بدنه پلاستیکی برای نسل بعدی اپل واچ SE

پسوند SE در اکوسیستم اپل نشان از اقتصادی بودن یک محصول دارد. این شرکت در سبد محصولات ساعت های هوشمندش هم یک مدل SE دارد. تا به امروز معمولا این مدل نسخه کمی به روزشده یک اپل واچ قدیمی بود. به نظر می رسد که اپل می خواهد این روند را تغییر دهد. در گزارش تازه ای می شنویم که نسل بعدی اپل واچ SE احتمالا بدنه پلاستیکی داشته باشد.

بدنه پلاستیکی برای نسل بعدی اپل واچ SE

حتما می دانید که اپل واچ SE ارزان ترین ساعت هوشمند تولید شده توسط اپل است و قیمت پایین آن به دلیل تعدادی از اقدامات کاهنده هزینه مانند ویژگی های پایین تر نسبت به نسخه های پریمیوم تر است.

مدل فعلی ساعت هوشمند اقتصادی اپل را با اسم Apple Watch SE 2 می شناسیم و در سال 2022 عرضه شده است. طبق گفته اپل، فریم این ساعت هوشمند کاملا از آلومینیوم بازیافتی ساخته می شود.

با این حال ممکن است زمانی که اپل واچ SE نسل سوم عرضه شود، این وضعیت تغییر کند. به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل در حال آزمایش نسخه جدیدی از Apple Watch SE است که به جای فریم آلومینیومی، از یک فریم پلاستیکی سفت و سخت برخوردار است.

رنگ قرمز اپل واچ سری 9

رنگ قرمز اپل واچ سری 9

فرض بر این است که تغییر به فریم پلاستیکی ممکن است راهی برای کاهش قیمت باشد. عرضه اپل واچ SE ارزان تر با توجه اینکه سامسونگ، در حال حاضر یک ساعت هوشمند 199 دلاری را در قالب Galaxy Watch FE ارائه می دهد منطقی است.

برای مقایسه باید بدانید که، اپل واچ SE نسل دوم دارای قیمت اولیه 249 دلار است. در حالی که اپل واچ SE ارزان تر مورد استقبال بسیاری قرار خواهد گرفت، برخی کاربران ممکن است تمایلی به ساعتی با بدنه پلاستیکی نداشته باشند.

اپل واچ SE نسل دوم 2 سال پس از اپل واچ SE عرضه شد، بنابراین انتظار می رود جانشین آن نیز در کنار اپل واچ 10 (یا شاید اپل واچ X) در سال جاری عرضه شود.

نظر شما چیست؟ این تصمیم برای کاهش قیمت اپل واچ SE نسل جدید می تواند راهبرد خوبی باشد؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا