بازاریابی

برای رونق کسب و کار خود از بازاریابی داخلی استفاده کنید

به عنوان یک کارآفرین ، هدف اصلی شما جلب مشتری برای خرید محصولات و خدمات شما است. بازاریابی ورودی به شما وسیله کم هزینه ای برای یافتن مشتری می دهد. ایده این است که بخاطر کیفیت محتوایی که ارائه می دهید ، اقدامات پیشگیرانه ای را برای جذب مشتریان بالقوه خود ایجاد کرده و به آنها انگیزه دهید کالاهای شما را خریداری کنند. سه نوع بازاریابی ورودی وجود دارد: بازاریابی محتوا ، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و بازاریابی در شبکه های اجتماعی (SMM).

بازاریابی محتوا فرآیندی است برای ارتقا business تجارت شما از طریق توزیع اطلاعات و منابعی که مشتریان بالقوه برای آنها ارزشمند تلقی می کنند. این بر اساس این ایده است که به اشتراک گذاشتن اطلاعات با کیفیت بالا با یک جای خاص در بازار منجر به سودآوری مصرف کننده در مصرف کننده می شود. بازاریابی محتوا به شما امکان می دهد تخصص خود را به نمایش بگذارید ، برند خود را بسازید ، تجارت خود را ارتقا دهید ، به مردم کمک کنید و درآمدزایی کنید. برخی از محبوب ترین اشکال بازاریابی محتوا شامل پست های وب سایت (مانند نکات ، مطالعات موردی و ابزارها) ، خبرنامه ها ، وبلاگ ها ، مقالات ، مقالات سفید ، کتاب ها ، کتاب های الکترونیکی ، سمینارها ، وبینارها ، وبینارها و فیلم ها است.

بهینه سازی موتور جستجو یک فرآیند سیستماتیک برای افزایش کیفیت و حجم ترافیک به وب سایت شما از طریق بهبود دید این وب سایت از طریق موتورهای جستجوگر مختلف است. هدف این است که انواع تکنیک های اثبات شده SEO (به عنوان مثال ، محتوای وب سایت ، پیوندهای ورودی ، عنوان وب سایت و برچسب های عنوان) را که به صفحه وب شما اجازه می دهد هنگام ورود کلمات کلیدی یا عبارات خاص در قسمت جستجوی خاص ، رتبه بالاتری داشته باشد ، پیاده سازی کنید. موتورهای اصلی جستجو به عنوان مثال ، اگر شما صاحب یک فروشگاه لوازم ورزشی هستید و شخصی در قسمت جستجو تایپ کرده است “کالاهای ورزشی” ، می خواهید وب سایت شما در دو صفحه اول نتایج نشان داده شود. اگر موفق به حضور در صفحه اول یا دوم نشوید ، افراد کمتر سایت شما را پیدا می کنند.

بازاریابی شبکه های اجتماعی فرآیند انتقال پیام شما به مشتریان بالقوه از طریق درگیر شدن در رسانه های الکترونیکی مختلف مانند LinkedIn ، Facebook ، MySpace و Twitter است. این امر با عضویت فعال در یک یا چند انجمن رسانه های اجتماعی اتفاق می افتد. SMM مزایای مهم بازاریابی را فراهم می کند. این بسیار ارزان است زیرا تقریبا هیچ هزینه مالی وجود ندارد. این فرصت را برای شما فراهم می کند تا به عضوی فعال و قابل احترام در جوامع مختلف اجتماعی تبدیل شوید و به شما اجازه می دهد خود را به عنوان یک متخصص در زمینه های اصلی مورد علاقه خود قرار دهید. گرچه ممکن است زمان زیادی طول بکشد ، بسیاری از افراد از صرف وقت برای برقراری ارتباط با همسرانشان در دنیای مجازی لذت می برند.

بنابراین چگونه می توان با بازاریابی داخلی شروع کرد؟ پیشنهاد می کنم به دو سوال پاسخ دهید. اولاً ، تکنیک های بازاریابی داخلی شما چیست؟ به عنوان مثال ، آیا شما یک بلاگ یا خبرنامه دارید؟ آیا مقاله ای نوشته اید؟ آیا ارائه های زنده مانند سمینارها ، کلینیک ها یا کارگاه ها را تسهیل می کنید؟ وبینارهایی مثل وبینار چطور؟ آیا اقدامی برای بهینه سازی وب سایت خود برای به دست آوردن رتبه بندی بالاتر در موتور جستجو انجام داده اید؟ آیا در انجمن های رسانه های اجتماعی شرکت می کنید؟ تصویر واضحی از آنچه انجام می دهید قرار دهید.

دوم ، بر اساس پاسخ شما به سوال اول ، بهترین مکان برای شروع چیست؟ به عنوان مثال ، اگر قبلاً از چندین روش بازاریابی داخلی استفاده کرده اید ، می توانید به سادگی آن را دنبال کنید ، خصوصاً اگر نتایج مثبتی می گیرید. اگر از بازاریابی ورودی استفاده نمی کنید ، روشی را که می خواهید امتحان کنید انتخاب کنید. شاید شما می خواهید یک خبرنامه یا یک وبلاگ راه اندازی کنید. شما می توانید در حوزه تخصصی خود ارائه سخنرانی را تسهیل کنید (به عنوان مثال یک سمینار یا وبینار) ، یا می توانید به یک سایت شبکه اجتماعی مانند LinkedIn بپیوندید و شبکه ای از همکاران خود را شروع کنید. هرچه انتخاب کردید ، به یاد داشته باشید که کوشا و صبور باشید. بازاریابی داخلی موفقیت لازم دارد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا