فیلم و هنر

بازیگر نقش مینو افشار در سریال از سرنوشت 4 کیست؟


تیتربرتر: فصل چهارم سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان ساخته شده است. این شب‌ها از سرنوشت یکی از پربیننده‌ترین مجموعه‌های تلویزیونی است، مهدیس توکلی از بازیگران این سریال است که در ادامه با زندگی شخصی و هنری یا بیشتر آشنا می شوید.

بازیگران سریال از سرنوشت 4


بازیگران سریال از سرنوشت 4
بازیگران سریال از سرنوشت 4

مجموعه ای از سرنوشت ۴ فهدهم فروردین ماه همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۱:۱۵ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. داستان سریال از سرنوشت ۴ درباره‌ی فراز و نشیب و چالش‌های زندگی شخصی و کاری هاشم و سهراب است. بازی این دو نقش اصلی مجموعه را دارا حیایی و کیسان دیباج برعهده دارند.

تحویلیان تهیه کننده از سرنوشت درمورد هدف و هدف اصلی داستان سریال گفته می شود: «عمده ترین مسائلی که در این فصل، سریال آن را دنبال تولید داخلی بر سر راه جوانان می کند و در این راه به سودجویانی است که در این راه مانع رشد می شود اشاره کرد. همچنین به مشکلات استعدادهای جوان و خلاق در تولید توجه می‌شود.»

یکی از عوامل دیده‌شدن سریال‌های تلویزیونی بازی حرفه‌ای بازیگران آن است. مجموعه ای از سرنوشت 4 با انتخاب درست بازیگران در این زمینه موفق بوده است.

در این سریال پرطرفدار علاوه بر بازیگران فصل‌های گذشته فرهنگ زرگرباشی، مهران میری و متین طاهری نیا نیز

خلاصه داستان سریال از سرنوشت ۴

سریال از سرنوشت روایت گر داستانی است در مورد سرنوشت دو کودک به نام های هاشم و سهراب. این سریال داستان زندگی این دو کودک را از سن کودکی تا جوانی و قصه هایی که در زمان ز ویام و محوریت اصلی این داستان، امیدواری و تلاش برای رسیدن به آرزوها و خواسته ها می باشد.

زمان پخش سریال از سرنوشت

صه چهارم «از سرنوشت» هارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان از ۱۴ فروردین به مناسبت ماه

رر ساس این خبر، «از سرنوشت» که صه صا را پشت سر گذاشته و با استقبال خوبان همراه شده است. صه چهارم این سریال پس از پایان تصویربرداری در مناطق مختلف ایران آخرین مراحل فنی را پشت سر می‌گذارد عمده‌ترین موضوعاتی که در فصلی از سریال دنبال می‌شود، تولید داخل بر سر راه جوانان و ششین می‌شود

بیوگرافی مهدیس توکلی


بیوگرافی مهدیس توکلی
بیوگرافی مهدیس توکلی


مهدیس توکلی متولد سال ۱۳۷۳ در تهران اسـت. این هنرپیشه تلویزیون و تئاتر ، فعالیت خودرا از صحنه های تئاتر آغاز کرد و در سال نود ه روزهای روشن شب های تاریکی، ملکه زیبایی لنین، تایلند، رفقا رقبا و ایمولیتو از جمله کارهایی اسـت کـه.


نام اصلی: مهدیس


نام خانوادگی: توکلی


تاریخ تولد: شهریور 1372


محل تولد: تهران


حرفه: بازیگر سینما و تلویزیون


فعالیت های سالانه: 1398 Tá فعلی


وضعیت تاهل: مجرد

همسر مهدیس توکلی کیست؟

خانم مهدیس توکلی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است و در صورت انتشار خبری مبنی بر ازدواج

ایج اینستاگرام مهدیس توکلی

ایج اینستاگرام خانم مهدیس توکلی به آدرس زیر فعال است.


instagram.com/mahdistavakkoli

مهدیس توکلی بازیگر نقش مینو افشار در سریال از سرنوشت، از هشتگ ها برای دیده شدن بهتر و بیشتر اینستانوشته های خود را که بیشتر بازتاب نقش آفرینی ها و طبیعت گردی هایش است، استفاده می کند.

دختر ۱۶۵ سانتی متری سینما و تلویزیون ایران، مادری بنام زهرا ملکی و مجرد اسـت. تنها خواهرش نیز مهسا نام دارد.


فرودگاه ها:

شروع بازیگری مهدیس توکلی


شروع بازیگری مهدیس توکلی
شروع بازیگری مهدیس توکلی

مهدیس توکلی در سال 1372 فعالیت هنری را بازیگر تئاتر شروع کرد و در سال 97 جایزه بازیگری گروهی جشن بازیگر از خانه تئاتر برای نمایش افرا یا روز میگذرد به کارگردانی سهیل ساعی را دریافت کرده است. از دیگر نمایش های او می توانم به خاطرات هنرپیشه نقش دوم، روزهای روشن شب های تاریک، رفقا رقبا، ایمولیتور و .. اشاره کرد پس از آن وی در سریال سرنوشت بازی کرده است مهدی توکلی در این سریال در نقش مینو افشار بازی کرده است. و در کنار بازیگران به نامی مانند پوریا پورسرخ و لیلاکات بلوکات بازی کرده است. وی به تازگی در سریال پدر پسری که از شبکه پنج پخش شد حضور داشت بازی در سریال سرنوشت 3

مهدی توکلی در سریال پدر پسری

مهدیس توکلی در سریال پدر پسری در نقش آتنا ظاهر شده بود. و رر سریال پدری پسری هم بازی محمد جواد جعفرپور، یدالله شادمان و مهران رجبی شد. سریال از سرنوشت شبکه ۲ سیما جای گزین سریال پربیننده تاریخی بوم و بانو شد.

مهدیس توکلی مثل مهراوه شریفی نیا و ملیکا شریفی نیا «دختران محمد رضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان»، عاشق کتاب است و به مخاطبانش پیشنهاد کرده تا کتاب در اتظار گودو، شرق، شرق است و کتاب لاموزیکا اثر مارگریت دوراس را مطالعه کنند.

مهدیس توکلی در نمایش شبهای روشن روزهای تاریک

کارگردان نمایش شب‌های روشن روزهای تاریک محمد مهاجران است که تئاتر خود را هفت روایت عاشقانه از هفتاد دهه می‌دانم.

«ارگردان «شب های روشن روزهای تاریک» درباره این نمایش گفته بود که «دهه ‌ ا ولی الان روابط بسیار متفاوت است.

با این کار عدم ارتباط در جوامع امروز را نشان دهم و اینکه ما را نشان می دهد. انسان های امروز تا چه اندازه دچار روزمرگی شده ایم. » نمایش داستان باغ وحش، نمایش نامه خوانی مرد مقابل، نمایش چیزی شبیه زندگی از جمله فعالیت های پیشین این کارگردان.

این نمایش در تماشاخانه استاد مشایخی با بازی فرهاد مهرخیرانی، مهدیس توکلی، فرانک جلیلی، آدل عزیز نژاد، مهرنوش دارا، سیاوش خادم حسینی، الدوز منصور، مریم ایمانیکیا، حمیدرضا محمودیه، سعید هاشمی، الیناز اطلاعی، شیما حمیدی و نویسندگی علیرضا قاسمی بر صحنه رفته است.

چهره های از جمله بهزاد فراهانی، رامین پرچمی، بهزاد رحیم خانی، جلیل فرجاد، فریبا آهنگ، ساقی زینتی، جهانگیر جهانگیری، کاظم هژیر آزاد، پرستو کرمی، عقیل بهرامی، لیلا بوشهری، آرتمیس ورزنده و محمد ساربان مهمان ویژه این نمایش بوده اند. .

مار مهدیس توکلی


مار مهدیس توکلی
مار مهدیس توکلی

برچسب ها:

خاطرات هنرپیشه نقش دوم

روزهای روشن شب های تاریک

رفقا رقبا

ایمولیتور

سریال ها:

پدر پسری

از سرنوشت

فیلم ها:

بلاگر


منچه دیگران میخوانند:


گردآورنده: علیرضا یوسفینمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا