بازاریابی اینترنتی

با آگهی های تبلیغاتی به سایت خود مراجعه کنید

تبلیغات بنر نه تنها ارزان و مقرون به صرفه است ، بلکه می تواند در صورت درست بودن ، ترافیک گسترده ای را نیز به سایت شما وارد کند.

بسیاری از بازاریابان آنلاین بدون دستیابی به نتایج مورد نظر خود ، صرفاً تبلیغات و وقت و پول را از طریق بنرها هدر داده اند ، که البته ترافیک است زیرا آنها هیچ ایده ای برای تبلیغ آگهی ها ندارند.

اگر فکر می کنید می توانید یک تبلیغ بنر در سایت خود بزنید و منتظر بمانید تا پول به حساب بانکی شما بپیوندد ، بسیار اشتباه می کنید.

در اینجا چند مرحله برای بهبود استراتژی های تبلیغاتی بنر و گرفتن آمار ترافیک می توانید انجام دهید. به یاد داشته باشید ، نه تنها آگهی های تبلیغاتی ارزان هستند ، بلکه تبلیغات خود را نیز پرداخت می کنند.

به بنرهای فعلی خود نگاهی بیندازید. آیا آنها توجه کافی برای جلب توجه مخاطبان هدف شما ایجاد می کنند؟

مهم نیست که طاقچه شما چیست ، نگرانی اصلی شما این است که توجه خود را از طریق عنوان و مضمون بنرها منحرف کنید. این باید پاسخی را از طرف مخاطب مورد نظر شما ایجاد کند.

شما باید خوانندگان خود را فریب دهید و آنها را متقاعد کنید که آنها باید روی پرچم شما کلیک کنند تا بتوانید دقیقاً آنچه را که لازم دارند ، به آنها نشان دهید. این مهم است که تلاش اولیه شما برای جلب توجه به کلیک ترجمه شده و در نهایت به محتوای سایتی که کلیک ها منجر به آن می شود ، بتواند فروش را برای شما رقم بزند.

هنگام نوشتن تبلیغات در آگهی های خود ، به روشی فکر کنید تا احساسات خوانندگان خود را برانگیزد. به عنوان مثال ، اگر بی خوابی را هدف قرار دهید ، ممکن است آگهی تبلیغاتی شما دارای کلمات زیر باشد ، مانند “آیا امشب نمی توانید بخوابید؟” یا “دوباره از دست دادن خواب خودداری کنید …”

تبلیغات بنر دقیقاً مانند سایر تبلیغات متنی است ، اما شما تبلیغات خود را با مقدار مشخصی از گرافیک های با تأثیر بالا که برای بینندگان جذاب است ، تقویت می کنید.

اگر می توانید به بینندگان خود دسترسی پیدا کرده و آنها را ترغیب کنید که روی پوسترهای خود کلیک کنند ، خواننده را به سمت ترافیک گسترده به سایت خود سوق دهد. تنها کاری که اکنون باید انجام دهید این است که بنرهای خود را با پرخاشگری بازاریابی کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا