اخبار بازار

با پادشاه فروش آشنا شوید.

دن لاک در 24 نوامبر 1981 در هنگ کنگ متولد شد. او و خانواده اش به امید آغاز زندگی جدید در 14 سالگی به کانادا مهاجرت کردند ، اما پدرش بعداً آنها را رها کرد و به هنگ کنگ بازگشت ، والدینش هنگام 16 سالگی طلاق گرفتند و پدرش خیلی زود درگذشت. کنگ ورشکست شد. مودی پول را به پسرش نمی فرستاد ، بنابراین مجبور شد شروع به کار و پشتیبانی از خود و مادر خود کند.

وی کار خود را از ساعت 9 عصر تا 5 عصر در بخش غذا آغاز کرد ، این اولین و آخرین کار یک کارمند بود.

او وارد دانشکده شد و هنگامی که آلن ژاک رسماً مربی وی شد ، از مدرسه خارج شد و ادعا کرد که روزی که ملاقات معلم تجارت آلن ژاک و آلن ژاک درگیر بازاریابی شد ، زندگی وی تغییر کرد. و مارک یادگیری کپی و نوشتن را به او آموخت.

دن لاک قبل از اولین موفقیت خود 13 بار در مشاغل مختلف سرمایه گذاری کرده و ناکام ماند. او به عنوان مشاور با قیمت 10،000 دلار در ساعت کار می کند.

محبوبیت اولیه آن به دلیل راه اندازی Closers.com ، سایتی بود که محصولات لوکس و گران قیمت را به فروش می رساند.

وی کتابهای پرفروش در زمینه بازاریابی و فروش محصولات منتشر کرده است که بهترین آنها F.U. پول

امروز ، دان بنیانگذار برنامه صدور گواهینامه نزدیک تر بلیط بالا است. جنبش جهانی زنان و مردان در بیش از 127 کشور جهان برای کمک به شرکت ها برای بستن معاملات گران قیمت. دن و بقیه باند دهها میلیون دلار در برخی صنایع تأسیس کردند.

دن درباره ناکامی کسانی که آرزو می کنند اما شکست می خورند ، گفت: “اولین دلیلی که این افراد توقعات غیر واقعی دارند این است که آنها افرادی را می بینند که موفق می شوند ، اما آنها سعی می کنند به آن برسند.” آنها موفقیت را نادیده می گیرند. آنها کاری انجام می دهند ، این کار را به مدت سه ماه انجام می دهند و وقتی کارها سخت می شود ، آنها را ترک می کنند و حرکت می کنند. آنها به جای تلاش برای بهبودی ، ناراحت می شوند و بنابراین شکست های بیشتری را تجربه می کنند. دومین دلیل عدم موفقیت مردم ، ذهنیت آنهاست. اگر می خواهید در زندگی موفق شوید ، به طرز فکر درست نیاز دارید. مهم نیست که چقدر هوشمند باشید یا محصولاتتان چقدر خوب باشند ، اگر روحیه خوبی ندارید ، نمی توانید موفق شوید. شما همچنین به مهارت های مختلفی مانند مهارت های ارتباطی ، مهارت های بازاریابی و غیره نیاز دارید. “اگر نمی توانید به طور مؤثر ارتباط ، آموزش ، وبلاگ ، بازار یا ایده های خود را ایجاد کنید ، شکست خواهید خورد.”

جملات تأثیرگذار دن لاک

– من فقط مردی هستم که آرزوی رسیدن به اهداف و آرزوها را دارم و هرگز تسلیم نشده ام. هر کس می تواند این کار را تا زمانی که می خواهد انجام دهد.

مهارت های خود را به خوبی انجام دهید یا حداقل متفاوت باشید.

– نبوغ ساخته می شوند و به دنیا نمی آیند. – اگر در معرض شکست هستید و از آن دوری می کنید ، شانس موفقیت شما بسیار بیشتر خواهد شد.

– مشکل ما این است که وقت کافی برای کسب درآمد نداریم ، مشکل ما این است که فرصت کافی برای از دست دادن آن داریم.

– شما باید هزینه دستیابی به موفقیت خود را تعیین کرده و سپس به تدریج آن را بپردازید.

– شما باید کارها را انجام دهید تا راحت و آرام باشید ، نه کارهای راحت.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا