بازسازی چهره کودکی بازیگران فرندز با هوش مصنوعی

تصاویر بازسازی چهره کودکی بازیگران فرندز با هوش مصنوعی انجام شده است و یک زوج ایتالیایی که ایده پرداز آن بوده اند نتایج را در شبکه های اجتماعی نشر داده اند.
یک زوج ایتالیایی در یک حرکت خلاقانه مراحل بازسازی کودکی بازیگران فرندز با هوش مصنوعی را انجام دادند. سرال فرندز یکی از پرطرفدارترین سریال های سیتکام تاریخ است.
حال یک زوج ایتالیایی به نام های لوکا و آنا آلیوی برای اینکه بتوانند به چهره هایی مشهور در فضای مجازی بدل شوند، اقدام به بازسازی چهره های بازیگران این سریال دوست داشتنی در سن کودکی کردند. تصاویر خلق شده توسط این زوج را می توانید در ادامه مطلب ببینید.
بیشتر بخوانید: تماشا کنید: بازسازی چهره کوروش کبیر با هوش مصنوعی [+عکس]
بازسازی چهره کودکی بازیگران فرندز با هوش مصنوعی
این روزها دیده شدن در فضای مجازی کار سختی نیست. می خواهید معروف شوید؟ بسیار خب فقط به یک موضوع جنجالی و پرمخاطب فکر کنید که پیش از شما کسی آن را اجرا نکرده باشد و باقی کار را به هوش مصنوعی بسپارید.
یک شب که لوکا و آنا آلیوی حوصله شان سر رفته بود، تصمیم گرفتند از هوش مصنوعی کمک بگیرند تا به آن ها نشان دهد شخصیت های سریال «فرندز» در کودکی چه شکلی می توانستد باشند.
تصاویر کودکی ریچل، راس، چندلر، مانیکا، جویی و فیبی به قدری در فضای مجازی مورد استقبال قرار گرفت که این زوج تصمیم گرفتند عکس های واقع گرایانه ای از نوزادی دونالد ترامپ، بوریس جانسون، لئوناردو دی کاپریو و برد پیت هم تهیه کنند.
لوکا، بیوتکنولوژیست 33 ساله از میلان، می گوید این کار را فقط به عنوان یک بازی شروع کردند تا سرگرم شوند. اما در ادامه تصاویر کودکی بازیگران فرندز را ببینید:

بیشتر بخوانید:

  بازسازی چهره شاعران بزرگ ایرانی توسط هوش مصنوعی [+فیلم و عکس]
  تماشا کنید: پولدارترین افراد دنیا در فقر مطلق ؛ هوش مصنوعی ثروتمندان سرشناس را به خاک سیاه نشاند! [+تصاویر]
  سلفی های جذاب شخصیت های بزرگ تاریخی که با هوش مصنوعی ساخته شده اند؛ از گاندی تا چنگیز خان مغول!
  سلفی های جذاب از چهره های تاریخی که با هوش مصنوعی خلق شده اند [+تصاویر]
  تماشا کنید: تصاویر ترسناک هوش مصنوعی میدجورنی از تغییرات اقلیمی آینده و نابودی شهرهای بزرگ جهان!
  تصاویر جذاب هوش مصنوعی از سرو افطاری چهره های مشهور در خیابان های دبی ؛ از دیوید بکهام تا بیل گیتس!

نظر شما درباره  بازسازی چهره کودکی بازیگران فرندز با هوش مصنوعی چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.
 

دکمه بازگشت به بالا