دانش و فناوری

ببینید: تست سرعت هواوی P50 و آیفون 13 پرو مکس

با تست سرعت هواوی P50 و آیفون 13 پرو مکس با تی شرت ادامه دهید. آیا Huawei P50 Pro، پرچمدار 2021 این شرکت و با استفاده از تراشه 2020 این شرکت، قادر به رقابت با آیفون 13 پرو مکس اپل که دارای تراشه Apple A15 است، خواهد بود؟
هواوی به دلیل تحریم های آمریکا مجبور است از تراشه 2020 خود در پرچمدار 2021 خود استفاده کند. علاوه بر این، با توجه به جدول زمانی پرچمداران هوآوی، تعجب آور نیست که خانواده P با تراشه های نسل قبلی مجهز شوند. هواوی به طور مداوم از تراشه جدید خود همزمان با اپل در ماه سپتامبر رونمایی می کند. اولین استفاده از تراشه جدید در خانواده میت 50، اما امسال تراشه جدید Kirin یا خانواده میت 50 معرفی نشده است.

اما اکنون خانواده P50 را داریم که با تراشه های کوالکام و هواوی 4G عرضه می شود. تراشه هواوی مانند سال گذشته است که در Mate 40 معرفی شد. بنابراین نتیجه این آزمایش از قبل مشخص است، اما شاید تنها شانس هواوی برای ادامه رقابت، سیستم عامل HarmonyOS 2.0 باشد. آیا Huawei P50 Pro با این سیستم عامل اختصاصی می تواند موفق شود؟

تست سرعت بالای Huawei P50 و iPhone 13 Pro Max

با توجه به آنچه در ویدیو مشاهده شد، عملکرد این دو دستگاه بسیار نزدیک بود و طبق این تست تقریباً یکسان هستند، اما آیفون در بازی ها و ویرایش گرافیکی عملکرد بهتری دارد، اما روی نرم افزار سریعتر کار می کند. و عملکرد روزانه Huawei P50 Pro. این قابلیت برای دستگاه هایی با تراشه تراشه نسل قبلی توصیه نمی شود.

مسائل دیگری نیز در این کارآزمایی مورد ارزیابی قرار گرفت. به عنوان مثال، استفاده از باتری در نظر گرفته شد. با توجه به باتری این دو دستگاه که تقریباً هم اندازه هستند، باید گفت که عملکرد باتری آیفون 13 پرو مکس نسبت به هواوی پی 50 پرو بهتر است.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در مورد تست سرعت هواوی P50 و آیفون 13 پرو مکس چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار اشتراک گذاری.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا