دانش و فناوری

با بروزرسانی One UI 6.1 گلکسی S21 هم هوش مصنوعی دار شد

امروز یک روز بزرگ برای آخرین پوسته اندرویدی سامسونگ محسوب می شود. چرا که تا زمان گزارش این خبر بیش از 9 میلیون دستگاه با بروزرسانی One UI 6.1 آپدیت شده  اند. امروز سامسونگ بارانی از به روزرسانی های One UI 6.1 را آغاز کرد و نسخه جدید این پوسته هم اکنون در حال ارائه به خانواده گلکسی S22، سری S21، گلکسی Z Flip4، گلکسی Z Flip3، گلکسی Z Fold4 و گلکسی Z Fold3 است.

بیشتر بخوانید:

    بهترین گوشی های شیائومی 2024
    بهترین گوشی های سامسونگ 2024

با بروزرسانی One UI 6.1 ، سری گلکسی S22 و S21، Fold4، Fold3، Flip4، Flip3 به گلکسی AI مجهز می شوند
معمولا سامسونگ بروزرسانی هایش را ابتدا در کره جنوبی ارائه می کند؛ اما طولی نمی کشد که به زودی در سراسر جهان اشائه پیدا می کند. پس اگر صاحب یکی از مدل دستگاه های ذکر شده در بالا هستید، به زودی یکی از جذاب ترین بروزرسانی ها را دریافتت خواهید کرد.
در حالی که انتظار می رفت که فقط سری گلکسی S22، فولد 4 و فلیپ 4 ویژگی های Galaxy AI را که در ژانویه با خانواده گلکسی S24  که یکی از بهترین گوشی های 2024 است، معرفی شده بود، دریافت کنند، اکنون به نظر می رسد حتی مدل های گلکسی S21، Flip3 و Fold3 نیز حداقل یک زیرمجموعه از آن ها را دریافت می کنند. چه چیزی از این بهتر!
در تبلیغات آمده که سری گلکسی S21 با این بروزرسانی از Circle to Search پشتیبانی می کند؛ اما به نظر کاربران این ویژگی به اندازه ی دریافت بسته Galaxy AI جذاب نیست که روی آن مانور تبلیغاتی شده است. گلکسی فلیپ 3 هم در موقعیتی مشابه با گلکسی S21 دارد و تقریبا با همان ویژگی ها آپدیت خواهد شد.
اما ماجرا درباره ی فولد 3 متفاوت است، این دستگاه علاوه بر ویژگی  که گفته شد، از تصاویر پس زمینه هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی، خلاصه سازی صفحات و یادداشت ها، قالب های خودکار در یادداشت های سامسونگ، ترجمه زنده زبان، پیشنهادات ویرایش تصویر، ویرایش پیشنهادی مبتنی بر هوش مصنوعی، حالت مترجم و تراکنش صوتی در ضبط صوتی نیز بهره می برد.
ناگفته نماند که سری گلکسی S22، Fold4 و Flip4 که همگی جزء  بهترین گوشی های سامسونگ 2023 هستند، تمام ویژگی های Galaxy AI را دریافت می کنند
بیشتر بخوانید:

    بهترین گوشی های میان رده 2024
    بهترین گوشی های پایین رده 2024
    بهترین گوشی های گیمینگ 2024

منبع: gsmarena
 

دکمه بازگشت به بالا