بازاریابی

برای بهبود مارک تجاری خود از طریق محتوا ، SEO را تنظیم کنید

نوشتن محتوای با کیفیت برای موفقیت برند و تجارت ضروری است. البته نوشتن مطالب بیشتر از نوشتن محتوا است! برای درست سازی موضوع به تحقیق نیاز دارد و پس از داشتن ایده ، باید آن را بخوانید تا منابع معتبر بتوانند از موضوع شما پشتیبانی کنند. پس از نوشتن و به اشتراک گذاری ، باید محتوای خود را بهینه کنید تا در موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشید. همه اینها برای اینکه دیگران بتوانند شما را در جستجو پیدا کنند. به دیگران بفهمانید و آنچه را انجام می دهند بپذیرند.
اگر محتوای با کیفیت بالا ارسال نکنید و برای موتورهای جستجو بهینه نشده باشد ، شما را به جایی نمی رساند. ساده است. نوشتن ممکن است آسان تر از بهبود باشد. با این وجود ، در قسمت جستجوگرها می توانید تنظیمات ساده ای انجام دهید که امیدوارم نتایج خوبی به شما بدهد. شروع به نوشتن کنید
اگر نوشتن محتوای شخصی شما (چه خودتان در حال نوشتن محتوا هستید و چه از شخص دیگری بخواهید این کار را برای شما انجام دهد) از کیفیت بالایی برخوردار نباشد ، شما را از آن دور نمی کند. این شرط شماره 1 است. اگر مطالب شما نادرست ، نادرست یا غلط ارائه شده باشد ، خواننده از همه این موارد منحرف شده و نمی تواند به آنچه می خواهید بگویید توجه کند. شما باید مطمئن شوید که محتوای شما تداخل ایجاد نمی کند. وقتی صحبت از موتورهای جستجو می شود ، مهم است که محتوای شما از کیفیت خوبی برخوردار باشد. به نظر می رسد موتورهای جستجو آنقدر پیشرفته هستند که بتوانند تفاوت خوب و بد نوشتن را درک کنند. با این حال ، روشهایی وجود دارد که موتورهای جستجو می توانند به این مهم دست پیدا کنند.

تحلیل رفتار: حقیقت این است که موتورهای جستجو قدرت درک بصری برخی رفتارهای انسان را دارند. به عنوان مثال ، موتورهای جستجو میزان پرش و مدت زمانی را که خوانندگان شما در یک صفحه مشخص می گذرانند درک می کنند. بسیاری از موارد را می توان از آن استنباط کرد. نرخ گزاف گویی مقدار (یا درصد) افرادی است که در یک صفحه خاص هستند اما بدون هیچ تعامل اضافی سریعاً آن را ترک می کنند. عامل دیگری که موتور جستجو در اینجا بر آن تمرکز دارد ، مدت زمانی است که شخص واقعاً در یک صفحه خاص می گذراند. همه اینها را می توان برای موتورهای جستجو محاسبه کرد.

انطباق با دستورالعمل های SEO: حقیقت این است که پیروی از این دستورالعمل ها بسیار مهم است. اگر از این دستورالعمل ها پیروی نکنید ، موتورهای جستجو شما را می شناسند و از شما استفاده نمی کنند. از طرف دیگر ، اگر این دستورالعمل ها را دنبال کنید ، دیگران به راحتی شما را پیدا می کنند و ربات های موتور جستجو می توانند وب سایت شما را فهرست بندی کنند. به این ترتیب ، مخاطبان هدف شما را به راحتی و به سرعت پیدا می کنند. قطعاً نمی خواهید به خاطر قانون شکنی مجازات شوید.

به بررسی ها توجه کنید: واقعیت این است که مردم در حال مرور محتوای شما هستند. تصور اینکه فقط ماشین ها این کار را می کنند درست نیست. موتورهای جستجو برای ارائه نظرات انسانی به این افراد اعتماد دارند. هنگام نوشتن محتوا ، مهم است که آن را به گونه ای بنویسید که برای دیگران ارزشمند و آموزنده باشد.پس از آن ، محتوای خود را بهبود ببخشید
فقط کافی نیست که مطالب خود را به خوبی بنویسید. همچنین برای دستیابی به نتایج واقعی باید این محتوا را بهبود ببخشید. باید مثل یک موتور جستجو فکر کنید. اگر قادر به انجام این کار هستید ، به احتمال زیاد نتایجی که می گیرید خوب است. وقتی صحبت از محتوای شما می شود ، باید عناصر زیر را در خاطر داشته باشید:
عنوانی جذاب با کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی کلیدی استراتژیک
عناوین پاراگراف را با کلمات کلیدی موثر یا عبارات کلیدی وارد کنید
پیوند بین عنوان مقاله و تیزر (پاراگراف مقدماتی)
عناوین و عناوین فرعی با سطح عنوان مناسب
یک متا تگ حاوی مهمترین کلمه کلیدی یا عبارت کلمه کلیدی است

تصاویر گرافیکی شامل: این یک واقعیت ثابت شده است که محتوای شما باید به خوبی نوشته شده باشد. با این حال ، لازم به یادآوری است که بسیاری از افراد قابل مشاهده هستند. این بدان معنی است که آنها بسیار مثبت به تصاویر واکنش نشان می دهند. تصاویر گرافیکی کمک زیادی به بهبود محتوای نوشته شده شما می کنند. اگر محتوای شما فقط شامل کلمات تا این مرحله است و میزان بازدید شما کم است ، وقت آن است که یک عنصر گرافیکی اضافه کنید. ممکن است از نتایج مثبتی که می دهد تعجب کنید.

از پیوندهای م effectiveثر استفاده کنید: پیوندها برای محتوای شما مهم هستند و همیشه نیز خواهند بود. بک لینک یکی از معدود راه هایی است که مخاطب هدف شما می تواند با شما ارتباط برقرار کند. همه چیز در مورد رابطه ای است که می توانید داشته باشید. البته پیوندهای شما باید قابل اعتماد باشند. آنها باید خوب کار کنند تا طرف مقابل وقتی روی پیوند شما کلیک می کنند به مکان مناسب برسد.

اطمینان حاصل کنید که محتوای شما دارای محتوای اجتماعی است: قطعاً باید دکمه های اجتماعی را در محتوای خود بگنجانید تا دیگران بتوانند (با شما و یکدیگر) تعامل داشته باشند و محتوای ارزشمند شما را به اشتراک بگذارند. شبکه های اجتماعی یکی از عناصر اصلی در شروع کار است. به یاد داشته باشید که همیشه مزایای اجتماعی را در همه کارهایی که انجام می دهید بگنجانید.

به مردم فرصت دهید تا بحث کنند: بخش نظرات بسیار مهم است. شما می خواهید به دیگران فرصتی بدهید تا افکار و عقاید خود را به اشتراک بگذارند. ایده ها و تحولات جالب از بحث های پر جنب و جوش ناشی می شود. البته شما باید برای احتمال ظاهر شدن برخی نظرات منفی نیز آماده باشید. بازخورد مثبت به همان اندازه که برای رشد مهم است برای رشد شما نیز مهم است.

مطمئن شوید که از نظر استراتژیک فراخوان اقدام (CTA) قرار داده اید: CTA نه تنها برای موفقیت برند شما حیاتی است ، بلکه قرار دادن CTA (یا بسیاری از CTA) نیز به همان اندازه مهم است. شما می خواهید CTA جذاب خود را در مکانی قرار دهید که حداکثر عملکرد را داشته باشد و به راحتی دیده شود. اگر این کار را درست انجام دهید ، CTA باید ترافیک بیشتری برای شما ایجاد کند و سر و صدای بیشتری در مورد نام تجاری شما ایجاد کند.

نتیجه
جفت شدن مطالب با کیفیت بالا و سئو موثر بسیار مهم است. داشتن یکی بدون دیگری به اندازه هر دو موثر نیست. محتوای شما باید برای دیگران ارزشمند باشد و تلاش شما برای بهینه سازی این امکان را به شما می دهد تا توجه را جلب کنید تا دیگران فرصتی برای قدردانی و بهره مندی از آنچه می توانید برای آنها انجام دهید داشته باشند.نوشتن محتوای عالی بدون بهبود آن به اندازه ساخت یک کازینو در کویر موثر است. تعجب آور است اما هیچ کس در مورد آن نمی داند. سئو نباید فکر بعدی باشد. این یک ضرورت است ، نه یک لوکس.
برای دیدن مقالات بیشتر در مجموعه بازاریابی کلیک کنید

این مقالات به طور سیستماتیک از آخرین پایگاه داده های مقاله بازاریابی جمع آوری می شوند.
کلیه مطالب سایت به عهده منابع اصلی است و اینفوجاب مارکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا