دانش و فناوری

با ارزش ترین مدل آیپاد اپل بر اساس نرخ کاهش ارزش دستگاه کدام است؟

پیپادهای اپل یکی از محصولات نوستالژی این شرکت و یادآور حرکت رو به رشد بلوغ کوپرتینویی ها در تصاحب بازاری است. پیپاد صرفاً یک محصول نبود، بلکه موقعیت خاصی پشت طراحی و تولید آن داشت. اما سوال اصلی این است که با ارزش ترین مدل آیپاد اپل بر اساس نرخ کاهش ارزش هر کدام است؟ مانند ترنجی همراه باشید.

با ارزش ترین مدل آیپاد اپل، کدام نسخه آن است؟!

و ا د ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا د د د د ا ا ا ا ا د ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا کیپاد بیش از بیست سال در انواع مختلف ارائه شده بود، برای بهبود کیفیت و قابلیت‌های پلیرهای اپل تلاش کنید. اپل کمتر از شش سال پس از اولین عرضه آیپاد، همین کار را با گوشی‌های هوشمند انجام داد.

زمانی که اپل پایانی آیپاد تاچ را در این ماه اعلام کرد، این شرکت همچنین گفت که این دستگاه که شبیه آیفون است اما قابلیت‌های یک گوشی هوشمند را نادراد دارد، تا زمانی که منابع آن کاملاً برای خرید در دسترس خواهد بود. نسخه‌های نسخه، فروشگاه آنلاین اپل تمام آی‌پاد تاچ نسل هفتم را با بیشترین مقدار فضای ذخیره‌سازی موجود (یعنی ۲۵۶ گیگابایت) و نسخه PRODUCT(RED) با ۱۲۸ فضای ذخیره‌سازی فضای ذخیره‌سازی به فروش می‌رساند.

با ارزش ترین مدل آیپاد

ا ان ت ت ت ت آن آن ان آن ان آن ان آن ان آن ان آن ان آن ان آن ان آن ان آن ان آن ان آن آن آن آن آن آن همچنین آن‌هایی که دچار حس نوستالژی شده‌اند، به فروشگاه‌های آنلاین اپل، eBay، آمازون و سایر خرده‌فروشانی که به دنبال خرید آی‌پاد یا آیپاد تاچ هستند، روی می‌آورند. آخرین گزارشی از SellCell (هه نقل از 9to5Mac) اشتراک می‌کند که ارزش iPod را دارد.

با ارزش‌ترین مدل آی‌پاد در حال حاضر مدلی است که در فروشگاه اینترنتی اپل به فروش رسیده است. به گفته SellCell، این نسخه، نسل هفتم آی‌پاد تاچ با ۲۵۶ فضای فضای ذخیره‌سازی (یعنی بیشتر فضای ذخیره‌سازی) است که می‌تواند در شرایط خوبی تا ۱۰۰ دلار فروخته شود. نسخه ۱۲۸ نسلی نسل هفتم آیپاد تاچ را می‌توان به قیمت ۶۰ دلار فروخت، همچنین این محصول وضعیت خوبی دارد. قیمت اولیه آن در سال ۲۰۱۹ برای نسل هفتم آیپاد تاچ ۳۹.۹۹ دلار برای نسخه ۲۵۶ گیگابایتی و ۲۹۹ دلار برای مدل ۱۲۸ ی عرضه می‌شود.

اپل رسما تولید آیپاد را پس از 20 سال انجام داد: خداحافظ گجت پخش موسیقی دوستداشتنی

بهترین مدل آیپاد که در برابر ارزش به شکلی عالی مقاومت کرده است، نسل هفتم آیپاد تاچ با ۳۲ گیگابایت فرای ذخی. آن دستگاه را هنوز هم با قیمت 57 دلار می‌توان خرید و در نتیجه کاهش ارزش آن 71.4 درصد است و کاملاً شگفت‌آور است که آیپاد نانو نسل هفتم (16 شهری) از زمان معرفی اپل در اوایل این ماه، 13.4 است. درصد افزایش قیمت داشته است. SellCell می‌گوید که اگر اکنون به چند دلار نیاز دارید تا بتوانید از فروش دستگاه od استفاده کنید

اگر می خواهید آیپاد خود را به دستگاه دوم نگه دارید، یا به این دلیل که قصد دارید آن را به یکی از دوستانتان هدیه بدهید، ارزش آن را به اندازه های آهسته کاهش دهید که به شما اجازه می دهید قبل از فروش، مدت زمان بیشتری از این دستگاه داشته باشید. استفاده کنید. ممکن است طی چند هفته آینده افزایش اندکی در ارزش فروش این دستگاه ایجاد شود. من تو را راحت نخواهم گذاشت: من پیش تو خواهم آمد.

با ارزش ترین مدل آیپاد

به گفته PhoneArenaهر وسیله‌ای که می‌خرید، به محض اینکه آن را به خانه می‌برید و آن را می‌توانید ارزش خود را از دستتان باز کنید. هنگام خرید خودرو، کاهش ارزش از ثانیه‌های شروع می‌شود که وسایل نقلیه را از فروشنده می‌کنید. اما در مورد گوشی‌های هوشمند، حتی با وجود فاکتورهای اساسی عوامل می‌شوند.

برخی از مدل‌ها به دلایلی مانند نادر بودن مدل، وضعیت واحدی که فروخته شده است و حمایت از میزان باقی مانده است. در حالی که اکنون آن را به نظر می‌رسد، خواهد آمد که حتی مدل‌های پرچمدار فعلی گوشی‌های هوشمند، از جمله محصولات اپل و سامسونگ، در موقعیتی مشابه آیپاد قرار خواهند گرفت. یعنی از نظر فناوری عقب مانده و با درصد کمی از قیمت عرضه اولیه در دسترس خواهد بود.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا