اخبار بازار

با استفاده از “بسته بزرگنمایی سفارشی” آزمایش کنید DEDZAN دیجیتال!

دزدان به عبارت ساده تر ، به کسی گفته می شود کارهای مختلفی انجام می دهد فریاد می زند به منظور جذب مشتری تبلیغ می کند. دادزن باید تجارت را با صدای بلند و با تکرار یک سری عبارات تکراری به گونه ای انجام دهد که در فضاهای شلوغ بیرون بیاید ، صدا، موضوع و هدف از ارتقاء به گوش عابر پیاده نزدیک شوید.

دزدانی یکی از محبوب ترین روش های تبلیغاتی در شهرهای بزرگ و محلات شلوغ و مراکز شلوغ است. محله های شلوغ و شلوغی مانند کتابفروشی ها در خیابان Enghelab ، رستوران ها و کافه های Darke و Farhazad ، تهران و بازار بزرگ Tgrish و غیره.

چند ساعت مکالمه برای گلو و تارهای صوتی شما بد است و فشار زیادی به آن وارد می کند. به همین دلیل است که مشاغل باید فکر کنند تبادل آنها برای دادزان افتادند و به جای نیروی انسانی از رقص سبک ، موسیقی ، موسیقی ، غرفه های روشنایی و غیره استفاده کردند.

در جهان و در دنیای دیجیتال روشهای تبلیغاتی مطابق با فناوریهای در حال تغییر و تحول ، به سلیقه مردم و غیره تغییر می کنند ، به گونه ای که مشاغل با استفاده از روشهای جدید می توانند به بهترین شکل مسئله تجارت خود را به مردم اطلاع دهند.

دکمه ها را در اینستاگرام و یوتیوب تبلیغ کنید ، در توییتر و مرد پست در فیس بوک انجام دهید همین کار را انجام دهید. با اختلافاتی مانند این ، گلو هیچ کس آسیب نمی بیند. به جای اینکه اینقدر از توده مردم غافلگیر شوید ، تبلیغات عمداً به مردم نمایش داده می شود و غیره. تنظیم ریتمی که مردم می شوند به مصرف کننده تقویت پیدا خواهد کرد

با اعمال افزایش تعداد بازدید از مطالب خود ، بسته به علایق و سابقه فعالیت آنها ، محتوای شما در هر سیستم عامل به سایر کاربران روی سیستم عامل نشان داده می شود و در نتیجه تعداد بازدیدها بیشتر می شود.

حتی در ایران ، مشاغلی که مخاطب قابل توجهی دارند و می خواهند محتوای مفیدتر و شخصی ترتری را به کاربران خود ارائه دهند ، از روش داوری دیجیتالبرای استفاده. به عنوان مثال ، Eppert همچنین به کاربران خود اجازه می دهد تا بسته هایی را برای افزایش ترافیک Eppert خریداری کنند.

یکی دیگر از مشاغل ایرانی که اخیراً این روش تبلیغاتی را معرفی کرده است “بسته بزرگنمایی پس از بازدید” راه‌اندازی کاربران خود ، این کاما است کاما یک بستر نشر و نوشتن است. تیم کاما در تلاش است تا دیگر کاربران کاما را برای خواندن پست های سایر کاربران کاما بدست آورد.

وقتی وارد حساب کاما می شویم ، حداقل از 5 موضوع جالب برای ما درخواست می کند تا پس از انتخاب آن ، صفحه اصلی کاما بر اساس علایق ما به سه دسته کلی تقسیم شود:

 • پست های مورد علاقه ما در موضوعات مختلف؛
 • نوشته های کسانی که ما دنبال می کنیم.
 • انتشاراتی که دنبال می کنیم

دو مشکل اصلی در دسترسی به محتوای کاما وجود دارد:

 1. از آنجا که همه محبوب ترین و گرانترین پست های کاما تاکنون منتشر شده اند ، کاربران کاما با دسترسی به پست های محبوب قدیمی مشکل دارند.
 2. در مقابل ، روزانه بیش از صدها مقاله در موضوعات مختلف به صورت کاما نوشته و منتشر می شود که دسترسی به آنها دشوار است.

با وجود این دو مسئله ، کاما روشن است سردبیر ، ویرجیل این یک راه حل ارائه می دهد. به منظور افزایش تعداد ارسال ها ، این تیم به نویسندگان و ناشران این امکان را می دهد که بسته هایی را خریداری کنند تا تعداد ارسال های خود را افزایش دهند.

پس از درخواست موقعیت مورد نظر و تأیید کارمندان سیستم ، روند افزایش بازدید وی آغاز می شود. برای آن نامه ارسال کنید پست بسته شد ما اجرا کرده ایم ، در صفحه اصلی یا در صفحات پست ، آن را برای سایر کاربران کاما به همراه یک نماد موشک نمایش داده می شود ، این یعنی تبلیغات.

در دو پست من در ووگل از بسته های تقویتی پس از بازدید استفاده کردم که نتایج آن را در زیر با شما به اشتراک می گذارم.

 1. 3 علت که به حداقل می رسد؛
 2. مراحل دیجیتال مینیمالیسم که من برداشتم حداقل …

من ابتدا دو پست را با کاما ارسال کردم و سپس آنها را در شبکه های اجتماعی ام نشان دادم.

تا به امروز ، “3 دلیل برای به حداقل رساندن” حدود 1100 بازدید دریافت کرده است که 453 مورد آنها توسط موتورهای جستجو ، شبکه های اجتماعی و موارد دیگر ایجاد شده است. 647 بازدید از طریق بسته.

“مراحل مینیمالیسم دیجیتالی که من به حداقل رسانده ام …” تاکنون 1800 بازدید مشاهده شده است که 808 مورد آن توسط موتورهای جستجو ، شبکه های اجتماعی و موارد دیگر ایجاد شده است. با کلیک بر روی دکمه Add View 992 نمایش را مشاهده کنید.

به همه چیز برسید 1،639 بازدید (کل بازدیدهای بسته شده ، کاما بازدیدها در هر دو پست افزایش یافته است)تقریبا 2 میلیون تومان من گذرانده ام و این بدان معنی است که هر بازدید (کاربران فقط ارسال های من را می بینند) 10،000 تومان و هر بازدید که در نهایت کلیک و نگاه می شد 1200 تومان من برای کاما پرداخت کردم این تعداد با توجه به مزایایی که به من داده است قابل قبول است. در زیر ، من بیشتر در مورد مزایای آن برای شما بازگو خواهم کرد تا بتوانید از آنها آگاه باشید.

 • افراد علامت تجاری:وقتی نوشتار ما با کاما تبلیغ شده و به افراد دیگر ارائه می شود ، باعث می شود نام آن در ذهن افراد قابل مشاهده و قابل تشخیص باشد.
 • بازدیدهای رایگان اضافی: هنگامی که یک پوستر بازدید می کند و مخاطبان شما عاشق قلمشان هستند ، ممکن است بقیه پست های شما را بخوانند و اصلاً شما را دنبال کنند.
 • کاما تشویق کننده: تعداد زیاد لایک و اظهار نظر در مورد نوشته های ما به دیگران این امکان را می دهد تا از کنجکاوی خارج شوند و ببینند که نوشتن ما در مورد چیست.
 • اثر دیگر: پست و لایک ها و نظرات محبوب تأثیر بیشتری بر خوانندگان پست می گذارد. زیرا خواننده احساس می کند که افراد زیادی تحت تأثیر نوشته های ما قرار گرفته اند.
 • اشتراک اضافی: متن پر ترافیک مانند نظر و نظر بیشتر از یک پست ترافیکی با فکر مشابه به مخاطبان به اشتراک گذاشته می شود.

امتحان قاضی دیجیتال

برای استفاده از این ویژگی کاما ، اکنون 20٪ تخفیف (nimash20) را روی دکمه زیر کلیک کنید.

من سعی می کنم

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا