اخبار بازار

با پادشاه فروش آشنا شوید.

دن لاک در 24 نوامبر 1981 در هنگ کنگ متولد شد. او و خانواده اش به امید آغاز زندگی جدید در 14 سالگی به کانادا مهاجرت کردند ، اما پدرش بعداً آنها را رها کرد و به هنگ کنگ بازگشت ، والدینش هنگام 16 سالگی طلاق گرفتند و پدرش خیلی زود درگذشت. کنگ ورشکست شد. مودی پول را به پسرش نمی فرستاد ، بنابراین مجبور شد شروع به کار و پشتیبانی از خود و مادر خود کند.

وی کار خود را از ساعت 9 عصر تا 5 عصر در بخش غذا آغاز کرد ، این اولین و آخرین کار یک کارمند بود.

او وارد دانشکده شد و هنگامی که آلن ژاک رسماً مربی وی شد ، از مدرسه خارج شد و ادعا کرد که روزی که ملاقات معلم تجارت آلن ژاک و آلن ژاک درگیر بازاریابی شد ، زندگی وی تغییر کرد. و مارک یادگیری کپی و نوشتن را به او آموخت.

دن لاک قبل از اولین موفقیت خود 13 بار در مشاغل مختلف سرمایه گذاری کرده و ناکام ماند. او به عنوان مشاور با قیمت 10،000 دلار در ساعت کار می کند.

محبوبیت اولیه آن به دلیل راه اندازی Closers.com ، سایتی بود که محصولات لوکس و گران قیمت را به فروش می رساند.

وی کتابهای پرفروش در زمینه بازاریابی و فروش محصولات منتشر کرده است که بهترین آنها F.U. پول

امروز ، دان بنیانگذار برنامه صدور گواهینامه نزدیک تر بلیط بالا است. جنبش جهانی زنان و مردان در بیش از 127 کشور جهان برای کمک به شرکت ها برای بستن معاملات گران قیمت. دن و بقیه باند دهها میلیون دلار در برخی صنایع تأسیس کردند.

دن درباره ناکامی کسانی که آرزو می کنند اما شکست می خورند ، گفت: “اولین دلیلی که این افراد توقعات غیر واقعی دارند این است که آنها افرادی را می بینند که موفق می شوند ، اما آنها سعی می کنند به آن برسند.” آنها موفقیت را نادیده می گیرند. آنها کاری انجام می دهند ، این کار را به مدت سه ماه انجام می دهند و وقتی کارها سخت می شود ، آنها را ترک می کنند و حرکت می کنند. آنها به جای تلاش برای بهبودی ، ناراحت می شوند و بنابراین شکست های بیشتری را تجربه می کنند. دومین دلیل عدم موفقیت مردم ، ذهنیت آنهاست. اگر می خواهید در زندگی موفق شوید ، به طرز فکر درست نیاز دارید. مهم نیست که چقدر هوشمند باشید یا محصولاتتان چقدر خوب باشند ، اگر روحیه خوبی ندارید ، نمی توانید موفق شوید. شما همچنین به مهارت های مختلفی مانند مهارت های ارتباطی ، مهارت های بازاریابی و غیره نیاز دارید. “اگر نمی توانید به طور مؤثر ارتباط ، آموزش ، وبلاگ ، بازار یا ایده های خود را ایجاد کنید ، شکست خواهید خورد.”

جملات تأثیرگذار دن لاک

– من فقط مردی هستم که آرزوی رسیدن به اهداف و آرزوها را دارم و هرگز تسلیم نشده ام. هر کس می تواند این کار را تا زمانی که می خواهد انجام دهد.

مهارت های خود را به خوبی انجام دهید یا حداقل متفاوت باشید.

– نبوغ ساخته می شوند و به دنیا نمی آیند. – اگر در معرض شکست هستید و از آن دوری می کنید ، شانس موفقیت شما بسیار بیشتر خواهد شد.

– مشکل ما این است که وقت کافی برای کسب درآمد نداریم ، مشکل ما این است که فرصت کافی برای از دست دادن آن داریم.

– شما باید هزینه دستیابی به موفقیت خود را تعیین کرده و سپس به تدریج آن را بپردازید.

– شما باید کارها را انجام دهید تا راحت و آرام باشید ، نه کارهای راحت.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا