بازاریابی

برای بهبود سئو و گسترش دامنه نمایندگی خود از فیلم های بازاریابی بیمه استفاده کنید

ماندگاری فیلم ها بسیار خوب است و فرصت ارائه آژانس های بیمه و کارگزاران را برای ارائه محتوای آموزشی ، سازگار و موثر فراهم می کنند. فیلم ها می توانند از وبینارهای ضبط شده ، صوتی از طریق پاورپوینت ، تا تولیدات تخته سفید با موسیقی صوتی و موسیقی پس زمینه رایگان نوشته شده باشند.

چرا یک ویدیو به وب سایت آژانس بیمه خود اضافه کنید و چرا یک کانال YouTube مارک دار با فیلم ایجاد کنید؟ یک آمار مهم که باید بخاطر بسپارید این است که احتمال تماشای ویدئوی شما 80٪ بیش از قرائت محتوای شما است. مورد دیگر تأثیر فیلم بر تلاش های SEO برای بیمه است. Google به صفحات وب حاوی ویدیو اهمیت بیشتری می دهد و البته مالک YouTube است. فیلم های بیشتر معمولاً به معنای SEO بیمه هستند. و هنگامی که فیلم نمایندگی بیمه شما نسبت به سایتهای دیگر در همان نتایج جستجو دارای زمان نمایش طولانی تر است ، شما افزایش SEO بیشتری از Google دریافت می کنید. علاوه بر این ، فیلم آژانس بیمه تضمین های بزرگی را برای بازاریابی ایمیلی خود ، که تلاش بازاریابی در شبکه های اجتماعی است ، به تولیدکنندگان ارائه می دهد.

از کانال های مارک دار حرفه ای YouTube می توانید برای ایجاد فیلم های برجسته و لیست پخش خاص استفاده کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید لیست های پخش برای P&C ، مزایای کارمندان ، مشتریان با ارزش خالص بالا و خطوط شخصی را ارائه دهید. هر لیست پخش باید حداقل 3 ویدیو داشته باشد ، ترجیح داده می شود. سپس می تواند برای ابتکارات بازاریابی اینترنتی از جمله بازاریابی از طریق ایمیل و بازاریابی در شبکه های اجتماعی استفاده شود.

اگرچه مشتریان بالقوه (و مشتریان و شرکا) اغلب فیلم ها را بر محتوای نوشتاری ترجیح می دهند ، اما همه بازدید کنندگان سایت ویدیوی شما را به طور کامل مشاهده نمی کنند. بازدید کنندگان سایت بیمه می خواهند بدانند که این فیلم متعلق به آنها است یا خیر ، اگر سریع مزایای آن را نبینند ، فیلم شما را ترک می کنند و به سایت دیگری منتقل می شوند. برای کمک به بهبود چسبندگی ، حتماً زیرنویس ها و متن را اضافه کنید. زیرنویس ها و متن ها به شما کمک می کند تا افراد بتوانند کل ویدیو را مشاهده کنند و اقتدار شما را در Google افزایش دهند. زیرنویس ها و متن ها به این موارد کمک می کنند:

  • افزایش زمان تماشا (تا 80٪)

  • پیوند عمیق کلید واژه در ویدیو بهبود یافته است

  • نتایج جستجوی خود را برای کلمات کلیدی جاسازی شده در ویدیو بهبود بخشید

برای ایجاد فیلم های بیمه ای وقت بگذارید و از مزایای آن نهایت استفاده را ببرید. گنجاندن فیلم های بازاریابی بیمه در وب سایت شما و افزودن آنها به یک کانال مارک دار YouTube به تلاش های بهینه سازی موتور جستجوی بیمه شما کمک می کند ، بازدید وب سایت را افزایش می دهد و مشتریان بیمه بیشتری را به خط تولید خود هدایت می کند.

اگر به دنبال روش هایی برای بهبود وب سایت آژانس بیمه خود ، تولید فیلم های با کیفیت بالا ، بهبود سئوی نمایندگی بیمه و کمبود وقت ، ابزار و مهارت داخلی برای انجام این کار هستید ، ممکن است در نظر داشته باشید که این ابتکار عمل را به یک آژانس بازاریابی ماهر بیمه پرداخت کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا