فیلم و هنر

بازی مهدی فریضه در سریال موج اول

بر اساس گزارش ها تیتربرتر; سریال “موج اول”. به سرپرستی امیر سجاد حسینی از دوشنبه شب از شبکه سه پخش می شود و روایتگر ماجرای شیوع کرونا در ایران و مبارزه کادر پزشکی با آن است. یکی از بازیکنان این مجموعه مهدی فریضه آن است شما در این سریال به ایفای نقش پرداخته اید.

مهدی فریضه در سری اول موج

مهدی فریضه در سری اول موج
مهدی فریضه در سری اول موج

مهدی فریضه وی متولد 1363 در بندر انزلی بازیگر و کارگردان صحنه است.

تحصیلات مهدی فریضه

مهدی فریضه وی فارغ التحصیل لیسانس بازیگری در سال 1365 و فوق لیسانس کارگردانی است.

عروسی مهدی فریضه

مهدی فریضه او مجرد و متاهل است.

آغاز کار هنری مهدی فریضه

آغاز کار هنری مهدی فریضه
آغاز کار هنری مهدی فریضه

مهدی فریضه او بازیگری را از تئاتر شروع کرد و از دوران دانشجویی به صورت حرفه ای و مجدانه به بازیگری پرداخت اما بیش از دو دهه است که در تئاتر، تئاتر و سینما فعالیت می کند.

مهدی فریضه او علاوه بر کار در بسیاری از فیلم‌های سینمایی، به عنوان کارگردان و کارگردان نیز فعالیت داشته است. شامل وظایف اداری است مهدی فریضه تظاهراتی فراخوانده شد میدان جنگ آیا آن در سال 89 بپوشش تالار مولوی روی سکو رفت.

مهدی فریضه به عنوان یک بازیگر و برای نمایش هایی از این دست B مانند اسباب بازی ها، بازی استریندبرگ، مسافر بیابان، چادرهای نقره ای، سگ ها و حرامزاده ها مشاوره و ارائه.

مهدی فریضه او یکی از هنرمندان با استعداد و باتجربه تئاتر است که به تعدادی از بازی های تئاتر و سریال های تلویزیونی و همچنین جدیدترین بازی خود در تئاتر اضافه شده است. سریال قطب نما هست یک.

مهدی فریضه او همچنین در تئاتر و نمایش هایی مانند عروس، وای، کابوس، بلوتوث و ..به عنوان مدیر صحنه مشغول به کار بود.
شامل فعالیت ها می شود مهدی فریضه در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی در سریال های تلویزیونی «در مرز 2“و فیلم ها”بعد از خط نبرد صحبت کنید“و فیلم”حق صلح“آره.

مهدی فریضه درجا موسیقی او همچنین با مهارت کار می کرد موسیقی و ساز طبیعی است.

مهدی فریضه در سری اول موج

مهدی فریضه در سری اول موج
مهدی فریضه در سری اول موج

مهدی فریضه داخل اولین سری از امواج و همین بازیکنان مهدی فخیم زاده، فریبا متخصص، محسن قصابیان، اصغر نقی زاده، کوروش سلیمانی، آرام احمری نیا، آتش تقی پور، درگذشت. اطلس سیامی، مسعود میرطاهری، روزبه اختری، نسترن ابراهیم زاده، امیر آزاد، ابراهیم شجاعی، ساخو آدم و … ایفای نقش کرده است.

پست های مرتبط:

معرفی اولین موج امواج

سریال “موج اول”. کارگردانی شده توسط امیر سجاد حسینی او از دوشنبه شب روی آنتن شبکه سه بوده و ماجرای شیوع کرونا در ایران و مبارزه کادر پزشکی با آن را تعریف کرده است. گزارش دهید که در آن، بله، ایرادات و اشکالاتی وجود دارد.

خلاصه داستان سریال موج اول

داستان موج اول، درباره زندگی کادر پزشکی در آن زمان است ابتلا به ویروس کرونا است. در این مجموعه تلویزیونی کادر پزشکی و امدادگران به صورت شبانه روزی برای مبارزه با بیماری های قلبی تلاش می کنند. همچنین قسمت سوم داستان در بیمارستان می گذرد و کل سریال اپیدمی با افراد مبتلا به بیماری قلبی در شهر سروکار دارد.

ساعت ها بازی و تکرار کنید

اولین سری از امواج هر کدام سه فصل دارد فصل 10 بخشی از روز دوشنبه 15 آذر 1400 هر 20:50 بعد از ظهر از شبکه تا آنتن.

تکرار 1:30 بامداد 09:45 و 14:30 بعد از ظهر و هر هفته پنجشنبه ها پخش می شود.

نام فهرست «اپیدمی» به «موج اول» تغییر یافت.

برای پاسداری از زبان و ادبیات فارسی نام مجموعه تلویزیونی «اپیدمی» تا «موج اول» تغییر کرد. “موج اول” در سه بار برای اولین بار تولید شد سید سجاد حسینی، فصل دوم محمدصادق بکتاشیان و فصل سوم محمد علیزاده جهت.

بازیکنان سری اول امواج

بازیکنان اولین سری از امواج محصول سال 1400 امیر ساجدی حسینی با بازی مهدی فخیم زاده (دکتر احمد جهان نقش کلیدی داشت) فریبا متخصص است (خانم حمیدی، سرپرستار بیمارستان)، کوروش سلیمانی (شهمیری)، محسن قصابیان (ابراهیم) و نیلوفر رجایی فر (محل)، نسیم فارسی و آرام احمری نیا، محسن قصابیان، اصغر نقی زاده، مهدی فریزه، آتش تقی پور، مرحوم سیامک اطلسی، مسعود میرطاهری، روزبه اختری، نسترن ابراهیم زاده، امیر آزاد، ابراهیم شجاع، آمازه حاضر، هراتی آنها در فصل اول نیز نقش آفرینی کردند.

اولین راوی کرونا در تلویزیون

می توان گفت “موج اول” این اولین سری تلویزیون است که به موضوع بیماری عروق کرونا قلب و عوارض آن می پردازد. بله قبلا “موج اول”، مجموعه “فرشتگان بیسبال” یه جوریه شبکه 5 پخش شد و استقبال خوبی نشد و همچنین نشان دهنده تلاش کادر پزشکی در زمان شیوع کرونا است. کرونا در ایران باعث سفر او شد. راه طولانی را برو و کارهایی را انجام بده که برای او اتفاق می افتد. این سریال در کنار داستان این شخصیت حول محور زندگی خانوادگی «حاج فتاح» دوست قدیمی پدرش می چرخد. دختر حاج فتاح پزشک بود و در بیمارستان مشغول به کار بود، بنابراین مخاطبان طبق داستان اصلی شاهد اتفاقات بیمارستان و پارگی کرونا بودند، در حالی که تاکید بر داستان «موج اول» کاملا وجود داشت. کرونا و مناطق اطراف

عامل سریال شخص ثالث

مدیران: امیر سجاد حسینی، نویسندگان: مهدی فنائیان و امیر عبدی، تدوین: حسن صدخسروی و امیرحسین سلیمانی، مدیر عکس: فرهاد محمودی، مدیر عکس: احمد اردلان، طراح صحنه: جعفر محمد شاهی، مدیر تولید: عباس دقا: ثمر برازنده ، طراح صحنه و لباس: نیاز حمیدی، موسیقی: رضا خسروی، منشی صحنه: آزاده جهانبخش و ملینا رضا، صحنه و تصویر: محسن صد خسروی، مدیر برنامه: مجتبی خادم زاده، مدیر خرید: شهرام شفیعی:

آنچه برخی در حال یادگیری هستند:

گردآورنده: علیرضا یوسفی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا