بازاریابی

برای فروش خانه خود در بازار شلوغ آتلانتا 2009 مصاحبه با یک نماینده فهرست فهرست اینترنتی

طی 24 ماه گذشته ، به ویژه در بازارهای بزرگ شهری مانند آتلانتا ، رسانه های املاک و مستغلات به دلیل ترویج فهرست ها و خدمات در اینترنت کمتر نمایان شده است. تبلیغات اینترنتی همچنان در حال تکامل است. توانایی نمایندگان برای ارائه جزئیات فهرست پیشرفته ، مشتریانی را جذب کرده است که می خواهند قبل از سوار شدن در اتومبیل به جستجوی خود ، به تمام اطلاعات آنلاین موجود دسترسی داشته باشند. در بازار شلوغ آتلانتا 2009 با موجودی های عظیم و غیرقابل اعتماد ، تمایز ضروری است. با داشتن 45000 خانه تک خانواده و حدود 45000 هتل برای خرید ، انگیزه بزرگی برای خرده فروشان و نمایندگان لیست برای درک و پیاده سازی بازاریابی اینترنتی وجود دارد.

معیارهای جستجوی متغیر ، نمای پرنده ، دید خیابان ، حیاط ، پارکینگ ، لوازم جانبی ، ساختارهای مشکوک ، آب و توپوگرافی اطلاعاتی است که توسط خریداران آتلانتا مورد استفاده قرار گرفته است و برای از بین بردن خواص موجود در لیست توضیح داده شده است. منطقه مترو آتلانتا دارای دو سیستم MLS با چرخش های بزرگ است ، بنابراین ارائه دهندگان فهرست املاک زیادی در هر دو وجود دارد. در عمل ، سیستم لیست چندگانه یک زمین بازی یکسان ایجاد می کند ، بنابراین اگر می خواهند از لیست خود استفاده کنند ، تبلیغ کنندگان فعال می توانند فراتر از این سیستم ها تبلیغ کنند. وب سایت های خاص و قوی مانند The Atlanta Journal Homefinder ، Craigslist ، Backpage و Creative Loafing به سرعت تکامل یافته اند تا مواردی مانند ابزارهای نقشه برداری و تورهای عکس اضافه شوند. با این حال ، این مزایا توسط نمایندگان وابسته بدون استفاده از تبلیغات رایگان باقی می ماند.

بازاریابی اینترنتی شخصی در توان اکثر نمایندگان نیست. کارآفرینان بی نظیری هستند که از فناوری برخوردارند و واقعاً وارد بازاریابی اینترنتی و تبلیغات داخلی می شوند. یک مثال از برش معمول ، وب سایت فهرست املاک است که توسط آدرس آدرس خانه ارائه شده است. کدام خریداران قبل از جستجوی خانه رویایی خود آدرس شما را می دانند؟ نماینده فهرست شما چند مسیر وب را برای خریداران به سایتی ارائه می دهد که جذاب ترین ویژگی های خانه شما را نشان می دهد؟

مهمتر از آن ، چگونه کسب و کار شما رتبه اول را در Google برای خانه شما کسب می کند؟ گاهی اوقات من لیست هایی را می بینم که پیوندهای اطلاعاتی را در قسمت نظرات ویژه لیست MLS ارسال کرده اند ، فقط برای دیدن چشم غیر مسلح. اگر این تنها کشف آنلاین در راه بازدید از خانه مجازی باشد ، همه آن شکست خورده است. مشتری در حال مشاهده وب سایت فهرست دسترسی عمومی ، برخی از جدیدترین اطلاعات قانع کننده را نمی بیند. وقتی این نقص را می بینم ، می دانم که متخصصان بازاریابی اینترنتی محدود هستند. شانس کمی برای داشتن این رتبه برتر در Google وجود دارد.

صفحات خانگی توصیفی که در Google رتبه بالایی دارند ، نتیجه فروش شرکت های بزرگی نیست که در وب سایت های ملی “لیست” می کنند. در کتابخانه های خانگی آتلانتا ، حومه و روستایی آتلانتا ، جستجوی خانه می تواند برای خریداران گیج کننده و ناامید کننده باشد. م effectiveثرترین تبلیغات اینترنتی برای خانه شما ، محصولی است که با دقت مدیریت می شود و توسط کارآفرینی مدیریت می شود که می داند هنگام شروع فرایند جستجوی مشتری چه چیزی واقعا مهم است. اگر پارک ملی میدان جنگ کنساو کوه ، خیابان کاب شرقی یا میدان روزول مکانهای محبوبی در نزدیکی خانه شما هستند ، خرده فروش این اطلاعات را برای خرید ترافیک بیشتر در عنوان صفحه وب قرار می دهد.

س questionsالات مربوط به مصاحبه برای کمک به شما در شناسایی مدیران وب ماهر با استفاده از لیست وب برای ایجاد یک کمپین تاثیرگذار برای فروش خانه خود عبارتند از:

* کدام یک از سایت ها و املاک محلی خانه من را ثبت می کند؟

* چند بار لیست خانه من را در این سایت ها به روز می کنید؟

* مشتریان از چه اصطلاحاتی برای یافتن خانه من در صفحه اول Google استفاده می کنند؟

* نحوه استفاده از تکنیک های SEO را در برنامه بازاریابی کلی خود توضیح دهید.

* کدام یک از نامهای منطقه آتلانتا زیر را دارید که به مشتریان بالقوه کمک می کند خانه من را پیدا کنند؟

* آیا یک عکاس حرفه ای استخدام می کنید تا نمای داخلی خانه و نمای بیرونی من را نشان دهد؟

* چند عکس در بازدید من از خانه ظاهر می شود و بازدید از کدام وب سایت نشان داده می شود؟

* آیا برای ایجاد علاقه بیشتر ، اطلاعاتی را به عکس ها اضافه می کنید؟

* چند ثانیه طول می کشد تا بازدیدکننده من را بررسی کند؟

* آیا می توانم عکس عکس خانه خود را ایمیل کنم؟

* آیا می توانید نمونه ای از یکی از تأثیرگذارترین لیست ها را به من نشان دهید؟

* آیا مرا در فرآیندی که نشان می دهد خریداران چگونه خانه من را به صورت آنلاین پیدا می کنند راهنمایی می کنید؟

* آیا می توانید تمام جزئیات فهرست خانه من را به من نشان دهید زیرا برای عموم قابل مشاهده است؟

* آیا یک ایمیل هفتگی دریافت می کنم که تعداد بازدیدها از سفر مجازی من به خانه را نشان می دهد؟

در بازار املاک و مستغلات آتلانتا در سال 2009 ، پاسخ به این س questionsالات و سود در تمایز بین دارندگان برتر خرده فروشی و کسانی که جدول پایانی را دریافت نمی کنند ، مهم است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا