بازاریابی

با بازاریابی وابسته از طریق ترافیک Google درآمد کسب کنید

چه کمی گفته می شود “راز“موفقیت بازاریابی وابسته به شما است ، زیرا هیچ کس سطح موفقیت شما را تعیین نمی کند. کسب درآمد از طریق اینترنت می تواند چالشی کمتر از آنچه اغلب توسط برخی از برنامه های بازاریابی وابسته پیشنهاد می شود ، باشد. یکی دیگر از اصطلاحات “راز” بهینه سازی موتورهای جستجو یا SEO است که معمولاً به پشتوانه مبتدی و به دلایلی خوب ضربه می زند. به عنوان ساده به وبلاگ شما به گوگل اطلاع می دهد.

اساسی ترین بخش SEO -بهینه سازی موتور جستجو و وبلاگ نویسی چیزی نیست جز یک سری گام های هدفمند برای رسیدن به هدف اصلی ، آوردن ترافیک Google به وب سایت یا ویدیوی شما. به عنوان مثال ، با رتبه بندی ویدیو ، به سادگی سری مورد نظر خود (یا مخاطبان مورد نظر خود) را حداقل دو بار در 160 نوع ویدیوی اولیه یک ویدیو ، بلاگ یا بلاگ پست قرار دهید.

بزرگترین بخش به رسمیت شناخته شدن گوگل ، خواه ویدیویی باشد یا وبلاگی ، در عنوان و توضیحات به چشم می خورد. 160 نفر اول با توضیحات ، متن پست وبلاگ و حتی توضیحات متا ، روند کار شما را مشخص می کنند. روی عناوین H1 ، H2 ، H3 و H4 سرصفحه و سرصفحه ای که می خواهید در 15 تا 65 نویسه نگه داشته شود تمرکز کنید و همچنین فاصله ها را نیز حساب کنید. همین امر در مورد عنوان عنوان یا ویژگی Alt Attribution نیز صدق می کند.

شناسایی TITLE H1 – گاهی اوقات می تواند عنوان یک پست یا عنوان وبلاگ باشد اما این معمولا به عنوان وبلاگ ، سایت یا ویدیو اشاره می کند. سرصفحه H1 شامل اولین واژه های جستجو است که می خواهید وب سایت یا ویدئوی شما با 15 تا 65 نویسه در Google رتبه بندی شود. مهم است که سرصفحه H1 را در حروف نگه دارید. 60 ، زیرا عنوان H1 در بالای Google ظاهر می شود صفحه نتایج جستجو خواندن و به خاطر سپردن HEADING H1 را آسان کنید.

شناسایی HEADING H2 – این معمولاً عنوان پست وبلاگ است و دوباره به مجموعه و کلمات کلیدی مورد نیاز برای تطبیق این عنوان اشاره می کند. اعداد نقش مهمی در عناوین H2 ایفا می کنند و عجیب است که اعداد ثابت تأثیر چشمگیرتری دارند ، این را با نوع پیشنهاد “دلیل اینکه” عنوان H2 دارید ترکیب کنید.

شناسه سربرگ H3 – سرصفحه های پست نیز معمولاً H3 Header را با Widget Desications در نوار کناری وبلاگ ایجاد می کنند. وقتی از Widget Text برای درج کد HTML استفاده می کنید ، “Alt =” اغلب به عنوان یک سربرگ A3 ظاهر می شود.

صفحه عنوان وبلاگ هنگام استفاده از افزونه SEO مانند “Header Header” ظاهر می شود.فقط یک ابزار SEO“و عنوان پست وبلاگ شما پس از انتقال فرآیند (/) به Domain Prim ظاهر می شود. با استفاده از افزونه SEO می توانید هر صفحه ، پیام ، برچسب و دسته خود را به عنوان نقشه سایت هر یک ارسال کنید.

شناسه سربرگ H4 – این می تواند به عنوان یک عنوان برای برچسب عنوان وبلاگ شما یا عنوان H1 تعریف شود. تصاویر لوگو اغلب به عنوان عناوین H4 در برخی از افزونه ها پذیرفته می شوند که ممکن است تصاویر لوگو را نمایش دهند.

اضافه کردن تعاریف به برچسب ها و دسته ها -وقتی پست خود را از داخل C-Panel وردپرس باز می کنید ، یک منوی کشویی به شما این گزینه را می دهد “برچسب ها“sy”دسته بندی ها“. در اینجا شما تعاریفی را به برچسب ها و دسته ها اضافه می کنید ، و این تعریف را در 160 دسته نگه می دارید و عبارت جستجو را در متن قرار می دهید.

در واقع ، هر توصیف ، خط برچسب ، عنوان ، دسته ، عنوان یا هشتگ باید دارای کلمه کلیدی در قسمت موضوع باشد زیرا این همان چیزی است که گوگل به دنبال آن است. عبارات زیاد مخلوط با کار سخت برای نصب سریعتر نتیجه عکس را به دنبال خواهد داشت ، زیرا سایتهایی با محتوای خوب و قرار دادن کلمات کلیدی بهتر رتبه بالاتری نسبت به شما خواهند داشت.

تعریف نقشه وب – نقشه های سایت شما بسیار مهم است و بنابراین فقط افزونه “Google XML Site Maps” را نصب کنید. این افزونه هر بار که تغییرات را ایجاد می کنید ، نقشه سایت وبلاگ شما را در کنسول جستجوی Google به اشتراک می گذارد ، اما ممکن است زمان کوتاهی (2 ، 3 هفته) طول بکشد تا تغییرات در نتایج جستجو ظاهر شود.

با این حال ، تأیید دستی پذیرش Map Maps از داخل کنسول جستجوی Google بسیار مهم است ، حتی اگر افزونه Google Site Maps فعال باشد. ممکن است مواقعی برخی خطاها در Google Map سایت شما رخ دهد ، به این معنی که Google نمی تواند وبلاگ شما را پیدا کند.

سپس باید نقشه سایت را با ابزارهای ارائه شده در کنسول جستجوی Google آزمایش کنید ، اشکالات موجود در C-Panel وبلاگ خود را برطرف کرده و دوباره نقشه سایت را امتحان کنید. هنگامی که نتیجه با خطای Zero باز می گردد ، به سادگی نقشه قدیمی سایت را حذف کرده و نقشه سایت جدید را بارگذاری می کنید.

برای دسترسی به کنسول جستجوی Google ، به حساب Google احتیاج دارید ، مانند همه ابزارهای رایگان که Google در اختیار شما قرار می دهد و این مقدار زیادی است. شما فقط باید در مکان مناسب نگاه کنید و سپس وقت بگذارید تا نحوه استفاده از ابزارها را بیابید. به سادگی در مرورگر خود (Chrome بهتر است) با عبارت جستجو “کنسول جستجوی Google”و فقط پس از باز کردن پیوند در صفحه نتایج جستجو ، دستورالعمل ها را دنبال کنید.

عناوین موتورهای جستجو از وب سایت وبلاگ برای فهرست بندی وبلاگ شما استفاده می کنند تا بتوانند رتبه خوبی را کسب کنند و بازدیدکنندگان مناسب را برای شما ارسال کنند. به همین دلیل مهم است که کلمات کلیدی و عبارت های جستجو را در سراسر محتوای وبلاگ خود داشته باشید ، فقط موارد مناسب در مکان های مناسب.

این در مورد ردیابی و قرارگیری مناسب همراه با بهینه سازی موتورهای جستجو است زیرا یک بازی اعداد است ، اما چیزی شبیه هزینه ترافیک با کیفیت از موتور جستجو نیست. گوگل به تنهایی 40000 جستجوی جستجو در ثانیه و 3.5 میلیارد جستجو در روز را پردازش می کند. گنجاندن موتورهای جستجوی اصلی دیگر مانند بینگ و یاهو به طور مداوم این امر را افزایش می دهد.

اگر هنوز نیاز به راه اندازی وبلاگ خود دارید ، به آموزش های لازم برای راهنمایی نحوه استفاده از این تکنیک ها به نفع خود نیاز دارید. این بهینه سازی موتور جستجو است ، با استفاده از کلمات کلیدی و افزونه ها ، بازدیدکنندگان علاقه مند را به وبلاگ شما هدایت می کند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا