بازاریابی

با 5 تکنیک آسان نمره SEO خود را در YouTube افزایش دهید

امروزه بسیاری از بازاریابان برای به دست آوردن بازدید بیشتر ، وقت و هزینه زیادی را برای بهینه سازی وب سایت های خود صرف می کنند. چیزی که بسیاری از فروشندگان متوجه آن نیستند وجود تعدادی ابزار بازاریابی رایگان به صورت آنلاین است که ممکن است به آنها در افزایش فروش کمک کند. اینها ابزارهای بازاریابی برای سایت های رسانه های اجتماعی مانند YouTube هستند. یوتیوب یک سرویس رایگان است که به کاربران امکان می دهد فیلم هایی را که همه دنیا می توانند تماشا کنند ارسال کنند. در مرحله بعدی ، YouTube چگونه می تواند به شما در بهبود رتبه بندی SEO کمک کند؟ فیلم هایی که در YouTube بارگذاری می کنید حاوی برچسب ها و کلمات کلیدی هستند که توسط موتورهای جستجو نمایه می شوند ، بنابراین تعداد بیشتری از کاربران به وب سایت یا سازمان شما می آیند. ایجاد یک ویدیوی مفید YouTube دشوار نیست ، به شرطی که روش های صحیح را دنبال کنید: 1. یک مفهوم منحصر به فرد برای ویدیوی خود ایجاد کنید. این نشان نمی دهد که شما در حال تبلیغ وب سایت یا محصولات خود هستید.
به چیزی فکر کنید که برای بیشتر کاربران سرگرم کننده ، آموزنده و کاربردی باشد. البته ، مفهوم ویدیویی شما باید با هدف شما یا محصولاتی که بازاریابی می کنید نیز ارتباط نزدیک داشته باشد. شما فقط باید یک هنرمند باشید و متفاوت فکر کنید .2. فیلم خودتان را بسازید.
از آنجا که اغلب کاربران اغلب به فیلم های ساخت داخل اعتقاد دارند ، بهتر است از دوربین فیلمبرداری معمولی استفاده کنید. اگر دوست دارید ، می توانید زیرنویس یا زیرنویس را روی ویدیوی خود قرار دهید تا بینندگان شما به وضوح آنچه را می خواهید نشان دهید ، ببینند. فیلم های طولانی تر از 4 دقیقه بازدیدکنندگان را تحت فشار قرار می دهند بنابراین مطمئن شوید که ویدیوی شما کوتاه است اما پر از محتوا است. همچنین توصیه می شود عنوان سایت خود را در ابتدا و انتهای فیلم قرار دهید .3. ویدیوی خود را برای نتایج موتور جستجو بهینه کنید.
YouTube به شما امکان می دهد زیرنویس ها ، زیرنویس ها و برچسب ها را روی ویدیوی خود قرار دهید تا کاربران بتوانند به راحتی آن را پیدا کنند. مطمئن شوید عنوان شما به اندازه کافی گیرا باشد که بتوانید چندین بار به کلمه کلیدی اصلی خود مراجعه کنید. برای دریافت توصیفی از فیلم خود ، یک خلاصه ساده حاوی عبارت کلمه کلیدی خود ، به علاوه پیوندی به وب سایت خود وارد کنید. در آخر ، کلمات کلیدی یا کلمات کلیدی مناسب برای برچسب ها و همچنین تغییرات معمول را وارد کنید. 4- کاربران را به تماشای ویدیوی خود ترغیب کنید.
روش اصلی و ناخوشایند برای انجام این کار جستجوی YouTube است تا فیلم هایی را پیدا کنید که عبارت کلمه کلیدی شما را پیدا کرده و سپس فیلم خود را به عنوان “پاسخ فیلم” به هر یک از آن فیلم ها ارسال کنید. این به نوبه خود باعث ایجاد یک جریان پایدار برای ویدیوی شما می شود. علاوه بر این ، با کد جاسازی شده ارائه شده توسط YouTube ، می توانید فیلم خود را به ایمیل های بازاریابی خود اضافه کنید تا همزمان بینندگان بیشتری داشته باشید. پیوندهای بازگشت به فیلم خود را ایجاد کنید.
اکنون کل کره زمین آماده تماشای فیلم شما است و شما می توانید با ارسال ویدیوی خود در سایت های نشانه گذاری و شبکه های اجتماعی ، SEO خود را افزایش دهید.به همین ترتیب می توانید از وبلاگ نویسان بخواهید پیوند ویدیویی شما را در وب سایت های مناسب برای آنها قرار دهند. با توجه به این مراحل ، شما می توانید بدون صرف وقت و هزینه زیاد ، امتیاز SEO خود را افزایش دهید. دیر یا زود ، فیلم های YouTube شما به وب سایت شما منجر می شود ، که این امر احتمال دریافت هدایای بیشتر را افزایش می دهد.
برای دیدن مقالات بیشتر در مجموعه بازاریابی کلیک کنید

این مقالات به طور سیستماتیک از آخرین پایگاه داده های مقاله بازاریابی جمع آوری می شوند.
کلیه مطالب سایت به عهده منابع اصلی است و اینفوجاب مارکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا