حتی در رسانه های اجتماعی. فرصت نوشتن مستقل در اطراف ما. اما به همان اندازه جالب که در بسیاری از فرصت ها جستجو می شود ، می تواند فرآیند فرود آزاد جدید را نیز به مدت طولانی نشان دهد. آیا واقعاً ساعت هایی برای خزیدن وب ، ورود به هر سایت کاری ، بستر اجتماعی و وبلاگ ممکن دارید؟ مطلقاً نه – حداقل نه اگر می خواهید سودآور باشید! خوشبختانه نیازی نیست در اینجا برخی از بهترین مکان ها برای یافتن برداشت ها وجود دارد – برداشت هایی که می توانند سودآور و جالب باشند و شما را در مسیر سریع سود قرار دهند.

1- جزوه قهوه در صبح

این خبرنامه مفید که در Freelancewritingjobs یافت می شود ، هشدارهای روزانه کار را مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می کند. این ویژگی 10 تا 20 کار نوشتن آزاد به صورت دستی از سراسر وب دارد که هرکدام مشتری ، حقوق و تمرکز متفاوتی دارند. برخی از آنها از Craigslist آمده اند (این بدان معناست که برای حضور در نمایشگاه نباید ده‌ها و دهها آگهی حرفه‌ای Craigslist را در شهر اسکن کنید!) و برخی دیگر از سایتهای شغلی دیگر در سراسر وب قرار دارند. نکته اصلی؟ کار قبلاً برای شما انجام شده است فقط بنشینید ، ایمیل خود را بررسی کنید و از هر چیزی که به نظر می رسد مطابقت خوبی است ، درخواست دهید.

2 – وبلاگ نویسی حرفه ای

هیئت شغلی Blogging Pro به دلیل یک دلیل بزرگ مکان مناسبی برای یافتن نمایش های مستقل پردرآمد و مشروع است: مشتریان باید پرداخت کار ارسال کنید مطمئنا ، این تنها 30 دلار است ، اما وقتی سایتهای جایگزین کاملاً رایگان برای تبلیغات وجود دارد ، می دانید که مشتری اگر برای شغل خود آماده تأمین وجه نقد باشد ، به معنای تجارت است! شما همه چیز را از اجرای طاقچه ها و نمایش های خاص در صنعت و فرصت های از راه دور تمام وقت برای مشتریان خاص پیدا خواهید کرد این یک شکار برای شکار هفتگی شماست.

3 – لینکدین

LinkedIn می تواند فرصت های شغلی نوشتن آزاد را از دو طریق فراهم کند: 1 – پیام های سایت 2 – شبکه آسان و روان. اگرچه شبکه سازی نیاز به کار کمی بیشتر دارد ، اما اغلب می توانید فقط با چک کردن روزانه خوراک خود فرصت هایی را برای نمایش پیدا کنید. کسی شغلی را تغییر داده یا آن را ارتقا داده است؟ با حساب کاربری تماس بگیرید و ببینید که آیا آنها می توانند از خدمات شما استفاده کنند. آیا کسی سایتی جدید راه اندازی می کند؟ سؤال کنید که آیا آنها می توانند از کمک مطالب وب استفاده کنند یا خیر. شما هرگز نمی دانید که کار فقط در گوشه و کنار است.

4 – آکادمی سود آزاد

کلاهبرداری های شغلی بصورت آنلاین فراوان است و نویسندگان مستقل انکارناپذیر به راحتی می توانند در وب خود گریزان گیر بیایند. خوشبختانه ، آکادمی سود آزاد یک هیئت شغلی روزانه تقلب ارائه می دهد که از کلاهبرداری سوءاستفاده می کند و بالاترین کیفیت شغل آنلاین را در اختیار شما قرار می دهد. هر شغل و هر شغلی را مرور کنید تا بهترین بهترین ها را برای شما فراهم کنیم.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا