فیلم و هنر

بازیگران و نقدهای انیمیشن عشق مرگ و ربات ها

انیمیشن عشق مرگ و ربات ها یکی از مجموعه انیمیشن هایی است که از Netflix منتشر شده است. با ما همراه باشید تا بیشتر با انیمیشن Love, Death & Robots آشنا شویم.

ایکس چیف

انیمیشن عشق مرگ و ربات ها را Tim Miller تولید کرده است. این مجموعه انیمیشن مخصوص افراد بزرگسال است و دیدن آن برای کودکان مناسب نیست. به دلیل آنتولوژی بودن این مجموعه، هر قسمت آن دارای موضوع متفاوتی است و ژانرهای مختلفی را شامل می شود و نمی توان ژانر کارتون Love Death + Robots را مشخص کرد. بازیگران و صداپیشگان متعددی در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته اند که از جمله آن ها می توان فرد تتشور (Fred Tatasciore)، کریس پارنل (Chris Parnell)، مری الیزابت وینستد (Mary Elizabeth Winstead)، نولان نورث (Nolan North) و رزاریو داوسون (Rosario Dawson) را نام برد.

پخش انیمیشن عشق مرگ و ربات ها اولین بار در تاریخ 15 مارس 2019 از Netflix شروع شد و تا الان سه فصل از آن منتشر شده است و فصل دیگری از آن نیز تولید خواهد شد. این مجموعه انیمیشن به طور کلی تحسین منتقدان را به همراه داشت و جایزه هایی از جمله Emmy کسب کرده است اما در بعضی از بخش ها نقدهای منفی از منتقدان دریافت کرده است. همچنین مدت زمان انیمیشن Love, Death & Robots در هر قسمت آن 5 تا 20 دقیقه است. در ادامه این مقاله از پلازا به معرفی انیمیشن عشق مرگ و ربات ها خواهیم پرداخت و در مورد داستان، صداپیشگان و نقدهای آن صحبت خواهیم کرد.

فهرست مطالب:

داستان انیمیشن عشق مرگ و ربات ها

انیمیشن Love, Death & Robots

به طور خلاصه انیمیشن Love, Death & Robots در هر قسمت آن یک داستان مرتبط با حداقل یکی از سه موضوع اصلی عنوان این مجموعه انیمیشن را دارد. همچنین معمولا هر یک از قسمت های این انیمیشن با همکاری افراد متفاوتی تولید شده است.

همچنین بخوانید :

بازیگران انیمیشن عشق مرگ و ربات ها  

در این بخش با بیوگرافی بعضی از هنرپیشه های انیمیشن Love Death + Robots آشنا خواهیم شد.

فرد تتشور

بازیگران انیمیشن عشق مرگ و ربات ها

فرد تتشور یک صداپیشه اهل آمریکا است که تاریخ تولد او بر اساس بعضی از سایت ها ژوئن سال 1967 در New York City است. او در انیمیشن و بازی های ویدیویی به عنوان صداپیشه شخصیت های مختلفی از جمله Hulk به ایفای نقش پرداخته است. از جمله آثار معروفی که او در آن ها بازی کرده است می توان مجموعه انیمیشن Kung Fu Panda را نام برد که صداپیشه بعضی از شخصیت های آن بوده است.

همچنین بخوانید :

کریس پارنل

بررسی انیمیشن Love, Death & Robots

کریس پارنل یک بازیگر و کمدین آمریکایی است که در تاریخ 5 فوریه 1967 برابر با 16 بهمن 1345 در ایالت Tennessee متولد شد. مجموعه Saturday Night Live و انیمیشن Rick and Morty از جمله آثار معروفی هستند که او در آن ها بازی کرده است.

همچنین بخوانید :

مری الیزابت وینستد

معرفی انیمیشن عشق مرگ و ربات ها

مری الیزابت وینستد یک بازیگر اهل آمریکا است که در تاریخ 28 نوامبر 1984 برابر با 7 آذر 1363 در ایالت North Carolina متولد شد. از جمله آثار سال های اخیر که او در آن ها به ایفای نقش پرداخته است می توان سریال Star Wars: Ahsoka محصول سال 2023 را نام برد.

نولان نورث

بازیگران انیمیشن عشق مرگ و ربات ها

نولان نورث یک بازیگر و صداپیشه آمریکایی است که در تاریخ 31 اکتبر 1970 برابر با 9 آبان 1349 در ایالت Connecticut متولد شد. از جمله انیمیشن هایی که او در آن ها صداپیشه بوده است می توان مجموعه Young Justice را نام برد.

همچنین بخوانید :

رزاریو داوسون

هنرپیشه های انیمیشن Love, Death & Robots

رزاریو داوسون یک بازیگر اهل آمریکا است که در تاریخ 9 می 1979 برابر با 19 اردیبهشت 1358 در New York City متولد شد. او در بعضی از انیمیشن هایی که بر اساس کمیک های دی سی تولید شده اند صداپیشه بوده است. از جمله آثار معروف سال های اخیر که او در آن ها به ایفای نقش پرداخته است می توان سریال The Mandalorian را نام برد.

نمرات انیمیشن Love, Death & Robots و نقدهای آن

در این بخش از مقاله به نقد انیمیشن Love Death + Robots و بررسی نمرات آن می پردازیم. تا الان این مجموعه در سایت  آی ام دی بی نمره 8.4 از 10 را دریافت کرده است. بعضی از افرادی که نمرات بالا به این مجموعه انیمیشن داده اند بیان کرده اند که با اینکه داستان های بعضی از قسمت های آن زیاد مخاطب را جذب نمی کند، مجموعه ای سرگرم کننده است و همچنین توانایی روایت داستان به طور فشرده در انیمیشن های حدود 15 دقیقه ای را تحسین کرده اند. برخی از افرادی که نمرات کمی به این مجموعه داده اند بیان کرده اند که با وجود ویژگی های مثبت در کیفیت تولید این مجموعه انیمیشن، به نظر می رسد کیفیت داستان های آن اولویت کمتری داشته است.

همچنین بخوانید :

کلام آخر

در این مقاله مختصر از پلازا به بررسی انیمیشن Love, Death & Robots پرداختیم و در مورد داستان، بازیگران و نقدهای آن صحبت کردیم. اگر از انیمیشن های کوتاه خوشتان می آید و می خواهید بیشتر با داستان ها و شخصیت های هر قسمت آن آشنا شوید، می توانید این مجموعه انیمیشن را تماشا کنید. همچنین می توانید نظر خود را در مورد انیمیشن عشق مرگ و ربات ها و نمره ای که از ده به آن می دهید در بخش دیدگاه های پلازا با دیگران به اشتراک بگذارید. علاوه بر این اگر انیمیشن یا انیمه جدیدی تماشا کرده اید که در این سایت مقاله آن وجود ندارد، می توانید عنوان آن را در یک کامنت بگویید که آن را هم به سایت اضافه کنیم. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما متشکریم.

منتخب کاربران

دکمه بازگشت به بالا