دانش و فناوری

برای جلوگیری از خطرات امنیتی جدی حتما گوگل کروم خود را بروزرسانی کنید

اوگل اخیراً یک بروز امنیتی برای مرورگر گوگل کروم خود را منتشر کرد که یک اشکال روز را در سر مر کوگل کروم محبوب ترین مرورگر وب در جهان است. زنجایی که به طور پیشفرض در همه تلفن های اندرویدی نیز استفاده می شود، به در رایانه های شخصی نیز بهتر است سریعاً آپدیت را انجام دهید.

یک خطر امنیتی جدی شناسایی شد که دستگاه شما را آسیب پذیر می کند. اما گوگل آن را اصلاح کرده است. کاری که باید انجام دهید این است که فوراً مرورگر گوگل کروم را در دستگاه اندروید خود به روز کنید.

گوگل کروم

هوگل هنوز اطلاعات امنیتی امنیتی گوگل کروم را اعلام نکرده است

موگل مرورگر کروم را برای از بین بردن آسیب ناشی از آسیب پذیری امنیت CVE-2022-2294 به روز کرده است. این شرکت این آپدیت را با عنوان “تصحیح امنیتی حیاتی” توصیف می کند. بنابراین، به کاربران توصیه می‌کنند در زمان مرور زمان به آخرین نسخه روز می‌زنند. Google Chrome نسخه 103.0.5060.71 این یک دانلود رایگان است و برای دانلود در دسترس است.

این آسیب پذیری قبلاً توسط افراد سودجو مورد سوء استفاده قرار گرفته است. مشته گذشته یکی از اعضای تیم هوشمند استن را به گوگل گزارش داد ، فشف شد. این شرکت اطلاعات زیادی در مورد این آسیب پذیری فاش نکرد و احتمالاً عمدی است. ی ن ن ه ر ر ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ز ن ن ز

رر ساس اطلاعات محدود موجود ک این آسیب پذیری با نقص انبوه در مؤلفه Web Real-Time Communication مرورگر مرتبط است. منبع می‌گوید این همان چیزی است که می‌تواند ارتباطات بلادرنگ مرورگر را فعال کند. افراد حرفه‌ای سودجو در اینترنت می‌توانند از این کار برای اجرای عملکرد انکار سرویس (DoS) استفاده کنند.

این چهارمین سوء استفاده از روز گذشته است که در سال جاری با استفاده از امنیت همراه می‌شود. توصیه می‌شود سریعاً مرورگر کروم خود را به‌روزرسانی کنید تا مطمئن شوید که در برابر آن محافظت می‌شوید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا