بازاریابی اینترنتی

با تماشای تلویزیون فروش و بازاریابی اینترنتی خود را به سرعت افزایش دهید

آیا می خواهید با تعداد نامحدودی از ایده های محصول ، نامه های فروش و محتوا برای تجارت آنلاین خود بازاریابی کنید؟

بنابراین در واقع فقط یک کار وجود دارد که شما باید انجام دهید. و این فقط به طور مداوم ذهن شما را در معرض بسیاری چیزهای مختلف قرار می دهد – حتی از نظر رادیکال متفاوت.

به عبارت دیگر ، تعداد زیادی مجله ، روزنامه ، کتاب و رمان مختلف بخوانید. تعداد زیادی از برنامه ها و فیلم های تلویزیونی مختلف را تماشا کنید. در رادیو گفتار و اینترنت به دیدگاههای مختلف گوش دهید.

در اصل ، مغز خود را با اطلاعات زیادی ، درباره چیزهای مختلف مختلف ، تغذیه کنید ، تا زمانی که ناخودآگاه شما به “مواد اولیه” پر از مربا شود که می توانید به آنها اعتماد کنید.

نکته این همه چیست؟

خوب ، با انجام این همه کارها – با قرار دادن مغز در برابر این همه ایده های متفاوت – مغز شما تقریباً مانند رودخانه ایده هایی می شود که می توانید هر زمان که بخواهید بکشید. و تمام این افکار و ایده های مختلف که شما در آنجا قرار می دهید ، شروع به “گفتگو” با یکدیگر خواهند کرد ، و مفاهیم و راه حلهای کاملاً جدید را برای کارهایی که روی آنها کار می کنید ادغام و ایجاد کنید.

مثالی به من بدهید

من اخیراً با مردی مصاحبه کردم که یک کتاب آشپزی “جلوه های ویژه” ایجاد کرده است. کتاب آشپزی با دستور العمل هایی برای کیک های آتشفشانی ، و بیابان هایی به شکل صورت شما ، و انواع چیزهای دلپذیر که بچه ها دوست دارند.

و او به من گفت که هنگام رانندگی در خیابان ، این ایده را گرفت. او به این فکر کرد که چگونه جایی را می خواند که کتابهای آشپزی همیشه می فروشند. در همان زمان ، او چیزی را که در یک برنامه تلویزیونی علمی تخیلی دیده بود به یاد می آورد و – BAM! اینجا بود “جلوه ویژه کتاب آشپزی.”

دو ایده کاملاً نامربوط که برای ایجاد ایده ای که از او یک میلیون دلار درآمده از ذهن او بیرون آمده است.

و اینگونه است که برای به اصطلاح “نبوغ خلاق” کار می کند.

آنها فقط ذهن خود را در اطلاعات بار می گذارند ، یک “ژل” به آنها می دهند و با یکدیگر صحبت می کنند … و سپس presto! ایده ای از طرف دیگر می آید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا