دانش و فناوری

با ویژگی جدید یوتیوب می‌توانید ویدیوها را بدون نیاز به آپلود مجدد ادیت کنید

قابلیت ادیت ویدیو در یوتیوب بدون نیاز به آپلود مجدد آن، یکی از کاربردی‌ترین ویژگی‌هایی است که یوتیوب به‌تاز دارد.

یوتیوب بالاخره تصمیم گرفت راه حل بهتری را برای ویرایش و اشتراک گذاری آسانتر ویدیوها ارائه دهد. رفع مشکلات ویدیو روی این پلتفرم همیشه بوده است. این ویژگی در دسترس نیست در حال حاضر. ،

مستر بلیط

قابلیت ادیت ویدیو در یوتیوب بدون نیاز به آپلود مجدد چگونه کار می کند؟

ک ه م م م ت ت ت ت ت ت م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م شرکت یوتیوب در صفحه‌ی پشتیبانی خود توضیح داد: رای ادیت ویدیو، گزینه ‌ Corrections یا Corrections طی این اصلاحات، مخاطبان ویدیوی شما را تماشا کنید، یک کارت اطلاعات شامل اصلاحیه‌ها مشاهده خواهید کرد.

قابلیت ادیت ویدیو در یوتیوب

در تصویر بالا، نمونه هایی از این قابلیت جدید را میبینید. مواردی که مشاهده می‌کنید، بعد از ویرایش ویدیو، دکمه‌های مشاهده تصحیح در ویدئو ظاهر می‌شود و بخش‌هایی از متن اصلاحیه را نشان می‌دهد. اثر یک تصویر، در کانال Creator Insider توضیح داده شده است که دکمه‌های View Correction

گرچه این قابلیت راهکاری ایده‌آل نیست و محتوای تولیدکننده‌ها نمی‌توانند بدون حذف نسخه اصلی ویدئو و انتشار نسخه‌های جدید اصلاح‌شده، تغییری در ایجاد خود ایجاد کنند، اما به هر حال، کاربران بهتر می‌شوند که می‌توانند افزایش دهند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد قابلیت ادیت ویدیو در یوتیوب چیست؟ در زیر چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر یا گرفتن قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا