بازاریابی اینترنتی

با استفاده از این 100٪ ابزار بازاریابی رایگان ، تقریباً پیشنهادهای بازاریابی اینترنتی ارائه دهید

هرچند که من طرفدار زیادی از تبلیغات “تصویر” در اینترنت نیستم ، اما طرفداران بزرگی از تبلیغات شخصیتی یا “هویت” هستم.

دلیلش این است که هر مارک ، هر محصولی ، هر سرویس دارای شخصیتی متمایز است خواه شما آن را بشناسید یا نه.

و یکی از روشهای شگفت انگیز برای شروع تبلیغات در بازاریابی اینترنتی شما در شکاف یا یکی دیگر از شکافها (همانطور که پاسخ حرکت می کند) این است که شروع به ترکیب شخصیت خود با پیشنهادات خود کنید.

چرا کار می کند؟

به دلیل این واقعیت ساده که اگر بتوانید هویت محصول خود – و نه فقط پیشنهاد شما – را به سر کسی بیاندازید وقتی می خواهید آنها را بفروشید ، آنها نسبت به پیشنهادهایی که در محتوای آنها وارد نکرده اید ، متفاوت به پیشنهادات شما پاسخ خواهند داد.

چرا؟

زیرا وقتی افراد در معرض شخصیت شما قرار بگیرند ، احساس می کنند که از قبل چیزی درباره شما می دانند. آنها با شما و آنچه می فروشید ، بیشتر آشنا می شوند. حتی اگر آنها قبلاً از شما نشنیده باشند ، و حتی اگر قبلاً از محصول شما نشنیده باشند.

و این آشنایی بدان معنی است که آنها احتمالاً تقریباً 100٪ زمان از شما خریداری می کنند.

این امر به این دلیل است که مردم عاشق مردم و مکانهایی هستند که می شناسند و از آنها راحت هستند. ما دوست نداریم غریبه های کاملی بخریم. ما دوست داریم از افرادی که احساس می کنیم قبلاً آنها را می شناسیم و به آنها اعتماد داریم ، بخریم.

بسیاری از سیاستمداران حق دارند.

به همین دلیل است که برخی از سیاستمداران با کمترین فعالیت یا کمترین فعالیت ، می توانند پس از یک حضور در تلویزیون به صدر نظرسنجی ها پرواز کنند. زیرا مردم احساس می کنند او را می شناسند.

و با تبلیغات شما هم همینطور است.

آن را برای خودتان امتحان کنید و ببینید.

تبلیغات را به تبلیغات خود تزریق کنید – همراه با پیشنهاد شما. فکر می کنم متوجه خواهید شد که شخصیت شما یکی از بهترین و ارزانترین ابزار بازاریابی است که می توانید از آنها استفاده کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا